Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Skracanie linków, działalność gospodarcza - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Skracanie linków, działalność gospodarcza (/Temat-Skracanie-linkow-dzialalnosc-gospodarcza-165378)



Skracanie linków, działalność gospodarcza - izydor9696 - 27-11-2019 19:17

Witam,

Planuję powrót do dorabiania na skracaniu linków, ale nie jakieś tam kilkadziesiąt złotych tylko mam zamiar wyciągać około 2 tys miesięcznie. Mam działalność gospodarczą (zawieszoną) i pracuję na umowę o pracę. Tutaj się pojawia pytanie - jak rozliczyć takie zarobki? Czy mogę zarobić bez odwieszania działalności i wpisać zysk w PIT normalnie jako przychód z innego źródła? Czy muszę jednak odwiesić działalność? Jeśli tak, to jak ja mam to rozliczyć przecież faktur VAT nie będę wystawiać za skracanie linków. To byłoby już kuriozum... może ktoś był w podobnej sytuacji i doradzi


Skracanie linków, działalność gospodarcza - Hybrid1990 - 05-06-2021 11:01

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.