Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Czy beztalencie może zostać sławnym pisarzem? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Czy beztalencie może zostać sławnym pisarzem? (/Temat-Czy-beztalencie-moze-zostac-slawnym-pisarzem-165373)



Czy beztalencie może zostać sławnym pisarzem? - ZagraconyUmysł - 27-11-2019 15:14

Witaj przybyszu.

Nie wiem jak się tu znalazłeś lecz zostań na chwilę. Wysłuchaj mojej historii, a może Cię zainteresuje.

Czytając wiele powieści doszedłem do wniosku, że amator taki jak ja też może pisać i zarabiać. Jednak żmudny tekst dla machin googla nie jest czymś z czym wiązałbym swoją przyszłość. Zdecydowałem się napisać coś z czego będę czerpał satysfakcję(oraz sławę, hajs i kobiety ^^)

Nie będzie to dziennik pracy, a miejsce do rozmyślań oraz niezbyt częstych wpisów.

Pomysłów na monetyzację mam sporo, od Patreona(którego do monetyzacji bym nie zaliczał), poprzez reklamy a na content lockerach kończąc.

W tym projekcie najtrudniejszą próbą będzie stworzenie czegoś co ludzie będą chętnie czytać. (Oraz klikać w reklamy/płacić by przeczytać nieopublikowany jeszcze rozdział).

Pierwsza powieść będzie pisana w j. angielskim(raczej wszystkie będą), publikowana początkowo na RR(dopóki nie stanie się popularniejsza omijam monetyzację) oraz nie mam pojęcia o czym będzie(typowe).

Kolejny wpis pewnie za tydzień, gdzie przedstawie suche statystyki z drobną analizą(szybciej jeżeli z pracy mnie wyleją na tej obczyźnie).

Pozdrawiam Smile

PSssst. Nie potrafię pisać...


RE: Czy beztalencie może zostać sławnym pisarzem? - KaRoLeK535 - 27-11-2019 18:21

Ciekawy dziennik się zapowiada Lol
Powodzenia Idea


RE: Czy beztalencie może zostać sławnym pisarzem? - etner - 29-11-2019 00:15

masz styl fleja (to nie ocena, a raczej konstruktywna wskazówka), co z powodzeniem można
wykorzystać do pisania satyr lub nietematycznych treści ubarwionych w ów.

prawda jest taka, że cały kontent na większości stron jest pisany jednym tonem. powiedzmy:
oficjalno-merytorycznym.
jakakolwiek odbiegająca od ów nuta, może całkiem dobrze konwertować - umysł lubi kolorowe
wstawki, o ile są ładnie podane i zjadliwe lub pokrętnie, acz zabawnie - ze swoim stylem - masz
szansę.

pomyśl co chcesz promować (produkt) i jaka grupa tego szuka - idealna sytuacja, jeśli znajdziesz coś
pod ten ów przymiot - swój styl, wówczas jest spora szansa, jeśli umiejętnie to poprowadzisz.


RE: Czy beztalencie może zostać sławnym pisarzem? - notentego - 29-11-2019 22:51

Kiedyś amazon pozwalał sprzedawać swoje książki po zweryfikowaniu z tego co pamiętam. Powodzonka, będę śledził.

@edit

oczywiście mówię o ebookach Wink


RE: Czy beztalencie może zostać sławnym pisarzem? - dazy19 - 02-12-2019 01:40

Powodzenia ! Rowniez bede sledzil Smile


RE: Czy beztalencie może zostać sławnym pisarzem? - thomasward - 02-12-2019 10:23

Heh, chciałbym NIE mieć miliarda pomysłów na teksty fabularne. Niestety wymyślam średnio fabułę na jedną powieść na tydzień, a potem po prostu tego nie piszę z racji wpadnięcia na nowe pomysły.

Powodzonka Tongue


RE: Czy beztalencie może zostać sławnym pisarzem? - Jeremiash - 02-12-2019 11:39

Po angielsku to wysoko poprzeczke stawiasz.


RE: Czy beztalencie może zostać sławnym pisarzem? - dazy19 - 02-12-2019 13:10

Zawsze mozesz spisywac swojw pomysły i robic zarys ze ksiazka ma x rozdzialow i plan wydarzeń kazdego rozdzialu no i potem zlecac dalej pisanie komus innemu (copywriter) i zajac sie tylko sprzedaza i korekatmi Big Grin