Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Tytoń - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: Tytoń (/Temat-Tyton-165354)



Tytoń - lijon - 25-11-2019 20:10

Z pewnością są osoby na forum kupujące tytoń w internecie.
Mam sąsiada który sam nabija gilzy tytoniem zakupionym w sklepie stacjonarnym(nie pytajcie w jakim bo nie wiem nawet). Ostatnio pod blokiem z nim chwilę pogadałem i od słowa do słowa temat zszedł na to że wraca ze sklepu i był po tytoń a ja idę na pocztę odebrać zakupy z neta. Wtedy on do mnie "słuchaj no młody, ty siedzisz w tych internetach, zamówiłbyś mi może tytoń, tam będzie tańszy, może i lepszy a ja dam Ci pieniądze". Próbowałem się wykręcić ale on swoje xD Taki typ Big Grin
Jako że sam nie palę to powiedzcie mi gdzie mu kupić ten tytoń przez neta xD
Zapodajcie linki czy coś Big Grin


RE: Tytoń - Urias - 09-12-2019 17:01

https://www.skleptytoniowy.pl/tytonie-papierosowe/
Trzymaj Big Grin sam też nie pale ale kolega z tej stronki bierze. Mozna jeszcze bodajze smakowe wkładki (?) czy coś w ten deseń na dopalenia.pl


RE: Tytoń - MESWEB - 09-12-2019 18:44

(25-11-2019 20:10)lijon napisał(a):  Z pewnością są osoby na forum kupujące tytoń w internecie.
Mam sąsiada który sam nabija gilzy tytoniem zakupionym w sklepie stacjonarnym(nie pytajcie w jakim bo nie wiem nawet). Ostatnio pod blokiem z nim chwilę pogadałem i od słowa do słowa temat zszedł na to że wraca ze sklepu i był po tytoń a ja idę na pocztę odebrać zakupy z neta. Wtedy on do mnie "słuchaj no młody, ty siedzisz w tych internetach, zamówiłbyś mi może tytoń, tam będzie tańszy, może i lepszy a ja dam Ci pieniądze". Próbowałem się wykręcić ale on swoje xD Taki typ Big Grin
Jako że sam nie palę to powiedzcie mi gdzie mu kupić ten tytoń przez neta xD
Zapodajcie linki czy coś Big Grin

Napisz na priv to Ci ogarne do paczkomatu taki bardzo tani.