Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Problem z Fanpage - wysyłanie wiadomości poprzez post - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: SocialMedia (/Forum-SocialMedia-451)
+--- Dział: Facebook (/Forum-Facebook-452)
+--- Wątek: Problem z Fanpage - wysyłanie wiadomości poprzez post (/Temat-Problem-z-Fanpage-wysylanie-wiadomosci-poprzez-post-165349)



Problem z Fanpage - wysyłanie wiadomości poprzez post - Krissu - 25-11-2019 12:22

Hej!

Mam problem, na który nie znalazłem rozwiązania.

[Obrazek: 9YKHlGB.png]

Przy próbie kliknięcia "Wyślij wiadomość" w poście [numer 2], pojawia mi się komunikat, tak jak na obrazku. "Ta osoba jest niedostepna".
Przy próbie kliknięcia "Wyślij wiadomość" [numer 1], mogę normalnie otworzyć okno rozmowy.

Czym to jest spowodowane?
Kombinowałem na wszelkie możliwe sposoby, ale na wszystkich moich FP mam ten sam problem. Automatycznie, ustawianie reklam na 'pozyskanie nowych klientów' jest znacznie trudniejsze.

Dzięki za pomoc! Cool


RE: Problem z Fanpage - wysyłanie wiadomości poprzez post - Czaq - 25-11-2019 13:46

Cześć, nie miałes ustawionych wcześniej jakiś narzędzi wpływających na działanie pw? Nigdy nie spotkałem się z tym błędem ale miałem problem z przyciskiem wiadomości po podłączeniu np. Chatfuela. Nie pamiętam jaki to był błąd ale może w te stronę należy szukać rozwiązania.


RE: Problem z Fanpage - wysyłanie wiadomości poprzez post - Krissu - 25-11-2019 14:01

(25-11-2019 13:46)Czaq napisał(a):  Cześć, nie miałes ustawionych wcześniej jakiś narzędzi wpływających na działanie pw? Nigdy nie spotkałem się z tym błędem ale miałem problem z przyciskiem wiadomości po podłączeniu np. Chatfuela. Nie pamiętam jaki to był błąd ale może w te stronę należy szukać rozwiązania.

Hej @[Czaq]!
Niestety nie. Na każdym utworzonym przeze mnie FP występuje ten sam problem. Nie podpinałem pod to żadnych botów.


RE: Problem z Fanpage - wysyłanie wiadomości poprzez post - Zły_Szeląg - 25-11-2019 15:17

Spotkałem się z identycznym komunikatem tylko raz - gdy zmieniłem konto profilowe w fanpage, a potem to konto profilowe dostało bana Big Grin


RE: Problem z Fanpage - wysyłanie wiadomości poprzez post - Krissu - 25-11-2019 15:58

(25-11-2019 15:17)Zły_Szeląg napisał(a):  Spotkałem się z identycznym komunikatem tylko raz - gdy zmieniłem konto profilowe w fanpage, a potem to konto profilowe dostało bana Big Grin

U mnie taka sytuacja nie miała miejsca, fanpage był postawiony od 0. Jakiś pomysł, jak to rozwiązać?