Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Lista 50 forów internetowych pod promocję platform inwestycyjnych - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Lista 50 forów internetowych pod promocję platform inwestycyjnych (/Temat-Lista-50-forow-internetowych-pod-promocje-platform-inwestycyjnych-165313)



Lista 50 forów internetowych pod promocję platform inwestycyjnych - olekjs - 22-11-2019 19:24

1. Nazwa przedmiotu:

Lista 50 forów internetowych pod promocję platform inwestycyjnych

2. Opis przedmiotu:
Jeszcze nie zarabiasz na platformach inwestycyjnych? To czas najwyższy!

Wychodzę z rozwiązaniem dla osób chcących zarabiać na polecaniu platform inwestycyjnych i zgarniać $$.

Przedstawiam Ci właśnie jak promować takie platformy, a co najlepsze chcę byś zaoszczędził czas. Dlatego moja lista 50 forów internetowych pod promocję platform inwestycyjnych spędzi ci sen z powiek, szperając po internecie i szukając odpowiednich miejsc do promocji.

Tworząc listę sugerowałem się specjalną grupą docelową, do której otrzymujesz pełny dostęp jako lista forów. Każde z nich jest aktywne i idealnie nadaje się pod promocję.

Cytat:Pewnie sam promowałeś. Źródło się skończyło i sprzedajesz nic nie wartą listę

Wyprzedzam Twoje pytanie i...masz rację, lecz nie w 100%. Promowałem do testów, czy lista się sprawdza, czy jest sens wychodzić z tym do ludzi. Skoro to czytasz, to można się domyślić jaki był efekt. Wstawiam screen z testowych zarobków.

[Obrazek: zarobkizplatform.png]

To dlaczego sprzedaję listę? Nie potrafię promować w ten sposób, ten kto się tym zajmuje wie, jak ciężka jest to praca. Nie podążam za żądzą pieniądza. Tworząc taką sprzedaż uczę się wielu innych, nowych, według mnie bardziej przydatnych umiejętności.

Jak również można się domyślić sensu nie ma sprzedaży listy dziesiątkom osób, bo każdy zaspamował by fora i nic z tego by nie było.


Dlatego ilość jest ograniczona. Lista jest na sprzedaż tylko dla 10 osób, a cena to 50 zł.

Miejsce, w którym zakupisz listę: https://shoppy.gg/@olekjs

Pamiętaj że oddaję w Twoje ręce zbiór linków i dodatkowych informacji, a nie poradnik, więc kwestie kreatywnej promocji pozostawiam w Twojej gestii.

3. Źródło pozyskania:
Własne

4. Zdjęcia:

Zarobki po testach:
[Obrazek: zarobkizplatform.png]

Struktura listy:
[Obrazek: zrzutekranulisty.png]

5. Kontakt:
Priv,
Adres e-mail: [email protected],
Formularz na stronie: https://shoppy.gg/@olekjs

6. Cena:
50 zł

7. Sposób zapłaty:
PayPal poprzez - https://shoppy.gg/@olekjs


RE: Lista 50 forów internetowych pod promocję platform inwestycyjnych - radek0389 - 22-11-2019 20:06

Testowo zgarnąłeś prawie 2K PLN i dlatego sprzedajesz miejsca promocji dziesięciu randomowym osobom, inkasując 1/2 wartość jednego leada. Logika nie do ogarnięciaRolleyes


RE: Lista 50 forów internetowych pod promocję platform inwestycyjnych - olekjs - 22-11-2019 20:33

(22-11-2019 20:06)radek0389 napisał(a):  Testowo zgarnąłeś prawie 2K PLN i dlatego sprzedajesz miejsca promocji dziesięciu randomowym osobom, inkasując 1/2 wartość jednego leada. Logika nie do ogarnięciaRolleyes

Proszę, czytaj uważnie co napisałem. Wyjaśniłem dlaczego wyprzedaję listę Wink

Cytat:To dlaczego sprzedaję listę? Nie potrafię promować w ten sposób, ten kto się tym zajmuje wie, jak ciężka jest to praca. Nie podążam za żądzą pieniądza. Tworząc taką sprzedaż uczę się wielu innych, nowych, według mnie bardziej przydatnych umiejętności.



RE: Lista 50 forów internetowych pod promocję platform inwestycyjnych - Hybrid1990 - 22-11-2019 20:47

Nie sprzedajemy takich "rzeczy" na forum.

Wątek został zamknięty oraz przeniesiony do archiwum, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany lub też nie spełnił warunków regulaminu.