Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
coinsbit ref - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: coinsbit ref (/Temat-coinsbit-ref-165307)



coinsbit ref - pixel21 - 22-11-2019 16:45

Pewnie każdy z was dostał tą reklame gdzie ktoś reklamując coinbase poleca ten serwis.
Czy waszym zdaniem sprzedawanie sowich danych, zdjęcia, dowodu jest worth it za taką ilość pieniedzy ?
A co do tego właśnie, skad pewność że waluta będzie odpowiednimiek 200 dolarów ?
Z góry dzięki za odpowiedzi


RE: coinsbit ref - Pakula - 22-11-2019 17:11

Sam jestem ciekaw może administracja się wypowie w tym temacie czy warto? I czy te 800 zł można wypłacić na konto? Wchodząc na stronę nawet na czacie nie odpowiadają. Dziwne


RE: coinsbit ref - pixel21 - 22-11-2019 17:20

na stronkach po necie widzę iż jest to coin, który pojawi się realnie 1 stycznia. Bonus jest przyznany w postaci 2000 tych coinów.


RE: coinsbit ref - Pakula - 22-11-2019 17:42

W necie pisze, że od 1 stycznia będzie można wypłacić ten bonus ale trzeba bedzie ten bonus jakoś obrócić Tongue


RE: coinsbit ref - twardy - 22-11-2019 17:52

Czyli sciema jak zawsze, 1 stycznia to kazdy bedzie chcial sprzedac te coiny i cena poleci w dol na morde Xpokerface


RE: coinsbit ref - Pakula - 22-11-2019 18:09

Dokładnie a do tego sprzedasz swoje dane za parę zł, których nie będziesz mógł wypłacić Big Grin Ha Ha


RE: coinsbit ref - Arczit - 23-11-2019 10:16

Dlaczego wg takie promocje są zatwierdzane?
Po 1 clickbait w tytule, domenie, wszędzie. Jakie 6 minut? Krypto nikt nie zobaczy do stycznia, tym bardziej wspomnianych 800zl, które jest przesadzone, cena będzie dużo niższa bo każdy będzie sprzedawał.

Info z strony:
" Będzie to można natychmiastowo sprzedać na giełdzie za równowartość 800zł!"

Ja wiem że fajnie bo kaska za reklame, ale bez takiego ściemniania, to nie forum z pelikanami...


RE: coinsbit ref - donmateo16 - 24-11-2019 22:00

administracja milczy.....


RE: coinsbit ref - Kakashi69 - 03-12-2019 10:46

Ludzie w drop energi tez nie wierzyli, a jednak wyplacili normalnie.


RE: coinsbit ref - Admin - 03-12-2019 12:04

(24-11-2019 22:00)donmateo16 napisał(a):  administracja milczy.....

A oznaczyłeś kogokolwiek żeby ktoś Ci odpowiadał? chyba nie sądzisz że każdy post na forum jest czytany każdego dnia?Smile

@temat
scamu tu żadnego raczej nie ma, a jedynie propozycja potencjalnego łatwego zarobku, drop jak to drop czasem wypali czasem nie wiec trzeba traktowac z dystansem.
A to czy ktoś chce udostępniać prywatny dowód czy chociaż prawo jazdy to przecież też osobista sprawa.
Na forum też parę wątków o coinsbicie wisi parę i również cieszą się zainteresowaniem. To ile faktycznie ktoś zarobi okaże się w nowym roku Smile
Panikowanie że kurs spadnie czy wzrośnie to jak szacowanie co z bitcoinem będzie za rok i czy inwestować w niego cały swój portfel.

@offtop
Dla mniejszych stawek ludziska niejednokrotnie te dowody udostępniają, choć sam nie jestem tego zwolennikiem i więcej niż prawo jazdy nigdzie nie wysłałem, generalnie jest to codziennością na facebookowych grupach jednak tam gdzie chce zarobic na kazdym i dyskusje sprowadzają się do "ref" i "pw" Smile

(03-12-2019 10:46)Kakashi69 napisał(a):  Ludzie w drop energi tez nie wierzyli, a jednak wyplacili normalnie.

Wiadomka, gdyby każdy od początku wiedział ile na od Keybasa można było realnie przytulić to KAŻDY również inaczej by to rozegrał...