Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Airdrop Kickex - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Kryptowaluty (/Forum-Kryptowaluty-374)
+--- Dział: AirDropy (/Forum-AirDropy-460)
+--- Wątek: Airdrop Kickex (/Temat-Airdrop-Kickex-165301)



Airdrop Kickex - Kaspirek - 21-11-2019 23:22

Rosyjska giełda wchodzi za rok na rynek i z tej okazji rozdaje tokeny BEZ INWESTYCJI bez KYC 5sec rejestracja!


Ref: https://ref.kickex.com/bd36c5c70fea3c98d1e456d166b8cc49


Czysty link : https://ref.kickex.com



Może być spoko Big Grin jak wypali jak CDL (125zł).

Wysłane z mojego WAS-LX1 przy użyciu Tapatalka

Dzięki Smile

Wysłane z mojego WAS-LX1 przy użyciu Tapatalka


Airdrop Kickex - Kaspirek - 22-11-2019 09:20

WYJAŚNIENIE PROGRAMU POLECEŃ KICKEX!
To jest twoja wielopoziomowa struktura poleceń. Znajdujesz się na górze. Ci, których zaprosiłeś bezpośrednio — "poleceni pierwszego poziomu" — są tuż pod tobą. Niżej są "poleceni drugiego poziomu" - ludzie których zaprosili twoi "poleceni pierwszego poziomu" i tak dalej aż do najniższego 10 poziomu.
YOU
15% Zysk poziomu 1
10% Zysk poziomu 2
8% Zysk poziomu 3
6% Zysk poziomu 4
4% Zysk poziomu 5
3% Zysk poziomu 6
2% Zysk poziomu 7
1% Zysk poziomu 8
0,5% Zysk poziomu 9
0,5% Zysk poziomu 10
Możesz również zobaczyć procenty po prawej stronie każdego poziomu. Reprezentują one udział w zysku który otrzymujesz z tego poziomu. Za każdym razem, gdy ktoś z twojej wielopoziomowej struktury poleceń uiszcza opłatę na KickEX otrzymasz za to pewien procent w tej samej walucie, w której uiszczana była opłata (ETH, BTC etc.) zgodnie z poziomem.
Program nagród pierwszego poziomu
Zostań nagrodzony w postaci KICK za budowanie swojej sieci. Zapraszaj użytkowników do KickEX i zdobywaj nagrody (50 000 KICK za 5 użytkowników, dodatkowe 75 000 za 25 użytkowników łącznie i tak dalej) za każdym razem gdy osiągniesz kamień milowy w liczbie użytkowników których zaprosiłeś bezpośrednio (twoi poleceni pierwszego poziomu


ZARABIAJ WIĘCEJ UŻYWAJĄC NASZYCH MATERIAŁÓW PROMOCYJNYCH
Przygotowaliśmy materiały promocyjne abyś mógł udostępniać swój link bardziej efektywnie i zbudować solidną sieć. Użyj ich aby promować swój link, dokonaj potrzebnych zmian jeśli chcesz lub twórz własne materiały.


[Obrazek: 24037c6de0c81c7d9d9a39ff581457d9.jpg]


RE: Airdrop Kickex - Krypto - 22-11-2019 10:41

Nie wysililes si. Nie opisales kiedy bedzie mozna sprzedawac itd itp. Zwykle kopiuj wklej. Wchodze z czystego linku.

+wymagane jest KYC


Airdrop Kickex - Kaspirek - 22-11-2019 23:23

Nikomu nie bronię czystego r3flinka brać więc bierz co chcesz tylko dałem info o tym i tyle Smile chcesz bierz czysty Smile ja mam na to serio wywalone Smile


Krypto napisał(a):
Nie wysililes si. Nie opisales kiedy bedzie mozna sprzedawac itd itp. Zwykle kopiuj wklej. Wchodze z czystego linku.

+wymagane jest KYC

gdzie jest wymagane KYC ??
ja tylko adres meilowy wpisalem i tyle .
Nie ma weryfikacji...


RE: Airdrop Kickex - cidd3n - 12-12-2019 16:35

Czytałem, że każdy będzie musiał zrobić KYC + wpłacić 5$.


Airdrop Kickex - Kaspirek - 12-12-2019 16:59

A gdzie te info? Smile

Wysłane z mojego WAS-LX1 przy użyciu Tapatalka


RE: Airdrop Kickex - cidd3n - 15-12-2019 12:21

https://support.kickex.com/hc/en-us/articles/360032821411

Please note! The final rewards are credited only for 1st-level referrals who successfully pass the KYC and pay trade fees at least $5 per month in 6 month period after KickEX launch. If a referral has not done so in an allocated time period, it will not be accounted and later deleted from the bonus system.


Airdrop Kickex - Kaspirek - 15-01-2020 11:16

Ja nawet nie wiem jak im tam wpłacić tą 5 i jak zweryfikować się .

Wysłane z mojego SH-Z01 przy użyciu Tapatalka