Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zamiast PayPal - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Konta Bankowe (/Forum-Konta-Bankowe-449)
+--- Dział: Systemy Płatności Internetowych (/Forum-Systemy-Platnosci-Internetowych-206)
+---- Dział: Inne (/Forum-Inne-334)
+---- Wątek: Zamiast PayPal (/Temat-Zamiast-PayPal-165292)



Zamiast PayPal - janush88 - 21-11-2019 13:31

chodzi mi o taki sam serwis jak PayPal, żebym mógł sobie dodać kartę i nią płacić albo wpłacać sobie na konto tak jak w PayPal bez żadnych problemów, klikam wyślij pieniądz i już. Jest coś takiego?


RE: Zamiast PayPal - xdax1 - 21-11-2019 13:45

Skrill? Doładowujesz, możesz od nich zamówić kartę i nią płacić za kasę na skrillu.


RE: Zamiast PayPal - janush88 - 21-11-2019 13:49

No tak ale chodzi mi bardziej o podpięcie karty tak jak w paypalu i płacenie przez Internet z tej karty przed konto jednym kliknięciem


RE: Zamiast PayPal - Owl_ - 21-11-2019 13:55

Skrill nie udostępnia podpięcia karty płatniczej (zewnętrznej - debetowej itp.), ale za to oferuje własne karty Skrill - MasterCard:

Do płacenia w Internecie "jednym kliknięciem" świetnie nadaje się darmowa, wirtualna karta Skrill. Płacę nią czasami na Allegro i nigdy nie było żadnego problemu.

Skriil udostępnia obecnie dwa rodzaje kart płatniczych: darmową (wirtualną) i płatną (fizyczną).

Karta wirtualna: 0 zł
Karta fizyczna: 10 € / na rok

Karta wirtualna za 0 zł: to wirtualna karta MasterCard — jest to całkowicie darmowa karta. Można nią płacić w Internecie — praktycznie w każdym sklepie internetowym, gdzie akceptują MasterCard. Kartę można uruchomić na swoim profilu Skriil (zweryfikowanym) kilkoma kliknięciami (bardzo prosta procedura).

Karta fizyczna: 10 € / na rok: to karta rzeczywista (fizyczna) MasterCard (przysyłają ją pocztą) - ta karta jest płatna i kosztuje 10 € na rok. Można nią płacić w Internecie oraz w sklepach stacjonarnych.


RE: Zamiast PayPal - rAzEET - 21-11-2019 13:59

Skrill, Revolut


RE: Zamiast PayPal - janush88 - 21-11-2019 14:07

Dokładniej wyjaśnię, mam Polska kartę debetowa, chce ją podpiąć tak jak podpina się pod PayPal i płacić tak jak przez PayPal, tylko że na paypalu mogę podpiąć ta samą kartę tylko do jednego konta więc szukam czegoś podobnego