Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Nowy etap-Olszi - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Nowy etap-Olszi (/Temat-Nowy-etap-Olszi-165287)

Strony: 1 2 3 4


RE: Nowy etap-Olszi - azzaz - 21-11-2019 19:35

Przy tym sposobie zarabiania raczej nie ma żadnej jednej strony, na której się zarabia tylko po prostu chodzi o działanie(promocję ofert) poprzez różne miejsca i sposoby na facebooku(fake konta, grupki, fanpage i inne). Myślę, że to miał na myśli autor tematu Wink Oczywiście powodzenia. Na dłuższą metę nie ma nawet co porównywać prawdziwego zarabiania w internecie(właśnie między innymi afiliację) do stronek z akcjami Big Grin


RE: Nowy etap-Olszi - Czaq - 22-11-2019 10:49

Powodzenia Olszi Wink Obserwuje i będę na bieżąco cię nadzorował Wink


RE: Nowy etap-Olszi - Olszi - 22-11-2019 12:57

Dzięki wszystkim za miłe słowa Smile

Póki co przebywam na urlopie i trochę rzeczy na głowie (ślub :huhSmile więc póki co bardziej testuję, szukam pomysłów oraz skupiam się na teorii a w przyszlym tygodniu już chcę ruszyć na poważnie. Wczoraj też coś chwilkę podziałałem na fb i wpadły 3 leady. Niby kwota mała ale micha się mega cieszy i jest to też motywujące gdy się widzi jakiekolwiek efekty zamiast cyfry 0 Big Grin

[Obrazek: 829a9919ba4b.jpg]



RE: Nowy etap-Olszi - batman - 22-11-2019 13:45

na jakim programie dzialasz?


RE: Nowy etap-Olszi - dazy19 - 25-11-2019 18:26

Powodzenia ! Jak tam kupiony ten transporter na ktory zbierales s poprzednim dzienniku ?Big Grin


RE: Nowy etap-Olszi - Olszi - 27-11-2019 15:12

(25-11-2019 18:26)dazy19 napisał(a):  Powodzenia ! Jak tam kupiony ten transporter na ktory zbierales s poprzednim dzienniku ?Big Grin

Niestety wyszły inne priorytety. Ale marzenie o kamperze wciąż aktualne Cool


RE: Nowy etap-Olszi - Czaq - 27-11-2019 20:09

Gratulację! pierwszy koty za płotem Lol
Teraz się skupić konkretnie na głównym projekcie i możesz osiągnąć naprawdę fajne wyniki. Cel finansowy jakis ustalony jak już mówimy o kamperach? Smile


RE: Nowy etap-Olszi - Olszi - 28-11-2019 12:28

(27-11-2019 20:09)Czaq napisał(a):  Gratulację! pierwszy koty za płotem Lol
Teraz się skupić konkretnie na głównym projekcie i możesz osiągnąć naprawdę fajne wyniki. Cel finansowy jakis ustalony jak już mówimy o kamperach? Smile

Jeśli chodzi o cel finansowy to głównym jest budowa domu. I na to odkładam swoje oszczędności z etatu. Marzy mi się mały, parterowy dom i przede wszystkim żeby był w 100% zbudowany i wykończony z moich oszczędności. Wraz z moją drugą połówką mamy mocne postanowienie, żeby żyć bez kredytów. Chciałbym w ciągu 5 lat móc się do niego wprowadzić. Póki co mamy już działkę. Zarobki z neta są dodatkowym źródłem dochodu.

Jeden z projektów, które biorę mocno pod uwagę

[Obrazek: 1468503268FI4NL.jpg]

Co do MyLead to prezentuje się to na chwilę obecną w taki sposób:

[Obrazek: 9dad80ee9c66.jpg]



RE: Nowy etap-Olszi - marek_____ - 28-11-2019 18:00

Bardzo ładny dom, też podobają mi się takie wolnostojące, niewielkie i przytulne parterówki. Życzę powodzenia! Smile


RE: Nowy etap-Olszi - adi_hq - 28-11-2019 19:46

Sam nad tym konkretym myślałem ale to daleka przyszłość w moim przypadku.
Powodzenia !