Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
forsowa - brak wypłaty wynagrodzenia - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: forsowa - brak wypłaty wynagrodzenia (/Temat-forsowa-brak-wyplaty-wynagrodzenia-165284)



forsowa - brak wypłaty wynagrodzenia - olesh - 21-11-2019 00:02

Witam. Nareszcie po 8 latach współpracy na forum i mnie oszukano Wink

Sprawa dotyczy użytkownika o nicku @forsowa. Jak deklarowała w swojej ofercie powinienem otrzymać 200 PLN od Revolut, oraz 130 z kieszeni polecającego. Revolut zobowiązał się i pieniądze tego samego dnia były na koncie, niestety zaś z polecającym urwał się kontakt dzień później, i nie reaguje pomimo wysyłanych wiadomości.

[Obrazek: Przegl-da-PW-Re-Revolut.png]


Niestety, użytkownik oferował 10 miejsc i podejrzewam że tyle jest oszukanych. Skontaktowałem się w tej sprawie z użytkownikiem @Wojtczuk, który również skorzystał z tej oferty i podobnie jak ja nie otrzymał reszty oferowanej kwoty.


Dzisiaj mija dokładnie 10 dzień, czyli termin jaki Revolut ma na rozpatrzenie rejestracji.



[Obrazek: Przegl-da-PW-Revolut.png]





Pomnę @forsowa ma już za sobą udane akcje na forum z aplikacjami mobilnymi. Naprawdę boleję że zboczyła (żeńska końcówka więc chyba ona?Smile).

(Eh., mam fatalny tydzień...)


RE: forsowa - brak wypłaty wynagrodzenia - Polmos - 21-11-2019 00:07

Ja np otrzymałem 2 razy po 200. Na trzecie czekam 13 dni już i otrzymałem wiadomość , że na pewno dostanę ale mam czekać bo 10 dni to ich jakieś ramy czasowe i muszę być cierpliwy... To tak na marginesie bo widać, że sprawa olana jak od 11 użytkownik nie logował się na forum.


RE: forsowa - brak wypłaty wynagrodzenia - Hybrid1990 - 21-11-2019 00:10

@[forsowa] czekamy na wypłacenie refbacku.
Brak odpowiedzi po zalogowaniu na forum lub dłuższa nieobecność = ban.


RE: forsowa - brak wypłaty wynagrodzenia - Wojtczuk - 21-11-2019 07:09

[Obrazek: 1.png]

[Obrazek: 2.png]

[Obrazek: 3.png]

[Obrazek: 4.png]

Od następnego dnia zero kontakty, na prywatne wiadomości nie odpisuje, zrobiłem u niego łącznie 5 osób i jest mi winien obiecane 650 zł


RE: forsowa - brak wypłaty wynagrodzenia - Gremquen - 21-11-2019 08:15

[Obrazek: Screenshot-20191121-081354-Chrome.jpg]

U mnie też brak odzewu - on ostatnia wiadomość 02.10, ja pisałem m.in. 05.10 I 08.10 - bez odpowiedzi


RE: forsowa - brak wypłaty wynagrodzenia - olesh - 21-11-2019 09:36

@Gremquen więc czemu nie założyłeś tematu wcześniej? Brak reakcji to ignorowanie i akceptowanie zachowania oszusta.

W ten sposób udało jej się raz kogoś nadziać, więc daliście jej powód by spróbować ponownie. Gdybyście w momencie gdy @forsowa nie wywiązała się z umowy założyli temat o oszustwo, nie tylko zablokowali byście dalsze działania oszusta ale i ustrzegli byście inne osoby przed współpracą z nim.


RE: forsowa - brak wypłaty wynagrodzenia - Hybrid1990 - 04-01-2020 00:28

forsowa - Ostatnia wizyta: Wczoraj 18:29

olesh, Polmos, Wojtczuk, Gremquen, odezwał/a się do was w sprawie refbacku?


RE: forsowa - brak wypłaty wynagrodzenia - Wojtczuk - 04-01-2020 12:59

Zero kontaktu


RE: forsowa - brak wypłaty wynagrodzenia - olesh - 04-01-2020 23:28

Jak wyżej, od czasu założenia tematu brak jakiegokolwiek kontaktu z "polecającym".


RE: forsowa - brak wypłaty wynagrodzenia - Hybrid1990 - 04-01-2020 23:41

Zbanowany.