Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
KARTY SIM za 2 zł - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: KARTY SIM za 2 zł (/Temat-KARTY-SIM-za-2-zl-165260)

Strony: 1 2


RE: KARTY SIM za 2 zł - MESWEB - 03-12-2019 13:20

(03-12-2019 09:15)Pan Don napisał(a):  
(01-12-2019 20:17)MESWEB napisał(a):  Doładowania można zakupić u mnie również.

Masz ogarnąć kartę której nie muszę doładować i będzie aktywna ?? Mogę od Ciebie kartę sim odkupić.

Moglbym cos ogrnac. Bedzie potrzebne zawarcie umowy bo jak masz krecic walki na uzywane karty ktore moga byc zarejestrowane. Nastpnie dochodzi koszta wysylki z UK.


RE: KARTY SIM za 2 zł - Pan Don - 03-12-2019 23:11

(03-12-2019 13:20)MESWEB napisał(a):  
(03-12-2019 09:15)Pan Don napisał(a):  
(01-12-2019 20:17)MESWEB napisał(a):  Doładowania można zakupić u mnie również.

Masz ogarnąć kartę której nie muszę doładować i będzie aktywna ?? Mogę od Ciebie kartę sim odkupić.

Moglbym cos ogrnac. Bedzie potrzebne zawarcie umowy bo jak masz krecic walki na uzywane karty ktore moga byc zarejestrowane. Nastpnie dochodzi koszta wysylki z UK.

To te sprzedawane karty to nie są nówki?? Ja myślałem że to nowe są i przechodzą bez żadnych rejestracji i chciałem używaną odkupić żeby nie wpłacać 10£ bo mi saldo na tej karcie nie jest potrzebne. Nie podpisuje żadnych umów itp. Szkoda zachodu


RE: KARTY SIM za 2 zł - MESWEB - 03-12-2019 23:32

(03-12-2019 23:11)Pan Don napisał(a):  
(03-12-2019 13:20)MESWEB napisał(a):  
(03-12-2019 09:15)Pan Don napisał(a):  
(01-12-2019 20:17)MESWEB napisał(a):  Doładowania można zakupić u mnie również.

Masz ogarnąć kartę której nie muszę doładować i będzie aktywna ?? Mogę od Ciebie kartę sim odkupić.

Moglbym cos ogrnac. Bedzie potrzebne zawarcie umowy bo jak masz krecic walki na uzywane karty ktore moga byc zarejestrowane. Nastpnie dochodzi koszta wysylki z UK.

To te sprzedawane karty to nie są nówki?? Ja myślałem że to nowe są i przechodzą bez żadnych rejestracji i chciałem używaną odkupić żeby nie wpłacać 10£ bo mi saldo na tej karcie nie jest potrzebne. Nie podpisuje żadnych umów itp. Szkoda zachodu

Karty sa nowe i nigdy nie uzywane. Jak chcesz taniej to wtedy moge zalatwic uzywane i tam bedzie 0 na koncie albo pare funtow, roznie to moze byc ale karty beda aktywne minimum kilka tygodni. Chcesz nowa karte - bedziesz musial doladowac, chcesz taniej to bedzie uzywana od kogos.


RE: KARTY SIM za 2 zł - Pan Don - 04-12-2019 00:01

Chce używke , chodź priv.


RE: KARTY SIM za 2 zł - Undercover - 15-12-2019 19:11

dalej dostepne ? jak je mozna doladowac na stronie banku ?

moj numer jak wpisze to wyskakuje mi automatycznie jaka siec i dostepne doladowanie. A jak bedzie w tym przypadku ?


RE: KARTY SIM za 2 zł - MESWEB - 15-12-2019 20:11

(15-12-2019 19:11)Undercover napisał(a):  dalej dostepne ? jak je mozna doladowac na stronie banku ?

moj numer jak wpisze to wyskakuje mi automatycznie jaka siec i dostepne doladowanie. A jak bedzie w tym przypadku ?

Numer po doladowaniu zostaje automatycznie przydzielony i mozna go sprawdzic kodem USDD
Doladowanie tez ogarniam. Wysylam skan wydruku z terminala.


RE: KARTY SIM za 2 zł - Undercover - 15-12-2019 20:22

(15-12-2019 20:11)MESWEB napisał(a):  
(15-12-2019 19:11)Undercover napisał(a):  dalej dostepne ? jak je mozna doladowac na stronie banku ?

moj numer jak wpisze to wyskakuje mi automatycznie jaka siec i dostepne doladowanie. A jak bedzie w tym przypadku ?

Numer po doladowaniu zostaje automatycznie przydzielony i mozna go sprawdzic kodem USDD
Doladowanie tez ogarniam. Wysylam skan wydruku z terminala.

a jak wyglada sprawa z zasiegiem GSM/LTE ?
żeby sie nie okazało ze w domu bede miał 1 kreske Cool

internet 5 funciakow za 100 mb /... sporo


RE: KARTY SIM za 2 zł - MESWEB - 15-12-2019 21:15

INternet dziala spoko. Zalezy z jakim operatorem bedzie sie laczyc siec. Najlepiej sprzwdzic czy wszystkie sieci maja zasieg w danym miejscu - gdzies jest chyba mapka z zasiegiem operatorow.

O sorki juz zmienili oferte i £6 = 500 MB

W przyszlosci chce skupowac srodki z kart SIM - np wysylasz SMS pod wskazany numer i dostajesz kase. Gdy oproznisz SIM wtedy mozesz zamowic nastepna i takim sposobem bedziesz mial taniej. Aha prosze pamietac ze rozmowy w tej sieci sa za darmo przez 3 miesiace i nie musisz miec nic na koncie.


KARTY SIM za 2 zł - Hybrid1990 - 19-12-2019 13:33

Wątek został zamknięty oraz przeniesiony do archiwum, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany lub też nie spełnił warunków regulaminu.