Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Od 0 do Instagramowego Biznesmen'a - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Od 0 do Instagramowego Biznesmen'a (/Temat-Od-0-do-Instagramowego-Biznesmen-a-165253)

Strony: 1 2 3 4 5


Od 0 do Instagramowego Biznesmen'a - KaRoLeK535 - 19-11-2019 11:28

Siema Wszystkim !Big Grin
Słowem wstępu Smile
W internecie dorabiam od końcówki 2017 przez ten czas miałem epizod z ankietami,copywritingiem;zlecenia jako freelancer do spraw papierkowych w Wordzie i Excelu oraz z apką AirRewards która podupadła po tym miałem sporo przerwę by jakiś czas temu znów spróbować swoich sił Idea . Ten dziennik ma mi pomóc w utrzymaniu systematyczności oraz wytrwałości której ostatnio brakowało chociaż sądzę że jestem na dobrej drodze Big Grin
Aktualnie zajmuje się promowaniem swojego konta na Instagramie w ciągu 3 miesięcy dodałem ~ 60 postów i poświęciłem na to sporo czasu i przyniosło to efekty w postaci 600 followersów i aktwność pod każdym postem wynosząca 25%-50% ilości followersów oraz sporej aktywnosci w komentarzach Smile Ponadto dobiłem 2 dealów 1 bardzo znaczący drugi mniej.
Ten bardzo znaczący to uzyskanie sponsora produktów które wrzucam na swojego IG w zamian za oznaczanie go i linkowanie jego sklepu w postach zaowocowało to otrzymaniem od niego paczki z produktami o wartości około 700zł Heart i w drodze jest kolejna mam nadzieje że w przyszłości bardziej rozwiniemy naszą współprace.
Drugi deal to uzyskanie od sklepu internetowego zniżki dla moich followersów na zakupy w zamian za oznaczanie go w postach by wypromować jego nowego IG.
Aktualnie również testuje bota Vtope ale w ciągu 6h? wpadło 780 coinsów cóż to pracuje pasywnie w tle więc to tylko dodatek Rolleyes
Aktuaizacje planuje codziennie wieczorem w okolicach 22 gdy mam chwile odpoczynku Big Grin
Plany długo terminowe to znaleźć kolejną większą firmę do współpracy oraz uruchomić Cupsell z koszulkami dla fanów ( nie wiem czy to wypali z małym zapleczem followersów i moim talentem graficznym ) oraz reaktywować drugie konta IG i doprowadzić je do stanu 5k+ followersów bo ma na to potencjał i zawiązać tam równie dobre jak nie lepsze deale z firmami Big Grin , no i zdobywać coraz więcej doświadczenia i wiedzy Smile
Plany na ten tydzień :
  1. 1 Zdobyć nowych aktywnych i zainteresowanych followersów (10-20)
  2. 2 Przeczytać książki Laptopowy Milioner (długo się do niej zbieram czas ją przeczytać) oraz dodać darmowe kursy na Udemy
  3. 3 Poszukać nowych inforamacji na temat pozycjonowania postów i konta na IG im więcej wiedzy tym lepiej Smile
  4. 4 Dodać nowy post na IG oraz zająć się starym profilem IG ( wkrótce o nim )



RE: Od 0 do Instagramowego Biznesmen'a - Czaq - 19-11-2019 16:23

Czyli od copywritera do influencera? Big Grin
Poza instagramem i sprzedażą koszulek, zamierzasz odpalić inne źródła social mediów?


RE: Od 0 do Instagramowego Biznesmen'a - KaRoLeK535 - 19-11-2019 18:55

(19-11-2019 16:23)Czaq napisał(a):  Czyli od copywritera do influencera? Big Grin
Poza instagramem i sprzedażą koszulek, zamierzasz odpalić inne źródła social mediów?
Tak planuję jakieś tematyczne Fanpage na FB i połączyć je z jakimś programem afilacyjnymIdea oraz myślałem nad Twitterem ale tutaj to target raczej USA będzie trzeba wdrożyć Angry


RE: Od 0 do Instagramowego Biznesmen'a - KaRoLeK535 - 19-11-2019 22:28

19.11
Dziś udało się zrealizować sporą część celów na ten tydzień z czego się cieszę Smile
1. Zdobyci followersi 5/20
2. Dodałem 7 darmowych kursów na Udemy
3. 1 rozdział przeczytany w kilka wolnych chwil
4. Reaktywowałem stare konto IG jest na nim 120+ follow i pod każdym postem 25-60% feedbacku od followersów
5. Założyłem sklep na cupsellu i dodałem podstawowe rzeczy jak nazwa sklepu opis i tymczasowy banner
6. Nowe poradniki / info odnosnie pozycjonowania postów i konta JESZCZE nie znalezione Wink
7. Extra - Drugi tydzień z rzędu wykonałem wszystkie zadania zaplanowane na dziś w apce do monitorowania zadań Todoist.
Extra dopowiedzenia :
Odnośnie całego IG to na głównym koncie nie dodałem dziś postu bo brak weny i aktywności followersow z tego co widziałem na relacjach a na starym koncie trzeba rozpędzić maszineee. Co do CupSella to stworzyłem orginalny pomysł na nadruki mam nadzieję że wypali no i lekkie zdziwienie że najpierw trzeba podać wszystkie dane by dodać produkt wcześniej tak nie było ale cóż... Nowe poradniki wyszukam w wolnym czasie tak samo jak i wezmę się za książkę bardziej. Bot Vtope dziś zarobił ~0.5k coinsów co daje wynik w okolicach 1.2k w 2 dni całkiem całkiem. A dzięki Todoist znów przełamałem lenia i od 15 do 20 zrobił to co trzeba plus obowiązki w domu nic tylko się cieszyć... Oby jeszcze zaczął zarobek pasywny wpadać jak ktoś miałby jakieś pomysły jak spieniężyć tego IG to śmiało poszukuję innych możliwości Idea
[attachment=4756]
[attachment=4755]


RE: Od 0 do Instagramowego Biznesmen'a - Arczit - 20-11-2019 10:09

Fajnie się zapowiada, powodzenia!

Ps. Uważaj z tym czerwonym kolorkiem, bo zaraz wyłapiesz niepotrzebnie warna Smile


RE: Od 0 do Instagramowego Biznesmen'a - KaRoLeK535 - 20-11-2019 16:13

(20-11-2019 10:09)Arczit napisał(a):  Fajnie się zapowiada, powodzenia!

Ps. Uważaj z tym czerwonym kolorkiem, bo zaraz wyłapiesz niepotrzebnie warna Smile

Dzięki Big Grin
Tak zapomniałem o tymfacepalm .... ale więcej się to nie powtórzy Cool


RE: Od 0 do Instagramowego Biznesmen'a - KaRoLeK535 - 20-11-2019 22:24

20.11
Dziś był bardzo owocny dzień na głównym IG i na treningu Heart więc co udało się zrealizować
1.Zdobyci followersi 22/20
2. Wrzucony post na główne IG
3. 7 nowych follów na reaktywowanym IG
4. Vtope bot +500 w 2h jakoś
Dopowiadając kilka kwestii :
Tak jak mówiłem dzień dobry nawet bardzo poświęciłem na główne konto 40min w szkole w wolnej chwili oraz w domu 30min co zaowocowało osiągnięciem zakładanego progu do Niedzieli a mamy środę Big Grin do tego wszystkie osoby są moim targetem więc tym bardziej duży +. Reaktywowany profil mnie trochę zawiódł bo wrzuciłem post o 15 patrząc na to że dziś po 20 nie będę mieć czasu ,a okazało się inaczej, i wpadło 16 likeów i 7 follów :/ . Bocik pracował dziś krótko bo mało byłem na kompie ale 0.5k wpadło, lecz mam problem z kontem Twitter ciągle wywala autoryzacja ręczna i jakimś cudem ma lvl 0 konta więc tylko 25% zarobków wrrr.. pisałem do supportu i odpisali że nad tym pracują... No i dziś znów TodoistZero osiągnięte Big Grin
Nowe plany na ten tydzień :
1. Główny IG - 25 follow
2. Stary IG - 20 follow
3. Przeczytać min. 3 rozdziały LM
4. Ogarnąć Cupsell i spróbować wdrożyć na IG
5. Zrobić jakiś krótki kurs z Udemy
6. Znaleźć wartościowy poradnik dot. IG
7. Znaleźć sposób na spieniężenie IG może FireAds?

PS. Mam jedno ważne pytanko czy w Dzienniku mogę umieszczać ref linki? Big Grin
[attachment=4758]
[attachment=4759]


RE: Od 0 do Instagramowego Biznesmen'a - KaRoLeK535 - 21-11-2019 22:18

21.11
Dziś większość czasu poświęciłem na ogarnianiu sklepu z koszulkami oraz planowania przyszłych postów na IG a tutaj suche statystyki :
1. Główny IG Zdobyci followersi 4/25
2. Stary IG 2/20
3. Wybranie Spreadshirt i założenie na nim sklepu + pierwsze logotypy na koszulki Big Grin
4. Przejrzenie kampanii na FireAds
Bardziej szczegółowo rzecz ujmując to dzisiaj zdecydowałem ,a w sumie to zdecydowaliśmy bo głowny IG prowadzę z ziomkiem który też ogarnia tą niszę, że wybierzemy Spreadshirt zamiast Cupsell ponieważ wyczytaliśmy że jakość jest lepsza i strona wygląda na solidniejszą jeśli chodzi o wysyłki za granice oraz jest przyjemniejsza w obsłudze i milsza dla oka Wink. Zdołaliśmy też zrobić jeden logotyp i dodać na kilka produktów : koszulki bluzy czapki torbe oraz przypinke Big Grin , narazie zatwierdzili nam tylko bluzę ale pewnie reszta to kwestia czasu Wink.Jutro planujemy dodać jeszcze 2-3 wzory i date wypuszczenia sklepu chcemy ustalić na wieczór gdy mamy największą aktywność, co do zarobków z tych koszulek to marże ustaliliśmy na 4zl wstępnie. Na IG siedziałem dzisiaj może z 30 min przeglądałem osoby które like'ują nasze foty w celu zobaczenia ich wieku żeby też może dopasować coś w sklepie dla młodszych, no i przy okazji wpadło kilka follow, na starym IG powoli powoli idzie ale to planuje bardziej rozpedzic w weekend i nad tym przysiąść tak samo jak nad książką Tongue. Sprawdzałem również kampanie na FireAds ale żadna kampania nie pasuje więc odpuszczam narazie Undecided. A w międzyczasie bot Vtope zrobił kawał dobrej roboty i zarobił 1.2k coinsów overall blisko 3k. Cóż dzień całkiem dobry sporo ogarneliśmy nie ma co narzekać jutro znów lecimy... coraz bliżej spieniężenia IG Lol
Dobrej Nocy Huh
[Obrazek: vtope-21-11.png]


[Obrazek: td0.png]
kolejne todoistzero Big Grin



RE: Od 0 do Instagramowego Biznesmen'a - skylones - 21-11-2019 22:38

Dodaj więcej kont do bota Vtope to nie będziesz zarabiał 1k punktów dziennie tylko kilka razy więcej Smile


RE: Od 0 do Instagramowego Biznesmen'a - KaRoLeK535 - 21-11-2019 22:40

(21-11-2019 22:38)skylones napisał(a):  Dodaj więcej kont do bota Vtope to nie będziesz zarabiał 1k punktów dziennie tylko kilka razy więcej Smile
Chciałbym ale więcej kont nie mam aktualnie a skupiam się na 2 głównych których nie podpinam by nie robić tam syfu Big Grin. Być może w ten weekend stworze kilka kont i spróbuje je szybko wybić na 3 lvl Smile
Edit : A no i nie mam VPN żeby podpiąć kilka kont z tego samego sociala :/