Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Wykonam weryfikacje sms/założę i zweryfikuje konto FB/GMAIL - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Wykonam weryfikacje sms/założę i zweryfikuje konto FB/GMAIL (/Temat-Wykonam-weryfikacje-sms-zaloze-i-zweryfikuje-konto-FB-GMAIL-165245)



Wykonam weryfikacje sms/założę i zweryfikuje konto FB/GMAIL - marcinpiekarczyk - 18-11-2019 21:37

Wykonam weryfikacje sms/założę i zweryfikuje konto FB/GMAIL i inne.

Koszt:
2 zł za samą weryfikację czyli wpisujesz mój numer, przychodzi kod, podaje kod.
2 zł za założone i zweryfikowane telefoniczne konto gmail moimi wymyślonymi danymi typu imię i nazwisko damskie lub męskie
3.50zł za stworzenie i zweryfikowanie telefoniczne konta gmail lub facebook danymi(imię, nazwisko) podanymi przez ciebie
5zł za stworzenie i zweryfikowanie telefoniczne konta facebook wybranymi przez ciebie danymi(imię, nazwisko)dodanie zdjęcia i wysłanie prośby o dołączenie do 10 grup z wybranej przez ciebie tematyki np ogłoszenia.

oraz pozostałe usługi cena do negocjacji w wiadomości prywatnej.

Przebieg transakcji: wysyłasz w wiadomości prywatnej konkretne informacje o zleceniu -> sprawdzam, czy jestem w stanie zrealizować zlecenie -> wpłacasz umówioną kwotę na moje konto Revolut -> realizuje zlecenie

Jeżeli nie będę w stanie zrealizować zlecenia, to go nie zaakceptuje.
Na ten moment mam około 20 aktywnych numerów i liczba ta będzie się sukcesywnie zwiększała.


Płatność przyjmuje jedynie na Revolut, jeżeli nie masz takiego konta, to możesz założyć, więcej informacji w linku, który znajduje się w mojej sygnaturze.


Wykonam weryfikacje sms/założę i zweryfikuje konto FB/GMAIL - Hybrid1990 - 18-12-2019 08:17

Wątek został zamknięty oraz przeniesiony do archiwum, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany lub też nie spełnił warunków regulaminu.