Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Promocja usług wartych kilkadziesiąt tysięcy złotych. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Promocja usług wartych kilkadziesiąt tysięcy złotych. (/Temat-Promocja-uslug-wartych-kilkadziesiat-tysiecy-zlotych-165223)



Promocja usług wartych kilkadziesiąt tysięcy złotych. - SKOR514 - 17-11-2019 12:39

Witam!

Tworzę zespół osób, które piszą dla mnie zlecenia tekstowe, jest to szeroko pojętym copywriting. Ostatnio powiększyłem liczbę piszących i nasze moce przerobowe sporo wzrosły w związku z czym możemy podjąć więcej tekstów do realizacji. W 2019 roku wystawiłem faktury na około 45 tysięcy złotych, więc zarobek jest rentowny. Na czym polega moja propozycja? Chciałbym, aby osoba/osoby, które podejmą się realizacji, promowały moje usługi a w zamian, proponuję 10% zysków od pozyskanego klienta DOŻYWOTNIO. Co to oznacza? Promujesz moją usługę, osoba piszę do mnie, dogadujemy szczegóły- przelewam Ci 10% za każdą realizację, wszystko popieram fakturami. Wielu klientów zostaje z nami na dłużej (mamy kilku, którzy miesiąc w miesiąc od roku przynoszą wpływy na poziomie 1500zł), więc jest to szansa na zbudowanie zarobku pasywnego.

Kontakt:
Forum
[email protected]
510841002


Promocja usług wartych kilkadziesiąt tysięcy złotych. - Hybrid1990 - 16-04-2021 09:30

Wątek został zamknięty oraz przeniesiony do archiwum, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany lub też nie spełnił warunków regulaminu.