Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Problem z Curve - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Konta Bankowe (/Forum-Konta-Bankowe-449)
+--- Dział: Systemy Płatności Internetowych (/Forum-Systemy-Platnosci-Internetowych-206)
+---- Dział: Inne (/Forum-Inne-334)
+---- Wątek: Problem z Curve (/Temat-Problem-z-Curve-165189)



Problem z Curve - Milionaree - 15-11-2019 06:51

Witam. 2 dni temu dostałem karte Curve, z darmowymi 5 £. Przesłałem sobie te 5£ na PayPala i potem do banku. Wczoraj wieczorem cała ta kwota która przesłalem została zabrana z mojego banku (tytul transakcji wyglada tak, jakby pieniadze mialy wrocic na paypal, ale tak się nie stalo. o co chodzi?


RE: Problem z Curve - Krypto - 15-11-2019 13:10

Dzwon do banku Xpokerface


RE: Problem z Curve - Fejster - 15-11-2019 14:06

kiedyś też tak miałem, że mój bank zwrócił kasę wysłaną z paypala. Czekałem 14 dni na zwrot środków na konto paypal. Dodam że nie były to pieniądze z Curve więc raczej to nie oni są winni zaistniałej sytuacji Smile

1) zadzwoń do banku i zapytaj dlaczego tak się stało
2) zadzwoń na infolinię PayPal i proś o szczegóły Smile


RE: Problem z Curve - Milionaree - 15-11-2019 14:55

(15-11-2019 13:10)Krypto napisał(a):  Dzwon do banku Xpokerface

problem w tym, ze to nie wyglada na problem po stronie banku. transakcje przez ktore pieniadze wrocily gdzieś wyglądają jak te oplacone karta curve. dodatkowo po odpaleniu apki dzia rano pojawila mi sie informacja o "offline transactions" tylko przez przypadek to zamknalem i nie wiem o co tam chodzilo Sad


RE: Problem z Curve - Milionaree - 15-11-2019 16:24

pisałem teraz z jedną osobą odnośnie tej sprawy, napisała mi, że możliwe, że tych pieniędzy nie można przesłać paypalem a jedynie wydać w jakimś sklepie. jest to prawdą?

Edit:
pisałem na czacie z konsultantem z banku, dostałem informacje, że te transakcje były przeprowadzone kartą i nie zostały jeszcze rozliczone.