Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Automatyczne zarabianie dzięki Vtope - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Zbiór serwisów zarobkowych (/Forum-Zbior-serwisow-zarobkowych-34)
+--- Wątek: Automatyczne zarabianie dzięki Vtope (/Temat-Automatyczne-zarabianie-dzieki-Vtope-165185)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: Automatyczne zarabianie dzięki Vtope - skylones - 12-02-2020 15:26

Ogólnie to odpuściłem temat, bo nie chciało mi się ciągle użerać z weryfikacjami, blokami itd. Z kilkoma kontami Instagram miałem coś 5-7k punktów dziennie, nie wiem jak wygląda to wszystko teraz.


RE: Automatyczne zarabianie dzięki Vtope - xdax1 - 12-02-2020 20:40

@[skylones]
O, a blokady za co? Czy jeśli będę miał cały czas włączonego bota to mogę dostać blokadę na np. vk czy instagramie?


RE: Automatyczne zarabianie dzięki Vtope - skylones - 12-02-2020 23:16

Często były bloki czasowe, albo weryfikacje i trzeba było zmieniać hasło dla "bezpieczeństwa", czasem też weryfikacje telefoniczne. Pamiętam jak zrobiłem taką łagodną strategię i tak dostawałem bloki czasowe, więc odechciało mi się na tym działać. Na vk to konta się trzymały trochę długo, a potem weryfikacja. Podkreślam, że było to jeszcze w 2019, nie wiem jak jest teraz.


RE: Automatyczne zarabianie dzięki Vtope - lidero - 13-02-2020 07:20

jest tak jak pisze skylones,ledwo co zaczalem działac,na vk zamrożone konto,potrzebna byla weryfikacja telefoniczna do odblokowania, a wczoraj.... a wczoraj blokada na dwa dni... jeszcze jedno nie moge sobie otworzyc konta na instagamie,....spróbuj ponownie pozniej....


RE: Automatyczne zarabianie dzięki Vtope - eseles - 27-06-2020 00:11

A dzisiaj taki wynalazek mi wyskoczyl hmm.. wiem, ze wcale nie musi byc kod zlosliwy tylko jako takowy rozpoznany. Mial ktos alerty z innych av ?
[Obrazek: Untitled.png]


zarabiaj na rozszerzeniu youtubebot - lidero - 18-11-2021 14:11

prosze moderatora o usuniecie tego postu


RE: Automatyczne zarabianie dzięki Vtope - lidero - 18-11-2021 15:22

usunięte