Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Odbierz 200 zł - Revolut dla Biznesu - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Darmowe Próbki, Gadżety, Prezenty i Promocje ! (/Forum-Darmowe-Probki-Gadzety-Prezenty-i-Promocje-62)
+--- Dział: Promocje (/Forum-Promocje-162)
+--- Wątek: Odbierz 200 zł - Revolut dla Biznesu (/Temat-Odbierz-200-zl-Revolut-dla-Biznesu-165184)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9


RE: Odbierz 200 zł - Revolut dla Biznesu [WZNOWIENIE] - sheko12 - 19-01-2020 10:04

Promocja jest wciąż aktualna?
Kaska dalej jest do zgarnięcia? Smile


RE: Odbierz 200 zł - Revolut dla Biznesu [WZNOWIENIE] - rachman - 19-01-2020 10:29

@sheko12 wg tego co piszą pod wnioskiem promocja ważna do końca poniedziałku.
Kliknij w link i jak wyświetla info o 200 zł tzn. że nie zakończyli wcześniej Wink


RE: Odbierz 200 zł - Revolut dla Biznesu [WZNOWIENIE] - KombinatorGumiok - 19-01-2020 11:59

Akcja trwa do 20 stycznia do północy - według info z bankiera.


RE: Odbierz 200 zł - Revolut dla Biznesu [WZNOWIENIE] - rachman - 19-01-2020 16:40

Bankier bankierem. Pod wnioskiem jak wejdziesz na stronę masz info Wink Mogą zakończyć wcześniej ale raczej nie zrobią tego myślę.

EDIT:
Przedłużenie promocji. Data podana w 1 poście tematu Smile


RE: Odbierz 200 zł - Revolut dla Biznesu [WZNOWIENIE] - nygus99 - 25-01-2020 20:11

Tylko dla company nie freelancerów


RE: Odbierz 200 zł - Revolut dla Biznesu [WZNOWIENIE] - rachman - 25-01-2020 20:17

Wg warunków widocznych pod wnioskiem:

" Kto może wziąć udział w promocji?
Żeby skorzystać z promocji, musisz:
Być spółką z ograniczoną odpowiedzialnością, spółką akcyjną, spółką komandytową lub inną formą działalności gospodarczej z siedzibą w państwie należącym do Europejskiego Obszaru Gospodarczego (EOG) ; "

Nie wiem czy freelance to inna forma działalności czy nie w tej wersji promocji ale w poprzednich tak było. To już musisz się upewnić u nich.


RE: Odbierz 200 zł - Revolut dla Biznesu [WZNOWIENIE] - nygus99 - 26-01-2020 02:45

Tak mi powiedziano na czacie proszę o potwierdzenie czy to faktycznie tak Sad bo mogli poprostu tak napisać aby się mnie pozbyć


RE: Odbierz 200 zł - Revolut dla Biznesu [WZNOWIENIE] - rachman - 26-01-2020 02:56

Tego nie umiem potwierdzić. Mogło tak być że zrobili spływ ale kto wie... możliwe że faktycznie mieli dość rejestracji kont free i obecna promo tego nie przewiduje. Nie wiem jak rozumieć ten ich zapis tak do końca...
Może ktoś próbował starać się o bonus na koncie free to da tu znać ale biorąc pod uwagę że:
"Zapłata prowizji na Twoje konto może zająć do 15 dni roboczych, po spełnieniu przez Ciebie wszystkich warunków wymaganych w ramach promocji."
to możesz nie zdążyć jeśli chcesz skorzystać.

edit:
@nygus99 Patrząc na pewne blogi piszące o tej promocji odnoszę wrażenie, że freelance są wykluczeni oficjalnie ale komentarze tego typu są z pisane z oczkiem Wink więc możliwe że jest oficjalne wykluczenie ale zalicza premię i tak...


RE: Odbierz 200 zł - Revolut dla Biznesu [WZNOWIENIE] - rachman - 04-02-2020 17:37

Aktualizacja. Promocja ważna do 28 lutego.


RE: Odbierz 200 zł - Revolut dla Biznesu [WZNOWIENIE] - rachman - 11-02-2020 20:13

Aktualne Smile