Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Sposób na zdobycie darmowej kasy od 440zł w górę ! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Sposób na zdobycie darmowej kasy od 440zł w górę ! (/Temat-Sposob-na-zdobycie-darmowej-kasy-od-440zl-w-gore-165183)

Strony: 1 2


RE: Sposób na zdobycie darmowej kasy od 440zł w górę ! - mintek14 - 15-11-2019 11:26

(15-11-2019 00:20)MateuuszPa napisał(a):  Jeśli o mnie chodzi bardzo fajny wpis, pomocny wszystko czytelne bez wciskania na siłę czegoś, a że nie wszystko mam z tego na pewno skorzystam! Smile

I przypadkiem wczoraj założyłeś konto na forum żeby tylko to napisać, jakie to dziecinne facepalm. Tomeczek bawi się w multikonta lub swoich przydupasów ściągabeka.
Jest tu jakiś moderator co zrobi z nimi porządek ?


RE: Sposób na zdobycie darmowej kasy od 440zł w górę ! - tomek019 - 15-11-2019 12:38

(15-11-2019 11:26)mintek14 napisał(a):  
(15-11-2019 00:20)MateuuszPa napisał(a):  Jeśli o mnie chodzi bardzo fajny wpis, pomocny wszystko czytelne bez wciskania na siłę czegoś, a że nie wszystko mam z tego na pewno skorzystam! Smile

I przypadkiem wczoraj założyłeś konto na forum żeby tylko to napisać, jakie to dziecinne facepalm. Tomeczek bawi się w multikonta lub swoich przydupasów ściągabeka.
Jest tu jakiś moderator co zrobi z nimi porządek ?

to nie moje multi, mozesz sobie sprawdzic Ip czy co tam chcesz Smile
znajomym podeslalem link do poradnika na forum -> oczywiscie dla Cb to juz spisek bo sciagam tutaj nowych ludzi beka


RE: Sposób na zdobycie darmowej kasy od 440zł w górę ! - Zły_Szeląg - 15-11-2019 12:45

Dla mnie podsyłanie znajomym linka po to żeby założyli konto i chwalili poradnik to praktycznie to samo co założenie multi Big Grin Bo również nie są obiektywni Big Grin


RE: Sposób na zdobycie darmowej kasy od 440zł w górę ! - azzaz - 15-11-2019 21:00

Na oferowaniu ludziom darmowej kasy z tego typu programów można robić dniówki po kilkaset zł i więcej. Dobry LP i zwykłe promowanie tego tak samo jak cokolwiek innego np. oferty inwestycyjne i efekt gwarantowany tylko, że to się promuje dużo łatwiej. Zastanawiające jest trochę, że na takim forum ludzie prześcigają się w rozdawaniu sobie tej ,,niszy" za darmo. Ja zarabiając na czymś takim nie szukałbym ruchu na forum tylko, żeby to dłużej działało i konkurencja mi nie rosła reklamował to wszędzie tylko nie na forach o zarabianiu, ale co kto lubi Lol


RE: Sposób na zdobycie darmowej kasy od 440zł w górę ! - Boniekk - 15-11-2019 23:36

Halo administracjo, inne podobne poradniki zamieszczane na tej samej zasadzie były stąd usuwane. Były opisy krok po kroku z kilkoma serwisami tego typu. Proszę coś z tym zrobić, tamte tematy były usuwane z powodu doubla.


Sposób na zdobycie darmowej kasy od 440zł w górę ! - Hybrid1990 - 15-11-2019 23:39

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.