Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Western Union Plus +40€ (25€ +15€ refback) - NIEAKTUALNE - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Refback (/Forum-Refback-283)
+--- Dział: Refback za Pieniądze (/Forum-Refback-za-Pieniadze-129)
+--- Wątek: Western Union Plus +40€ (25€ +15€ refback) - NIEAKTUALNE (/Temat-Western-Union-Plus-40%E2%82%AC-25%E2%82%AC-15%E2%82%AC-refback-NIEAKTUALNE-165182)



RE: BlackCatCard 30€ + inne oferty - Morricorne - 16-06-2021 20:26

(15-06-2021 22:23)Stachu napisał(a):  
(15-06-2021 22:22)Morricorne napisał(a):  U mnie czarny kot od niedzieli w weryfikacji wisi cały czas. Jak już udało się zrobić dobre zdjęcia. Miał ktoś tak?


Nie wiem jak aktualnie, ale wcześniej weryfikacja trwała ok 20 dni…


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Już mi ręce opadają na te ich weryfikacje. Wysłałem potwierdzenie zamelowania w PD ze strony gov.pl na stałe. I dostałem mail
Dear Customer,

To complete the registration process please provide the following documents:
1. The photo of the backside of your ID card.
2. The proof of address you provided does not meet our requirements. The submitted document (Information on registration for permanent residence) does not contain protection signs (QR Code, Barcodes or an Electronic Signature). Please provide an alternative document.

Please upload the document by clicking on the link sent to you via both SMS and email, specified during registration.
Kurwa jednym słowem. To nie tamto zle. Nie mam wyciągu z konta w nest bank z moim adresem , bo po prostu wyciąg jest w formie pdf bez adresu zamieszkania. Dlatego wysłałem potwierdzenie zameldowania, oficjalne urzędowe. Dalej zle. Rezygnuję z tego szajsu. Skoro nawet normalnie zarejestrować się nie da.


RE: BlackCatCard 30€ + inne oferty - Morricorne - 17-06-2021 18:41

Udało się zweryfikować. Czekam teraz na Bonus. Przeszedł wyciąg z konta revolut. Teraz muszę tylko czekać na ten Bonus. Czy coś jeszcze muszę robić?
Rejestrowałem się z kodem z pierwszego postu.


BlackCatCard 30€ + inne oferty - Stachu - 17-06-2021 23:19

(17-06-2021 18:41)Morricorne napisał(a):  Udało się zweryfikować. Czekam teraz na Bonus. Przeszedł wyciąg z konta revolut. Teraz muszę tylko czekać na ten Bonus. Czy coś jeszcze muszę robić?
Rejestrowałem się z kodem z pierwszego postu.


Teraz czekasz aż pozytywnie Cię zweryfikują Smile Nie mam pojęcia ile to teraz trwa, ale wcześniej było to 20 dni.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


RE: BlackCatCard 30€ + inne oferty - Boniekk - 17-06-2021 23:24

Polecam bardzo mocno, refback z BlackCatCard od użytkownika Stachu został właśnie mi dziś wypłacony bezproblemowo, pomimo tego że konto zakładałem spory czas temu i czekałem długo na weryfikację!


RE: BlackCatCard 30€ + inne oferty - Morricorne - 18-06-2021 00:47

(17-06-2021 23:19)Stachu napisał(a):  
(17-06-2021 18:41)Morricorne napisał(a):  Udało się zweryfikować. Czekam teraz na Bonus. Przeszedł wyciąg z konta revolut. Teraz muszę tylko czekać na ten Bonus. Czy coś jeszcze muszę robić?
Rejestrowałem się z kodem z pierwszego postu.

Dobra to czekamy. Jak się uda. To odezwę się na pw


Teraz czekasz aż pozytywnie Cię zweryfikują Smile Nie mam pojęcia ile to teraz trwa, ale wcześniej było to 20 dni.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk



RE: BlackCatCard 30€ + inne oferty - Xaypadre - 18-06-2021 15:28

(14-11-2019 20:24)Stachu napisał(a):  5. Po dostaniu bonusu odezwij się do mnie po refback.

Utworzyłem konto z Twoim promo codem, moje konto zostało już zweryfikowane i napisałem do Ciebie PW w sprawie tych 10€ refbacka, także czekam na odzew z Twojej strony Wink

PS: Oczywiście chodzi o BlackCatCard Smile


RE: BlackCatCard 30€ + inne oferty - Morricorne - 18-06-2021 15:43

Napisałem na pw w sprawie refa


RE: BlackCatCard 30€ + inne oferty - Xaypadre - 18-06-2021 16:19

Stachu jak najbardziej polecany przez moją osobę Wink
Wszystko szybko, sprawnie i zgodnie z opisem, POLECAM!


RE: BlackCatCard 30€ + inne oferty - Morricorne - 21-06-2021 15:36

Polecam użytkownika. Bezproblemowy ref.


RE: BlackCatCard 30€ + inne oferty - milosz998 - 30-06-2021 15:39

Ludzie, powiedzcie mi jakiego dokumentu bankowego użyliście do weryfikacji, bo mnie krew zaleje. 4 miesiąc z nimi walcze.

Wybieram UTILITY BIL i wysyłam im potwierdzenie przelewu z REVOLUTA - nie przechodzi.

Ktoś jakiś Mbank im wysyłał czy coś?