Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Western Union Plus +40€ (25€ +15€ refback) - NIEAKTUALNE - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Refback (/Forum-Refback-283)
+--- Dział: Refback za Pieniądze (/Forum-Refback-za-Pieniadze-129)
+--- Wątek: Western Union Plus +40€ (25€ +15€ refback) - NIEAKTUALNE (/Temat-Western-Union-Plus-40%E2%82%AC-25%E2%82%AC-15%E2%82%AC-refback-NIEAKTUALNE-165182)



RE: !!BlackCatCard 30€ - SPOSÓB NA WERYFIKACJE DOWODEM!! - pkulma301 - 09-05-2021 09:15

(09-05-2021 04:50)marclondonuk napisał(a):  wyciąg z banku służy potwierdzeniu adresu zamieszkania ale masz tam do wyboru i inne dokumenty nie koniecznie musi to być wyciąg z banku - umowa za internet z wpisanym adresem, rozliczenie z US , opłata za podatek gruntowy
A co jak nie mam meldunku


RE: !!BlackCatCard 30€ - SPOSÓB NA WERYFIKACJE DOWODEM!! - lubieblanty - 09-05-2021 13:13

jak zawsze wszystko ok refback wyplacony blyskawicznie pozdro


RE: !!BlackCatCard 30€ - SPOSÓB NA WERYFIKACJE DOWODEM!! - aron-baron - 09-05-2021 14:51

Wszystko jak najbardziej ok. Polecam


RE: !!BlackCatCard 30€ - SPOSÓB NA WERYFIKACJE DOWODEM!! - marclondonuk - 09-05-2021 15:12

pkulma301 nie masz meldunku w europie?


RE: !!BlackCatCard 30€ - SPOSÓB NA WERYFIKACJE DOWODEM!! - Czaplinek - 09-05-2021 17:31

Właśnie dostałem smsa że moje dokumenty nie zostały zaakceptowane a wysłałem wyciąg z konta bankowego w pdf tak samo i z revolut wyciąg z pdf. Macie jakiś sposób co im wysłać bo już ch.... mnie strzela weryfikację robią jak by miliony dawali.


RE: !!BlackCatCard 30€ - SPOSÓB NA WERYFIKACJE DOWODEM!! - marclondonuk - 09-05-2021 18:37

Wyslij im rozliczenie z US z pieczątka jeśli masz .
Twoja rejestracja w Blackcatcard nie została zakończona. Aby zakończyć ten proces, potrzebujemy dokumentu potwierdzającego Twój adres. Na przykład:

Wyciąg z Twojego konta bankowego. Twoje imię, nazwisko, adres muszą być dobrze widoczne. Upewnij się, że adres na wyciągu bankowym jest taki sam, jaki podałeś podczas rejestracji.
Rachunek za media za mieszkanie, prąd, gaz, wodę, Internet stacjonarny, telewizję kablową, telefon stacjonarny musi być wystawiony na Twoje nazwisko. Adres na rachunku musi być taki sam, jaki podałeś przy rejestracji w naszym banku. Nie możemy przyjmować rachunków za telefon komórkowy.
Zadeklarowany adres (rejestracja), jeśli jest wskazany w Twoim kraju. Może to być osobna strona paszportu z adresem zamieszkania. W takim przypadku konieczne jest sfotografowanie zarówno strony paszportu ze zdjęciem, jak i strony z zadeklarowanym adresem (rejestracja), aby na każdym z nich widoczny był numer paszportu.
Pismo od instytucji państwowej np. Od służby gruntowej z wyliczeniem podatku gruntowego za bieżący rok, od służby społecznej o przyznanej rencie lub świadczeniu, pismo z Ministerstwa Zdrowia o preferencyjnej procedurze medycznej, z działu statystyki, z którego należysz do grupy analitycznej itp. Zwróć uwagę, że list musi zawierać Twoje imię, nazwisko i adres, który został podany podczas rejestracji, tj. Odbiorcą listu musi być Ty, a nie członek Twojej rodziny mieszkający z Tobą.
Deklaracja podatkowa, którą wypełnisz w celu częściowego zwrotu zapłaconych przez Ciebie podatków, ze znakiem usług podatkowych Twojego kraju.
Dowód tożsamości mieszkańca - jeśli pracujesz zdalnie i dostarczyłeś ten dokument swojemu pracodawcy. Świadectwo musi zawierać pieczęć i podpisy osób, które wydały dokument.
Jeśli załączasz dokument jako plik, musi to być obraz jpg. Nie akceptujemy plików w innych formatach (na przykład .doc lub .xls).
Zwróć uwagę na datę wystawienia dokumentu. Przyjmujemy dokumenty wystawione nie wcześniej niż 3 miesiące temu. Jeśli Twoje zaświadczenie zostało wydane dawno temu, na przykład rok lub sześć miesięcy temu, nie będziemy mogli go przyjąć.


RE: !!BlackCatCard 30€ - SPOSÓB NA WERYFIKACJE DOWODEM!! - dawid327 - 10-05-2021 05:44

Ogólnie to ich zdrowo porąbało. Zachowują się jakby kilo złota na początek dawali ... Ja czekam od 23 marca . Ostatni wyciąg z Revoluta nie przeszedł to wysłałem ze zwykłego banku . Zobaczymy...


RE: !!BlackCatCard 30€ - SPOSÓB NA WERYFIKACJE DOWODEM!! - marclondonuk - 10-05-2021 06:28

mi przysłali tylko by wysłać 2 stronę ID pożyjemy zobaczymy grunt że jeszcze załapiemy się na te 40 euro nie 20 no i refa wyższego


RE: !!BlackCatCard 30€ - SPOSÓB NA WERYFIKACJE DOWODEM!! - Czaplinek - 10-05-2021 12:05

Kurde ja już nie wiem co im wysłać.
Mam list podatku gruntowego ale za 2020r Chyba że przerobię Huhbeka


RE: !!BUX Crypto +22,6€, BlackCatCard 30€ - Abecede - 10-05-2021 13:54

(10-05-2021 12:05)Czaplinek napisał(a):  Kurde ja już nie wiem co im wysłać.
Mam list podatku gruntowego ale za 2020r Chyba że przerobię Huhbeka

też miałem z 2020 i nie zaakceptowali xD