Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Western Union Plus +40€ (25€ +15€ refback) - NIEAKTUALNE - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Refback (/Forum-Refback-283)
+--- Dział: Refback za Pieniądze (/Forum-Refback-za-Pieniadze-129)
+--- Wątek: Western Union Plus +40€ (25€ +15€ refback) - NIEAKTUALNE (/Temat-Western-Union-Plus-40%E2%82%AC-25%E2%82%AC-15%E2%82%AC-refback-NIEAKTUALNE-165182)



RE: !!BlackCatCard +61€ - SPOSÓB NA WERYFIKACJE DOWODEM!! - bb8_pl - 12-04-2021 15:56

(12-04-2021 15:47)Stachu napisał(a):  
(12-04-2021 15:23)bb8_pl napisał(a):  Pytanko mam, jeśli odrzucono aplikacje o otwarcie konta - info na sms przyszło to próbować po raz kolejny? Czy już raczej nie ma to sensu :/


Tak, próbuj do momentu aż przyjdzie Ci SMS z linkiem, w którym wgrywasz wyciąg z konta.

Weryfikujesz się paszportem czy dowodem?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Chyba większość jedzie na nowym dowodzie - wszystko jest zgodnie z instrukcją :/ Czyli jechać do oporu ...


RE: !!BlackCatCard +61€ - SPOSÓB NA WERYFIKACJE DOWODEM!! - frozen50 - 14-04-2021 15:41

Przy weryfikacji dowodu wyskakuje blad o nieprawidlowym imieniu i nazwisku - to raczej sprawa polskich znakow zarowno w imieniu jak i nazwisku, ktorych nie moge wpisac przy rejestracji. Da rade to jakos obejsc?


RE: !!BlackCatCard +61€ - SPOSÓB NA WERYFIKACJE DOWODEM!! - bb8_pl - 14-04-2021 15:55

(14-04-2021 15:41)frozen50 napisał(a):  Przy weryfikacji dowodu wyskakuje blad o nieprawidlowym imieniu i nazwisku - to raczej sprawa polskich znakow zarowno w imieniu jak i nazwisku, ktorych nie moge wpisac przy rejestracji. Da rade to jakos obejsc?

Ogólnie proces jest ciężki bardzo ale warto, nowy czy stary dowód ? Robisz na kompie czy na kom ?


RE: !!BlackCatCard +61€ - SPOSÓB NA WERYFIKACJE DOWODEM!! - frozen50 - 14-04-2021 16:24

(14-04-2021 15:55)bb8_pl napisał(a):  
(14-04-2021 15:41)frozen50 napisał(a):  Przy weryfikacji dowodu wyskakuje blad o nieprawidlowym imieniu i nazwisku - to raczej sprawa polskich znakow zarowno w imieniu jak i nazwisku, ktorych nie moge wpisac przy rejestracji. Da rade to jakos obejsc?

Ogólnie proces jest ciężki bardzo ale warto, nowy czy stary dowód ? Robisz na kompie czy na kom ?

Stary(?), ten z numerem dowodu z przodu jak i z tyłu, robię na komórce, nie wiem tez czy wpisywac dwa imiona czy jedno, masz jakas rade?


RE: !!BlackCatCard +61€ - SPOSÓB NA WERYFIKACJE DOWODEM!! - bb8_pl - 14-04-2021 16:28

(14-04-2021 16:24)frozen50 napisał(a):  
(14-04-2021 15:55)bb8_pl napisał(a):  
(14-04-2021 15:41)frozen50 napisał(a):  Przy weryfikacji dowodu wyskakuje blad o nieprawidlowym imieniu i nazwisku - to raczej sprawa polskich znakow zarowno w imieniu jak i nazwisku, ktorych nie moge wpisac przy rejestracji. Da rade to jakos obejsc?

Ogólnie proces jest ciężki bardzo ale warto, nowy czy stary dowód ? Robisz na kompie czy na kom ?

Stary(?), ten z numerem dowodu z przodu jak i z tyłu, robię na komórce, nie wiem tez czy wpisywac dwa imiona czy jedno, masz jakas rade?

Jeśli na dowodzie masz dwa imiona to wpisz dwa - oczywiście bez znaków PL i najlepiej skana rób i na kompie Smile Tylko jakość musi być dobra Smile Ja miałem udrękę z nowym dowodem i tak poszło na kompie bo na apce łapało tylko tył Wink


RE: !!BlackCatCard +61€ - SPOSÓB NA WERYFIKACJE DOWODEM!! - frozen50 - 15-04-2021 14:05

(14-04-2021 16:28)bb8_pl napisał(a):  
(14-04-2021 16:24)frozen50 napisał(a):  
(14-04-2021 15:55)bb8_pl napisał(a):  
(14-04-2021 15:41)frozen50 napisał(a):  Przy weryfikacji dowodu wyskakuje blad o nieprawidlowym imieniu i nazwisku - to raczej sprawa polskich znakow zarowno w imieniu jak i nazwisku, ktorych nie moge wpisac przy rejestracji. Da rade to jakos obejsc?

Ogólnie proces jest ciężki bardzo ale warto, nowy czy stary dowód ? Robisz na kompie czy na kom ?

Stary(?), ten z numerem dowodu z przodu jak i z tyłu, robię na komórce, nie wiem tez czy wpisywac dwa imiona czy jedno, masz jakas rade?

Jeśli na dowodzie masz dwa imiona to wpisz dwa - oczywiście bez znaków PL i najlepiej skana rób i na kompie Smile Tylko jakość musi być dobra Smile Ja miałem udrękę z nowym dowodem i tak poszło na kompie bo na apce łapało tylko tył Wink

Pisalem z supportem 3 godziny, po przeslaniu dowodu dostalem taka wiadomosc: Thank you for waiting. Unfortunately, in some very rare cases, there may occur problems similar to your situation. At the moment, we cannot process your registration application remotely. Still, we are very interested in cooperation, so we will save your request in our database and inform you as soon as remote registration becomes available. You can register in person at our Malta office, at Papaya Ltd., 31 Sliema Road, Gzira GZR 1637 - MALTA. We apologize for the inconvenience!

Napisali tez, ze skontaktuja sie mailowo, no szkoda


RE: !!BlackCatCard +61€ - SPOSÓB NA WERYFIKACJE DOWODEM!! - pkulma301 - 15-04-2021 14:58

Jak to jest.To jest jakiś bank coś takiego jak Revolut?Można podpiąć np paypal żeby tam przychodzily pieniążki?


RE: !!BlackCatCard +61€ - SPOSÓB NA WERYFIKACJE DOWODEM!! - bb8_pl - 15-04-2021 15:40

(15-04-2021 14:05)frozen50 napisał(a):  
(14-04-2021 16:28)bb8_pl napisał(a):  
(14-04-2021 16:24)frozen50 napisał(a):  
(14-04-2021 15:55)bb8_pl napisał(a):  
(14-04-2021 15:41)frozen50 napisał(a):  Przy weryfikacji dowodu wyskakuje blad o nieprawidlowym imieniu i nazwisku - to raczej sprawa polskich znakow zarowno w imieniu jak i nazwisku, ktorych nie moge wpisac przy rejestracji. Da rade to jakos obejsc?

Ogólnie proces jest ciężki bardzo ale warto, nowy czy stary dowód ? Robisz na kompie czy na kom ?

Stary(?), ten z numerem dowodu z przodu jak i z tyłu, robię na komórce, nie wiem tez czy wpisywac dwa imiona czy jedno, masz jakas rade?

Jeśli na dowodzie masz dwa imiona to wpisz dwa - oczywiście bez znaków PL i najlepiej skana rób i na kompie Smile Tylko jakość musi być dobra Smile Ja miałem udrękę z nowym dowodem i tak poszło na kompie bo na apce łapało tylko tył Wink

Pisalem z supportem 3 godziny, po przeslaniu dowodu dostalem taka wiadomosc: Thank you for waiting. Unfortunately, in some very rare cases, there may occur problems similar to your situation. At the moment, we cannot process your registration application remotely. Still, we are very interested in cooperation, so we will save your request in our database and inform you as soon as remote registration becomes available. You can register in person at our Malta office, at Papaya Ltd., 31 Sliema Road, Gzira GZR 1637 - MALTA. We apologize for the inconvenience!

Napisali tez, ze skontaktuja sie mailowo, no szkoda

Ja robiłem naście podejść i się udało , większość ma problemy z nowym dowodem ale w końcu uda się za podejściem 3569 Wink Nie poddawać się , ja z nimi nie piszę bo i tak się nic konkretnego nie dowiesz - po prostu ...


RE: !!BlackCatCard +61€ - SPOSÓB NA WERYFIKACJE DOWODEM!! - Stachu - 19-04-2021 11:44

UWAGA!
Przeczytałem w innym temacie, że promocja PODOBNO jest już zakończona. Postanowiłem więc napisać do supportu i się upewnić.

TO JEST NIE PRAWDA! PROMOCJA NADAL AKTYWNA!!

Zapraszam w takim razie kolejne osoby, które chcą zarobić bardzo łatwe pieniądze Smile

Potwierdzenie rozmowy:
[Obrazek: bcc-support.jpg]


RE: !!BlackCatCard +61€ - SPOSÓB NA WERYFIKACJE DOWODEM!! - Mnichuuu - 21-04-2021 13:40

poproszę o instrukcję