Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Western Union Plus +40€ (25€ +15€ refback) - NIEAKTUALNE - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Refback (/Forum-Refback-283)
+--- Dział: Refback za Pieniądze (/Forum-Refback-za-Pieniadze-129)
+--- Wątek: Western Union Plus +40€ (25€ +15€ refback) - NIEAKTUALNE (/Temat-Western-Union-Plus-40%E2%82%AC-25%E2%82%AC-15%E2%82%AC-refback-NIEAKTUALNE-165182)



RE: !!NOWOŚĆ!! BlackCatCard +60€ bez depozytu!!! [i inne oferty] - speed055 - 26-03-2021 15:26

Ale rak, wysłałem tył dowodu i przeszło ?


RE: !!NOWOŚĆ!! BlackCatCard +60€ bez depozytu!!! [i inne oferty] - Czaplinek - 27-03-2021 13:12

Gdzie na ich stronie znajdę chat ?


RE: !!NOWOŚĆ!! BlackCatCard +60€ bez depozytu!!! [i inne oferty] - Xavano - 28-03-2021 09:26

BlackCatCard - Stachu, poszło z twoim kodem polecającym.

Dziwi mnie fakt tylko, że przodu dowodu nie skanuje a tył od razu przeszedł xD a proszą o przód.


!!NOWOŚĆ!! BlackCatCard +60€ bez depozytu!!! [i inne oferty] - Stachu - 28-03-2021 09:33

(27-03-2021 13:12)Czaplinek napisał(a):  Gdzie na ich stronie znajdę chat ?
Po zalogowaniu w apce na dole ekranu będzie support i do wyboru Chat lub e-mail.

(28-03-2021 09:26)Xavano napisał(a):  BlackCatCard - Stachu, poszło z twoim kodem polecającym.

Dziwi mnie fakt tylko, że przodu dowodu nie skanuje a tył od razu przeszedł xD a proszą o przód.

Dlatego nie jestem w 100% pewny czy takie zgłoszenia przejdą weryfikacje. Nie ma tam waszych danych, wiec mogą odrzucić :/ zobaczymy


Kluczem do pozytywnej weryfikacji jest posiadanie paszportu. Przy precyzyjnym, ostrożnym skanowaniu wszystko gładko przechodzi. Z dowodem już jest problem i trzeba próbować, próbować...


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


RE: !!NOWOŚĆ!! BlackCatCard +60€ bez depozytu!!! [i inne oferty] - SoLo17 - 29-03-2021 08:29

Poszła rejestracja z Twoim kodem.

Odnośnie załączania skanu dowodu na początku też się trochę męczyłem, bo ciągle komunikat, że a to rozmazane (blure) a to złe światło a to coś tam Rolleyes A później spróbowałem pod delikatnym kątem, tak że ta ramka aż "nachodziła" na dowód i przechodziło bez problemu.

W moim przypadku problem pojawił się gdzieś indziej, mam polski znak w nazwisku, tj. "ń" a w formularzu nie można go wprowadzić... Gdy "ń" zastąpie "n" wszystko idzie sprawnie do momentu załączenia skanu dowodu. Pojawia się błąd, że dane w formularzu różnią się od danych przedstawionych na dokumencie. Załączyłem tył dowodu, niby się udało ale pisałem do nich na czacie i odpisali, że w przypadku załączenia tylej strony dowodu rejestracja zostanie odrzucona, że należy anulować wniosek o rejestracje i spróbować ponownie. Czekam co mi odpiszą.


RE: !!NOWOŚĆ!! BlackCatCard +60€ bez depozytu!!! [i inne oferty] - Xavano - 29-03-2021 14:06

To niech naprawią tą swoją gównianą aplikacje jak przodu o który proszą nie można załadować a tył, który rzekomo odrzucają przyjmuje aplikacja.
Zawracanie dupy

I nie chodzi tu już o te 40 euro, ale od jakiegoś czasu myślałem o takiej karcie "niebankowej" i pewnie jakieś siano bym sobie tam wpłacał.


RE: !!NOWOŚĆ!! BlackCatCard +60€ bez depozytu!!! [i inne oferty] - Gravitronik - 29-03-2021 18:05

(29-03-2021 14:06)Xavano napisał(a):  To niech naprawią tą swoją gównianą aplikacje jak przodu o który proszą nie można załadować a tył, który rzekomo odrzucają przyjmuje aplikacja.
Zawracanie dupy

I nie chodzi tu już o te 40 euro, ale od jakiegoś czasu myślałem o takiej karcie "niebankowej" i pewnie jakieś siano bym sobie tam wpłacał.

Też jestem tego zdania. Z Revoluta po ostatnich zmianach zrezygnowałem i dla mnie ta oferta mogłaby być całkiem przyjemna na stałe. Ale nie mam zamiaru powierzać jakichkolwiek pieniędzy instytucji, która nie potrafi ogarnąć procesu rejestracji w 2021 roku. Jeśli nie mogę jej zaufać podczas pierwszego kroku, to tym bardziej nie zaufam jej przy płatnościach zagranicznych Smile


!!NOWOŚĆ!! BlackCatCard +60€ bez depozytu!!! [i inne oferty] - Stachu - 03-04-2021 19:59

Zapraszam! Dalej aktualne.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


RE: !!NOWOŚĆ!! BlackCatCard +60€ bez depozytu!!! [i inne oferty] - dawid327 - 08-04-2021 09:26

Ktoś dostał bonus z BlackCatCard w krócej niż po 20 dniach ?


RE: !!NOWOŚĆ!! BlackCatCard +60€ bez depozytu!!! [i inne oferty] - bladesss - 08-04-2021 21:38

@Stachu Coś na priv mam pisać czy będziesz widział jakoś po mailu na jakiejś liście poleconych, że ja to ja?