Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Wymiany nie aktualne - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Wymiany nie aktualne (/Temat-Wymiany-nie-aktualne-165148)

Strony: 1 2 3


Wymiany nie aktualne - Komandos823 - 12-11-2019 16:44

Wymiany nie aktualne!


Witam, postanowiłem że, sam otworzę własny Skup PSC a także Kupno/Sprzedaż Kryptowalut i wymiany na procesorach takich jak: Skrill, Revolut, Bank, Blik. Wszystkie transakcje przeprowadzane ze mną będą miały stałą prowizję dla mnie. Czyli 10% prowizji dla mnie od każdej transakcji. Wyjątek stanowi wymiana PSC oraz Neteller ponieważ, został uwzględniony 1% na opłaty.

Minimum prowizji to 5 zł przy kwotach poniżej 50 zł. Brak negocjacji cen, wszelkie opłaty pokrywa zlecający wymianę oraz nie wysyłam pierwszy.

A więc oto moja oferta:

Skrill -> Kupno Kryptowalut 10%
Blik -> Kupno Kryptowalut 10%
Bank -> Kupno Kryptowalut 10%
Revolut -> Kupno Kryptowalut 10%
Neteller -> Kupno Kryptowalut 11%

Sprzedaż Kryptowalut -> Skrill 10%
Sprzedaż Kryptowalut -> Blik 10%
Sprzedaż Kryptowalut -> Bank 10%
Sprzedaż Kryptowalut -> Revolut 10%
Sprzedaż Kryptowalut -> Neteller 11%

Kupujący u mnie BTC albo ETH nie ponosi opłat za wysłanie. (Mam darmowe wysyłanie)

Skup PSC -> Skrill 11%
Skup PSC -> Blik 11%
Skup PSC -> Bank 11%
Skup PSC -> Revolut 11%
Skup PSC -> Neteller 11%

Wymiany pomiędzy tymi procesorami:

Skrill ->Revolut/Blik/Bank 10%
Blik -> Skrill/Revolut/Neteller 10%
Bank -> Skrill/Revolut/Neteller 10%
Revolut -> Skrill/Blik/Bank/Neteller 10%
Neteller -> Blik /Bank /Revolut 11%

Wymiany tylko z użytkownikami forum którzy mają min. 1 Miesiąc stażu oraz Blik to przelew na telefon. Nie oferuję czeków blik.

Kontakt przez PW lub gg: 66332596

Jeśli kontaktujesz się ze mną przez gg wyślij mi na PW wiadomość w celu weryfikacji że, to ty. Jeśli takiej wiadomości nie otrzymam to do wymiany nie dojdzie.


RE: Kupno/Sprzedaż Kryptowalut | Skup PSC oraz wymiany. - golleador - 13-11-2019 22:56

(do usuniecia)


RE: Kupno/Sprzedaż Kryptowalut | Skup PSC oraz wymiany. - lukita - 20-11-2019 19:25

Szybka i uczciwa wymiana, polecam tego użytkownika.


RE: Kupno/Sprzedaż Kryptowalut | Skup PSC oraz wymiany. - zener82 - 22-11-2019 14:41

Również polecam , szybka wymiana bez problemów.


RE: Kupno/Sprzedaż Kryptowalut | Skup PSC oraz wymiany. - bitcoinmaster - 22-11-2019 23:14

Zaufany użytkownik, transakcja udana, polecam.


RE: Kupno/Sprzedaż Kryptowalut | Skup PSC oraz wymiany. - Zaperr44 - 24-11-2019 21:54

Transakcja zakończona pomyślnie, polecam Tongue


RE: Kupno/Sprzedaż Kryptowalut | Skup PSC oraz wymiany. - Simpson - 25-11-2019 17:57

2 Transakcje przeprowadzone,szybko i bezproblemowo Smile


RE: Kupno/Sprzedaż Kryptowalut | Skup PSC oraz wymiany. - Sandise - 29-11-2019 16:08

Polecam


RE: Kupno/Sprzedaż Kryptowalut | Skup PSC oraz wymiany. - paula2017 - 02-12-2019 15:30

Wszystko ok, zaufany użytkownik, bardzo dobry kontakt. Polecam Smile


RE: Kupno/Sprzedaż Kryptowalut | Skup PSC oraz wymiany. - damianq90 - 02-12-2019 17:26

Również mega polecam, bardzo dobry kontakt, kolega pomocny i wszystko w 100% się zgadza Wink