Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Blokada LP po kilku godzinach - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: SocialMedia (/Forum-SocialMedia-451)
+--- Dział: Facebook (/Forum-Facebook-452)
+--- Wątek: Blokada LP po kilku godzinach (/Temat-Blokada-LP-po-kilku-godzinach-165142)



Blokada LP po kilku godzinach - Jestem Warzywem - 12-11-2019 09:50

Witajcie.

Z racji tego, iż Fejs już zaczął blokować linki referencyjne z Twisto, zostało mi stworzenie prostego LP z przyciskiem kierującym do rejestracji. Jednak ku mojemu zdziwieniu dzisiaj rano zauważyłem, że moja domena .PL już jest zablokowana (została wrzucona na serwer wczoraj razem z wgranym do FTP LP). Czemu w tak krótkim okresie fejs zablokował mi stronę, czy to wina braku SSL?


RE: Blokada LP po kilku godzinach - Arczit - 12-11-2019 10:35

No nie gadaj że spamowałeś bezpośrednim linkiem do tego nowego LP, i dziwisz sie blocka Big Grin Big Grin


RE: Blokada LP po kilku godzinach - mlodyes - 12-11-2019 12:17

SSL nie ma tu znaczenia, spam nowym linkiem juz tak xd


RE: Blokada LP po kilku godzinach - Jestem Warzywem - 12-11-2019 15:27

Czy ja wiem, czy to był spam? Link wysyłałem tylko do osób które jako pierwsze do mnie napisały na stronę FanPage poprzez FacebookAds.


RE: Blokada LP po kilku godzinach - Arczit - 12-11-2019 16:01

No ok, ale nigdy nie spamuj (wysyłaj wiadomości) bezpośrednim linkiem, szkoda domeny.
Poczytaj o skracaniu linków, jest na forum kilka poradników, starych bo starych ale podstaw się nauczysz.

Ja i mlodyes nie pisaliśmy "spam" jako wysyłkę 100 wiadomości, tylko ogólnie "wysyłanie pw". Fb nie ma reguły co do blokady linków, raz wyślesz 100 i nie zablokuje, innym poślesz 3, ktoś zgłosi i poleci Smile


RE: Blokada LP po kilku godzinach - Jestem Warzywem - 12-11-2019 16:33

(12-11-2019 16:01)Arczit napisał(a):  No ok, ale nigdy nie spamuj (wysyłaj wiadomości) bezpośrednim linkiem, szkoda domeny.
Poczytaj o skracaniu linków, jest na forum kilka poradników, starych bo starych ale podstaw się nauczysz.

Ja i mlodyes nie pisaliśmy "spam" jako wysyłkę 100 wiadomości, tylko ogólnie "wysyłanie pw". Fb nie ma reguły co do blokady linków, raz wyślesz 100 i nie zablokuje, innym poślesz 3, ktoś zgłosi i poleci Smile

Czyli domene skrócić np. bit.ly?


RE: Blokada LP po kilku godzinach - cidd3n - 17-11-2019 00:21

Po ilu wiadomościach Facebook stwierdza spam?


RE: Blokada LP po kilku godzinach - Charlie120 - 17-11-2019 14:24

(17-11-2019 00:21)cidd3n napisał(a):  Po ilu wiadomościach Facebook stwierdza spam?

Loteria, możesz po 5 dostać ,a możesz po 50.


RE: Blokada LP po kilku godzinach - Hoolig4n - 18-11-2019 09:57

(12-11-2019 16:33)Jestem Warzywem napisał(a):  
(12-11-2019 16:01)Arczit napisał(a):  No ok, ale nigdy nie spamuj (wysyłaj wiadomości) bezpośrednim linkiem, szkoda domeny.
Poczytaj o skracaniu linków, jest na forum kilka poradników, starych bo starych ale podstaw się nauczysz.

Ja i mlodyes nie pisaliśmy "spam" jako wysyłkę 100 wiadomości, tylko ogólnie "wysyłanie pw". Fb nie ma reguły co do blokady linków, raz wyślesz 100 i nie zablokuje, innym poślesz 3, ktoś zgłosi i poleci Smile

Czyli domene skrócić np. bit.ly?

nie wrzucisz linku skróconego przez bitly na fb Tongue


RE: Blokada LP po kilku godzinach - fb_konta2019 - 19-11-2019 14:20

(12-11-2019 16:33)Jestem Warzywem napisał(a):  
(12-11-2019 16:01)Arczit napisał(a):  No ok, ale nigdy nie spamuj (wysyłaj wiadomości) bezpośrednim linkiem, szkoda domeny.
Poczytaj o skracaniu linków, jest na forum kilka poradników, starych bo starych ale podstaw się nauczysz.

Ja i mlodyes nie pisaliśmy "spam" jako wysyłkę 100 wiadomości, tylko ogólnie "wysyłanie pw". Fb nie ma reguły co do blokady linków, raz wyślesz 100 i nie zablokuje, innym poślesz 3, ktoś zgłosi i poleci Smile

Czyli domene skrócić np. bit.ly?

bit.ly odrazu zablokuje facebook