Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[SZUKAM] Wspólnika do Portalu z erotyką - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: [SZUKAM] Wspólnika do Portalu z erotyką (/Temat-SZUKAM-Wspolnika-do-Portalu-z-erotyka-165129)



[SZUKAM] Wspólnika do Portalu z erotyką - robinhood666 - 11-11-2019 15:59

Z racji małych zasobów czasowych, szukam wspólnika do rozwijania polskiego serwisu erotycznego.
Po więcej informacji - napisz prywatną wiadomość, i opisz czym się zajmujesz.


O mnie
Siedzę w erotyce od paru lat. Poznałem sporo osób, które działają w tej branży od lat i zbudowali imponujące serwisy. Bywam też na konferencjach związanych z tą branżą. Jakiś czas temu założyłem serwis, który chciałbym sukcesywnie rozwijać. Dysponuje sporym zapleczem w social media, stargetowanym pod tą branżę, które możemy wykorzystać jako jedno ze źródeł ruchu, oraz programami do automatyzacji.

Kogo szukam ???
Osoby konkretnej, zdyscyplinowanej, działającej w internecie, znającej się na social media, marketingu, i chętnej do działania w branży erotycznej.


[SZUKAM] Wspólnika do Portalu z erotyką - Hybrid1990 - 16-04-2021 09:30

Wątek został zamknięty oraz przeniesiony do archiwum, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany lub też nie spełnił warunków regulaminu.