Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Najlepsze serwisy PPC i PPD - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Najlepsze serwisy PPC i PPD (/Temat-Najlepsze-serwisy-PPC-i-PPD-165109)



Najlepsze serwisy PPC i PPD - bartqqq - 10-11-2019 17:24

Witam, ostatnio zainteresowałem się trochę pay per download, zdobyłem w miarę okej ruch (3 dni - 900 kliknieć), do zliczania używałem bitly and serwisu do plików Up-4ever. Niestety stawki są bardzo małę więc szukam płatnej alternatywy url shotenera (takiego bez jakis ankiet i zbednych redicrectów) oraz serwisu do pobran z dobrymi stawkami (tez bez ankiet i jakis subskrybcji platynych). W zamian za polecenie dobrych serwisów zarejestruję się z reflinka Lol

Co odpada:
-adlfly i shorte.st (za małe stawki)

Myślę:
-ouo.io


RE: Najlepsze serwisy PPC i PPD - Shimeon - 10-11-2019 21:04

Serwis PPD z dobrymi stawkami? A jakie kraje konkretnie? Może zainteresowałbyś się PPI w zamian? Tongue


RE: Najlepsze serwisy PPC i PPD - bartqqq - 10-11-2019 21:11

Brak jakiegoś konkretnego, troche tu, troche tu, troche tu. Raz stany raz kambodża. Z ppi mam zle dowiadczenia.


RE: Najlepsze serwisy PPC i PPD - Shimeon - 10-11-2019 22:44

Ja działam na RapidGator i raczej nie narzekam. Jak coś to pisz na pw. Chyba że ktoś zna lepszy serwis.


Najlepsze serwisy PPC i PPD - Vasaki - 05-04-2021 16:06

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.