Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
TransferGo 35£ + 8£ Curve + Darmowe doładowania telefoniczne. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Refback (/Forum-Refback-283)
+--- Dział: Refback za Pieniądze (/Forum-Refback-za-Pieniadze-129)
+---- Dział: Archiwum (/Forum-Archiwum-317)
+---- Wątek: TransferGo 35£ + 8£ Curve + Darmowe doładowania telefoniczne. (/Temat-TransferGo-35%C2%A3-8%C2%A3-Curve-Darmowe-doladowania-telefoniczne-165097)

Strony: 1 2


TransferGo 35£ + 8£ Curve + Darmowe doładowania telefoniczne. - Arivi - 09-11-2019 16:54

.



Chwilowo wstrzymane.




TransferGo - 35£.
10£ refbacku ode mnie
Od strony dostajesz 15£ za założenia konta z reflinku, weryfikacje tozsamosci i wysłanie minimum 50 euro na swój/czyjś brytyjski numer konta + za drugi taki sam przelew ale o wartości 1 funta, dostajesz od strony 5£ więc razem masz 35£ minus ewentualne koszty przelewu i przewalutowania czyli jakieś 15zl.

Reflink wysyłam w PW.

*Refback wysyłam dopiero po pozytywnym rozpatrzeniu i gdy wypłacę środki za poleconego
*Brytyjskie numery ogólne dla rachunku są odrzucane. Osobisty numer i sort code bez numeru referencyjnego możecie dostać w Revolut for Bussines


Aplikacja DENT - Darmowe doładowania do telefonu o wartości 5pln.
Po wpisaniu kodu lub użycia reflinka dostajemy dodatkowe punkty które można wymienić na doładowanie, po rejestracji należy podać prawdziwy numer telefonu i co kilka godzin obejrzeć reklamę. Po obejrzeniu trzech 30 sekundowych reklam można zdobyć wystarczającą ilość punktów aby wymienić je na doładowanie Smile Średni czas żeby zdobyć pierwsze doładowanie to 2 dni, natomiast średni czas jaki musisz poświęcić przez te dwa dni to dosłownie 2 minuty.

Reflink: https://dent.app.link/ZptknUfJv1
Refcode: ZptknUfJv1


Kliknij aby powiększyć.
[Obrazek: Bez-nazwy.png]


Konto Curve - ~40pln (5£ + 3£ refback).
Wymagania: 18lat, karta debetowa + 10złotych (pobiera i oddaje w trakcie weryfikacji)

REFLINKI I KODY WYSYŁAM W PRYWATNEJ WIADOMOŚCI

Robicie konto z mojego reflinka do Curve, wprowadzacie numer telefonu, podpinacie i weryfikujecie swoją kartę, gdy dojdzie wam nowa karta musicie użyć ją do opłacenia czegoś taniego np jakiś napój, wtedy mi i wam naliczy punkty warte 5 funtów z którymi robicie co chcecie. Po naliczeniu mi prawidłowo nagrody za poleconego dostajecie ode mnie 3 funty więc razem będziecie mieli około 40pln. Żeby dostać refback. nagroda za uzyskanie poleconego w Curve musi zostać pozytywnie rozpatrzona.





.


OFERTA REVOLUT for Business NIEDOSTĘPNA
Na czas weryfikacji wszystkich poleconych każdy reflink został zarezerwowany/zużyty.






RE: (tylko 5 os.) Zyskaj 100pln refbacku za rejestracje i przelew w Revolut for business - mi3ciu - 09-11-2019 17:04

pisz pw


RE: Zyskaj 340 złotych za rejestracje i przelew w Revolut for business - Arivi - 10-11-2019 13:37

(09-11-2019 17:04)mi3ciu napisał(a):  pisz pw
Wysłałem informacje.

Miejsc pozostało już tylko 4.


RE: Zyskaj 340 złotych za rejestracje i przelew w Revolut for business - giziaaaa - 10-11-2019 13:47

Priv


RE: Zyskaj 340 złotych za rejestracje i przelew w Revolut for business - donmateo16 - 10-11-2019 14:37

priv


RE: Zyskaj 340 złotych za rejestracje i przelew w Revolut for business - rayden - 10-11-2019 15:39

@[Arivi] Proszę o PW Huh


RE: Zyskaj 340 złotych za rejestracje i przelew w Revolut for business - muguruza - 10-11-2019 15:43

Proszę priv


RE: Zyskaj 340 złotych za rejestracje i przelew w Revolut for business - mklop111 - 10-11-2019 15:46

Priv


RE: Zyskaj 340 złotych za rejestracje i przelew w Revolut for business - batman - 10-11-2019 17:18

priv


RE: Zyskaj 340 złotych za rejestracje i przelew w Revolut for business - Wojtczuk - 10-11-2019 19:54

priv