Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Ostatnia szansa - instagram. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Ostatnia szansa - instagram. (/Temat-Ostatnia-szansa-instagram-165075)

Strony: 1 2


Ostatnia szansa - instagram. - czemcio69 - 08-11-2019 11:08

Cześć.
Krótko i na temat...
Daje sobie ostatnia szanse (jako mobilizacje) na zarabianie w internecie udało mi sie skosić jakieś 2000 PLN na sub sms i chyba to na tyle z doświadczenia Wink


Co zamierzam?
Zamierzam wypromować ręcznie instagrama z daną niszą na której będe miał spory ruch a ruch ten przekieruje na...? I tu jest problem - nie wiem za chiny ludowe na co przyciągać ludzi kiedyś coś słyszałem o jakiś ofertach email ale nic nie umiem konkretnie znaleźć ani mentora.


Cel?
Niech będzie i 5 dolców dziennie po odpaleniu zarobku na zrobionym koncie Wink póki co buduje zaplecze.


Co zrobiłem?
-Znalazłem nisze która ma prawo bytu..chociaż sie wydaje takim odgrzewanym kotletem Big Grin
-Założyłem profil i ładnie go spersonalizowałem.
-Wczoraj uzyskałem tylko 45 followersów realnych zainteresowanych moim profilem (przy zdjęciach mam średnio po 20 lików) a pytań na pw z 10.. Big Grin

Co dzisiaj?
Planuje wkońcu zdecydować co będe pod to podpinał i manualnie zdobęde 100 followersów.


RE: Ostatnia szansa - instagram. - Wizjoner - 08-11-2019 11:12

(08-11-2019 11:08)czemcio69 napisał(a):  -Wczoraj uzyskałem tylko 45 followersów realnych zainteresowanych moim profilem (przy zdjęciach mam średnio po 20 lików) a pytań na pw z 10.. Big Grin

Tylko? Big Grin Moim zdaniem to całkiem niezły wynik, z czasem będzie tylko lepiej. Co do niszy zastanów się jaka potrzeba charakteryzuje grupę docelową tego fanpage'a i postaram się ją spełnić, oczywiście monetyzując Big Grin


RE: Ostatnia szansa - instagram. - czemcio69 - 08-11-2019 11:16

(08-11-2019 11:12)Wizjoner napisał(a):  
(08-11-2019 11:08)czemcio69 napisał(a):  -Wczoraj uzyskałem tylko 45 followersów realnych zainteresowanych moim profilem (przy zdjęciach mam średnio po 20 lików) a pytań na pw z 10.. Big Grin

Tylko? Big Grin Moim zdaniem to całkiem niezły wynik, z czasem będzie tylko lepiej. Co do niszy zastanów się jaka potrzeba charakteryzuje grupę docelową tego fanpage'a i postaram się ją spełnić, oczywiście monetyzując Big Grin


W sumie.. idąc takim tokiem myślenia po miesiacu byłoby ok 2000 realnych zainteresowanych odbiorców danego instagrama - więc w sumie podstawa do budowy zaplecza delikatna jest.

Ja oferuje X te osoby tego chcą i bez problemu są w stanie wykonać czynność za tego X - tylko pomysłu brak co podpiąć Smile


RE: Ostatnia szansa - instagram. - Wizjoner - 08-11-2019 16:07

(08-11-2019 11:16)czemcio69 napisał(a):  
(08-11-2019 11:12)Wizjoner napisał(a):  
(08-11-2019 11:08)czemcio69 napisał(a):  -Wczoraj uzyskałem tylko 45 followersów realnych zainteresowanych moim profilem (przy zdjęciach mam średnio po 20 lików) a pytań na pw z 10.. Big Grin

Tylko? Big Grin Moim zdaniem to całkiem niezły wynik, z czasem będzie tylko lepiej. Co do niszy zastanów się jaka potrzeba charakteryzuje grupę docelową tego fanpage'a i postaram się ją spełnić, oczywiście monetyzując Big Grin


W sumie.. idąc takim tokiem myślenia po miesiacu byłoby ok 2000 realnych zainteresowanych odbiorców danego instagrama - więc w sumie podstawa do budowy zaplecza delikatna jest.

Ja oferuje X te osoby tego chcą i bez problemu są w stanie wykonać czynność za tego X - tylko pomysłu brak co podpiąć Smile

Nie znając niszy raczej ciężko Ci tutaj będzie coś podpowiedzieć, znajdź może jakiegoś dobrego mentora jeśli faktycznie masz problem z pomysłem na monetyzację Smile


RE: Ostatnia szansa - instagram. - C H R I S - 08-11-2019 16:26

Jak na ręczne działanie na IG to dobry wynik. Plus do tego duże zainteresowanie profilem - trafiłeś w dobrą niszę.

Powodzenia!


RE: Ostatnia szansa - instagram. - czemcio69 - 08-11-2019 17:31

(08-11-2019 16:26)C H R I S napisał(a):  Jak na ręczne działanie na IG to dobry wynik. Plus do tego duże zainteresowanie profilem - trafiłeś w dobrą niszę.

Powodzenia!


Dzisiaj 50 nowych a podejrzewam,że do 70 dobije.
Musze tylko przemyślec jak wykorzystać to !
Dziękuje za miłe słowa!

I cyk 70 wbite dzisiaj Wink w godzine teraz ponad 20 osób


RE: Ostatnia szansa - instagram. - Guxinimod - 09-11-2019 01:55

Ale jak to wbijasz, że w godzinę 20 osób? Stosujesz follow/unfollow? Z tego co ostatnio widziałem to ucinają zasięgi takim kontom.


RE: Ostatnia szansa - instagram. - czemcio69 - 09-11-2019 08:28

(09-11-2019 01:55)Guxinimod napisał(a):  Ale jak to wbijasz, że w godzinę 20 osób? Stosujesz follow/unfollow? Z tego co ostatnio widziałem to ucinają zasięgi takim kontom.


Komentuje na różnych konkurencyjnych IG , zostawiam lajki followy i zainteresowanie rośnie Smile



Wczorajszy dzień przyniósł 117 followersów Wink
Dzisiaj dobije do 200 i podpinam sweeta Wink
A przy okazji mam nisze na Twisto której nikt nie wykorzystuje więc również spróbóje.


RE: Ostatnia szansa - instagram. - czemcio69 - 09-11-2019 10:01

1.5h od pobudki mineło a ja zrobilem bloga z instrukcją która ma na celu przyciąganie do sweeta Wink więc pozostaje promować instagram.. za 30minut ruszam z Twisto - szansa na sukces jest b.wysoka! Smile


RE: Ostatnia szansa - instagram. - czemcio69 - 09-11-2019 12:06

Twisto - gotowa nisza wystarczy promować Smile
IG - gotowa nisza wystarczy promować Smile


Szczerze zobaczymy kiedy 1szy lead wpadnie z tego albo tego Smile

40 minut od wrzucenia i 1szy lead z instagrama wpada w wysokości 6.40zł Smile