Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
50 zł od Twisto na start - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Darmowe Próbki, Gadżety, Prezenty i Promocje ! (/Forum-Darmowe-Probki-Gadzety-Prezenty-i-Promocje-62)
+--- Dział: Promocje (/Forum-Promocje-162)
+--- Wątek: 50 zł od Twisto na start (/Temat-50-zl-od-Twisto-na-start-165072)

Strony: 1 2 3 4 5 6


RE: 100 zł od Twisto na start - DawidFB - 30-11-2021 17:44

Założyłem konto z Twojego linku i nie dostałem bonusu. Coś specjalnego trzeba zrobić?


RE: 100 zł od Twisto na start - rachman - 30-11-2021 17:50

@DawidFB daj znać kiedy zakładałeś. Zaraz sprawdzę aktualność itd. Wyświetlało w 3-cim kroku wysokość bonusa?


RE: 100 zł od Twisto na start - DawidFB - 30-11-2021 18:50

@rachman
Teraz doczytałem o 3 transakcjach. Jeśli muszę wykonać 3 transakcję żeby dostać te 100zł to faktycznie jeszcze prawidłowo nie mam.
Czyli pozostało zapłacić za jakiekolwiek 3 rzeczy, a następnie oddać te pieniadze i powinno być?

- dokona co najmniej jednej transakcji kartą płatniczą lub kartą wirtualną wydaną przez Twisto payments w okresie 30 dni licząc od dnia otwarcia Konta Twisto i zawarcia Umowy z Twisto;
- dokona co najmniej 3 transakcji kartą płatniczą bądź kartą wirtualną w ciągu miesiąca następującego po miesiącu, w którym otworzył Konto Twisto i zawarł Umowę z Twisto;



ps. a konto założone gdzieś dzisiaj o 3-5 nad ranem


RE: 100 zł od Twisto na start - rachman - 30-11-2021 21:28

Ja już jakiś czas nie śledziłem tej promocji bo nikt się nie wypowiadał w temacie. Jeśli tak miałeś w regulaminie to tak powinno być Smile
Z tym, że spróbowałem rejestracji i u mnie nie wyświetla już info o 100 zł w trzecim kroku rejestracji. Nie wiem czy i kiedy wygasła promocja... Nikt mnie nie informował o zmianach. Nie wiem więc czy promocja z bonusem 100 zł w gotówce na pewno jeszcze aktywna.

Tak jak w opisie zaznaczyłem:
Cytat:Promocja trwa od dnia 12 stycznia 2021 roku do wyczerpania puli 2.500 bonusów.
Nie mam tego jak zweryfikować...

Cytat:Wysokość bonusa jest sygnalizowana na formularzu w trzecim kroku rejestracji - po podaniu adresu e-mail i ustawienia hasła.
Ja nie miałem info o 100 zł tylko o aktywowaniu bonusa - bez informacji jakiego...

Miałeś info o 100 zł? Jeśli tak to zachowaj link sobie na wszelki wypadek i pilnuj bo mi wyświetla, że aktywna jest inna promocja: "Plan Space przez rok za darmo". Wychodzi kwotowo 120 niecałe - ale pewnie wielu preferuje gotówkę bardziej niż darmową usługę - dlatego na wszelki wypadek dodam w opisie, że być może zmieniono zasady promocji.


RE: 50 zł od Twisto na start - rachman - 27-01-2022 02:41

Promocja zaktualizowana - wysokość bonusa to teraz 50 zł Wink


RE: 50 zł od Twisto na start - rachman - 17-03-2022 21:35

Otrzymałem informację - promocja trwa do dnia 31 marca. W kwietniu niby nie będzie aktywna. Czy i kiedy będzie ponownie dostępna - nie wiadomo, warto więc skorzystać teraz.


RE: 50 zł od Twisto na start - Lysyyy - 13-10-2022 13:05

Juz nie akltualne?


RE: 50 zł od Twisto na start - rachman - 14-10-2022 04:08

Teraz jest promocja "Plan Space przez rok za darmo", czyli masz płatną wersję za free. W wolnej chwili zaktualizuję opis i linki. Jeśli interesuje Cię taka promocja - przypomnij się na priw - jakbym zapomniał, dużo na głowie...