Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
50 zł od Twisto na start - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Darmowe Próbki, Gadżety, Prezenty i Promocje ! (/Forum-Darmowe-Probki-Gadzety-Prezenty-i-Promocje-62)
+--- Dział: Promocje (/Forum-Promocje-162)
+--- Wątek: 50 zł od Twisto na start (/Temat-50-zl-od-Twisto-na-start-165072)

Strony: 1 2 3 4 5 6


RE: 50 zł od Twisto na start za darmo - rachman - 26-02-2020 18:57

Próbuj do skutku. Co masz do stracenia. Czasami trzeba się upomnieć no nic nie poradzimy Wink
Powodzenia


RE: 50 zł od Twisto na start za darmo - emil170695 - 29-02-2020 12:25

Działa to jeszcze?


RE: 50 zł od Twisto na start za darmo - rachman - 29-02-2020 14:15

Cytat:Wysokość bonusa jest sygnalizowana na formularzu w trzecim kroku rejestracji - po podaniu adresu e-mail i ustawienia hasła.
Spróbuj na zmyślonym mailu i haśle to zobaczysz Wink


RE: 100 zł od Twisto na start za darmo - rachman - 10-03-2020 19:25

Bonus z mojego linku wzrósł do wysokości 100 zł !
Korzystajcie nim znów zmniejszą Wink


100 zł od Twisto na start za darmo - DonGrigori - 10-03-2020 22:49

Kiedyś zacząłem proces rejestracji ale odpuściłem by nie wysyłać skanów. Dziś dostałem mail czy nie chce dokończyć, że przelew do weryfikacji wyatarczy i że 50zl dają. Skończyłem więc rejestracje, a na koncie mam 100pkt. Dodam, że zaczynałem bezpośrednio na stronie twisto.

Wysłane z mojego SM-N975F przy użyciu Tapatalka


RE: 100 zł od Twisto na start za darmo - rachman - 10-03-2020 22:57

No to gratuluję Smile Firma faktycznie daje czasami bonusy. Tak jak akcje które ja reklamuję są one zmienne. Widziałem jak rozdawali już 100 i 50 zł, a długi czas nie dawali nic. Pewnie dają takim osobom jak Ty bonus by zachęcić do dokończenia rejestracji.


RE: 100 zł od Twisto na start za darmo - twardy - 10-03-2020 23:11

Mam dokladnie te sama sytuacje, kiedys z Twojego linka sobie kliknalem az chcieli pesel i te sprawy, dzisiaj mail, ze jak dokoncze rejestracje to dostane 50zl.


RE: 100 zł od Twisto na start za darmo - rachman - 10-03-2020 23:23

To częsta praktyka. Wiele firm, instytucji czy serwisów, a nawet sklepy dają jakieś bonusy, rabaty itp. klientom którzy nie dokończyli rejestracji czy zakupów.
Klient taki zazwyczaj jest łatwiejszy do przekonania niż nowy. Po prostu coś go zniechęciło lub coś mu przerwało proces rejestracji czy zakupów.
Fajnie że daliście cynk. Firma istnieje długo ale to pierwsze sygnały że zaczęli stosować ten mechanizm. Pewnie potrwa tak długo jak promocja która ma ograniczenia ilości pozyskanych rejestracji.


100 zł od Twisto na start za darmo - DonGrigori - 11-03-2020 07:52

Długo się z tym nosiłem, by nie tracić na przewalutowywaniu. Mimo, że rzadko kupuje z zagranicy. Nie kosztuje nic, a choćby dla wirtualnej karty myślę że warto Smile

Wysłane z mojego SM-N975F przy użyciu Tapatalka


RE: 100 zł od Twisto na start za darmo - wrzochal11 - 14-03-2020 12:14

(10-03-2020 23:23)rachman napisał(a):  To częsta praktyka. Wiele firm, instytucji czy serwisów, a nawet sklepy dają jakieś bonusy, rabaty itp. klientom którzy nie dokończyli rejestracji czy zakupów.
Klient taki zazwyczaj jest łatwiejszy do przekonania niż nowy. Po prostu coś go zniechęciło lub coś mu przerwało proces rejestracji czy zakupów.
Fajnie że daliście cynk. Firma istnieje długo ale to pierwsze sygnały że zaczęli stosować ten mechanizm. Pewnie potrwa tak długo jak promocja która ma ograniczenia ilości pozyskanych rejestracji.

Wydaje mi się, że faktycznie mocno inwestują w remarketing. Ciągle widzę ich reklamy na swoim Fb. Widać bazowanie na pixel-u facebooka, to ich podstawowa strategia reklamowa. Niemniej trzeba przyznać, że rozwijają się prężnie i wejście na rynek dobrze jest rozgrywane.