Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
50 zł od Twisto na start - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Darmowe Próbki, Gadżety, Prezenty i Promocje ! (/Forum-Darmowe-Probki-Gadzety-Prezenty-i-Promocje-62)
+--- Dział: Promocje (/Forum-Promocje-162)
+--- Wątek: 50 zł od Twisto na start (/Temat-50-zl-od-Twisto-na-start-165072)

Strony: 1 2 3 4 5 6


RE: 100 zł od Twisto na start za darmo [WZNOWIENIE] - mathkaczy - 17-12-2019 14:24

@rachman

jakiś złoty środek na zamknięcie tego Twisto , gonię się z wysyłanymi elektronicznie wnioskami o zamknięcie od 3tyg. muszę chyba wysłać listem żeby poskutkowało

nie chodzi o wziac bonus i spadać ale to jest naprawde denerwujący dla mnie serwis.
wsparcie techniczne odpowiada po 2 tygodniach jak im sie chce, nie ma możliwosci zmiany limitu

a że to aplikacja związana z bankowością wolę zamknąć jak nie używam


RE: 100 zł od Twisto na start za darmo [WZNOWIENIE] - rachman - 17-12-2019 23:55

@mathkaczy mi akurat przypasiła zabawka ale spoko rozumiem Wink
Wg FAQ:

Cytat:Jak dezaktywować swoje konto Twisto?

20 dni temu Zaktualizowano

Jeśli decyzja zostanie już podjęta, w celu odstąpienia od umowy proszę skorzystać z formularza odstąpienia od umowy. Jest dostępny na profilu, po zalogowaniu. Trzeba kliknąć w prawy górny róg, wybrać sekcję “dokumenty” i kliknąć “Umowa Twisto Free”. Formularz jest na samym dole. Tak uzupełniony dokument proszę wysłać na [email protected] (koniecznie z użyciem podpisu elektronicznego) lub listem na adres ul. Zgoda 3/8A, 00-018, Warszawa.

Jeśli chcesz wypowiedzieć umowę prosimy o napisanie wypowiedzenia odręcznie i wysłania do nas w ten sam sposób jak opisany powyżej.

Jesteśmy wdzięczni za wszelkie opinie, dlatego chętnie otrzymamy informacje o tym, dlaczego chcesz dezaktywować swoje konto. Twoje konto zostanie zdezaktywowanego w ciągu 30 dni od złożenia wniosku, a my powiadomimy Cię wiadomością mailową kiedy to nastąpi.

Jeśli nie masz podpisu elektronicznego piszesz list i wysyłasz. Od tego czasu 30 dni czekasz.
Standardowa procedura raczej że się czeka a nie od razu włączają, chociaż wcześniej było chyba łatwiej zamknąć. Widać że nie wszystko mają dopracowane. No niestety. Zarówno czas oczekiwania na odpowiedź jest duuuży - przerosło ich zainteresowanie, dużo osób bierze kartę dla bonusa, niestety jak bonusy przyznają to ich system jest denny i polecając w programach partnerskich zlicza odsetek Sex

Karta natomiast, konto, itd. działa - przynajmniej u mnie - bez zarzutu. Osobiście czekam aż promo się skończy i zajmą się nie marketingiem a stroną techniczną produktu bo z tego co wiem mają wdrażać całkiem ciekawe opcje. Poczytać można w sieci.


RE: 50 zł od Twisto na start za darmo - rachman - 11-02-2020 20:19

Bonus aktywny na chwilę obecną. Stawka została zmieniona na 50 złotych.


RE: 50 zł od Twisto na start za darmo - mi3ciu - 11-02-2020 21:03

skad 50 pln? ja mam 30


RE: 50 zł od Twisto na start za darmo - rachman - 11-02-2020 21:12

Program poleceń daje 30. Ja udostępniam inne linki - spoza Twisto. Tak jak poprzednio gdy program poleceń dawał 50 a moje linki 100 złotych.

Mój link daje 50 zł, jest to widoczne w trzecim kroku rejestracji.


RE: 50 zł od Twisto na start za darmo - kubex001 - 25-02-2020 16:56

Dalej aktualne? Dalej 50pln?


RE: 50 zł od Twisto na start za darmo - rachman - 25-02-2020 23:42

@kubex001 W trzecim kroku po podaniu maila i ustawieniu hasła będziesz mieć info o wysokości bonusa. Nadal obowiązuje z mojego linku 50 zł sprawdziłem przed chwilą.
Do pewności możesz usunąć ciasteczka jak chesz mieć pewność. Nie wiem czy gryzą się z programem poleceń który daje 30 zł.


RE: 50 zł od Twisto na start za darmo - Fejster - 26-02-2020 00:43

a ja mam pytanie z innej beczki. Złożyłem wniosek 3 tygodnie temu. Support odpisał mi bardzo szybko (po 6 dniach) że wniosek rozpatrują 3-5 dni, zatem w momencie gdy support pisał było już po 5ciu dniach. Nadal czekam i nic. Support nawet nie czyta wiadomości z czatu bo od tygodnia mam informację, że jeszcze nie wyświetlono wiadomości... Undecided

Ile zatem czeka się na weryfikację?


RE: 50 zł od Twisto na start za darmo - rachman - 26-02-2020 11:53

Napisz jeszcze raz. Mi na drugi dzień odczytują i odpisują jak piszę w apce. Może jakiś bug albo przeoczenie. Już powinieneś mieć rozpatrzone.


RE: 50 zł od Twisto na start za darmo - Fejster - 26-02-2020 16:30

(26-02-2020 11:53)rachman napisał(a):  Napisz jeszcze raz. Mi na drugi dzień odczytują i odpisują jak piszę w apce. Może jakiś bug albo przeoczenie. Już powinieneś mieć rozpatrzone.

Pisałem 2 razy, spróbuję jeszcze raz Smile