Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Portfel do kryptowalut- co wybrać? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Kryptowaluty (/Forum-Kryptowaluty-374)
+--- Dział: Dyskusje o Kryptowalutach (/Forum-Dyskusje-o-Kryptowalutach-458)
+--- Wątek: Portfel do kryptowalut- co wybrać? (/Temat-Portfel-do-kryptowalut-co-wybrac-165070)



Portfel do kryptowalut- co wybrać? - Hoolig4n - 07-11-2019 20:54

Witam serdecznie!
Zamierzam zacząć (tak, na końcu 2019 roku dopiero zacząć...) przygodę z krypto. Tzn gdzieś tam kiedyś miałem styczność, lecz teraz zamierzam zająć się tematem na poważnie. Tutaj moje pytanie- jaki portfel software polecacie? Trzymanie krypto na giełdzie nie wydaje mi się najbezpieczniejszym rozwiązaniem. W przyszłości rozważam zakup Ledgera Nano, lecz póki co portfel software wydaje mi się dobrym rozwiązaniem. Tutaj pytanie: jaki polecacie? fajnie jakby był dostępny też na urządzenia mobilne.


RE: Portfel do kryptowalut- co wybrać? - Voldimer - 09-11-2019 16:14

osobiscie uzywam atomic wallet , ktorego mzoesz zainstalowac takze na telefonie.

Obsługuje ponad 300 roznych monet ma opcje wymiany oraz mozliwosc bezposredniego zakupu poprzez karte platnicza.


RE: Portfel do kryptowalut- co wybrać? - Hoolig4n - 10-11-2019 17:25

(09-11-2019 16:14)Voldimer napisał(a):  osobiscie uzywam atomic wallet , ktorego mzoesz zainstalowac takze na telefonie.

Obsługuje ponad 300 roznych monet ma opcje wymiany oraz mozliwosc bezposredniego zakupu poprzez karte platnicza.

I to jest chyba właśnie to, czego szukałem. Dzięki wielkie! Huh


RE: Portfel do kryptowalut- co wybrać? - DzejkobPL - 10-11-2019 19:22

Na black friday może być jakaś fajna cena na ledgera/trezora, obserwowałbym Smile

Softowego Ci nie polecę, ale osobiście korzystam z Ledgera Nano S i gitara.


RE: Portfel do kryptowalut- co wybrać? - WuJeKuBa - 10-11-2019 21:37

Polecam portfel Exodus, duży wybór kryptowalut Wink Dostępny również na urządzenia mobilne.


RE: Portfel do kryptowalut- co wybrać? - xdax1 - 10-11-2019 21:40

(09-11-2019 16:14)Voldimer napisał(a):  osobiscie uzywam atomic wallet , ktorego mzoesz zainstalowac takze na telefonie.

Obsługuje ponad 300 roznych monet ma opcje wymiany oraz mozliwosc bezposredniego zakupu poprzez karte platnicza.

A czy ten portfel też nie jest w 100% bezpieczny? Bo wygląda mi coś jak "pośrednik" bardziej ale mogę się mylić bo go nie znam.

Ja używam zwykły prosty electrum podłączony pod siedź BTC, jest w 100% mój. Ale właśnie nie ma innych krypto.


RE: Portfel do kryptowalut- co wybrać? - WuJeKuBa - 10-11-2019 21:55

Exodus dodatkowo jest połączony z Trezor One oraz Trezor T. Można korzystać z Exodusa na tych urządzeniach.


RE: Portfel do kryptowalut- co wybrać? - Hoolig4n - 12-11-2019 21:18

No to jednak wracam z dylematem. Atomic czy Exodus? i dlaczego?