Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Strona pod afiliację - pomysł na moje zarabianie - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Własna Firma (/Forum-Wlasna-Firma-447)
+--- Dział: Pomysły na biznes (/Forum-Pomysly-na-biznes-444)
+--- Wątek: Strona pod afiliację - pomysł na moje zarabianie (/Temat-Strona-pod-afiliacje-pomysl-na-moje-zarabianie-165065)



Strona pod afiliację - pomysł na moje zarabianie - artur32112 - 07-11-2019 15:14

Witam, co myślicie nad zrobieniem strony pod afiliację. Myślę nad pośredniczeniu w sprzedaży produktów takich jak odżywki, suplementy lub produkty związane ze sportami. Plan jest prosty:
1. Zrobienie strony (w WooCommerce).
2. Dodanie produktów, opisy, jakiś blog i przyciski do przekierowania do sklepów.
3. Pozycjonowanie.

Co myślicie o takiej formie zarabiania? Wady, zalety?
Na co zwrócić uwagę?
Zarabia ktoś tak?
Jak najlepiej rozliczać się z ewentualnych zysków z pośredniczenia w sprzedaży?
Co w ogóle sądzicie o suplementach/odżywkach ?

Dzięki z góry za wszystkie odp Smile
Pzdr


RE: Strona pod afiliację - pomysł na moje zarabianie - Hoolig4n - 07-11-2019 17:36

Afiliacja i WooCommerce? Pierwsze słyszę szczerze powiedziawszy, choć może i to nie takie głupie. Problem polega na tym, że na woocommerce musiałbyś przyjąć (z tego co wiem) płatności, więc to nie była by afiliacja, a sprzedaż. Poza tym wydaje mi się, że ciężko by było taki sklep wypozycjonować, choćby ze względu na stosunkowo małą ilość znaków. Może lepiej po prostu blog tematyczny na WP + SEO?


RE: Strona pod afiliację - pomysł na moje zarabianie - elszu - 07-11-2019 18:58

Katalog mode w Woocommerce, Import XLMa z ofertą sklepu/hurtowni (WP All Import) i w opisie link affilacyjny