Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Facebook blokuje reklamę- marketing wielopoziomowy" - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: SocialMedia (/Forum-SocialMedia-451)
+--- Dział: Facebook (/Forum-Facebook-452)
+--- Wątek: Facebook blokuje reklamę- marketing wielopoziomowy" (/Temat-Facebook-blokuje-reklame-marketing-wielopoziomowy-165058)



Facebook blokuje reklamę- marketing wielopoziomowy" - another-wind - 07-11-2019 08:39

Hej, zrobiłem dwa dni temu reklamę na fanpage z linkiem afiliacyjnym. Sprawdzili mi ją jakoś mega długo ok. 24h i koniec końców nie zatwierdzili z powodu "marketing wielopoziomowy".
Próbowałem później różnymi sposobami promować posty ale zawsze po 15 minutach miałem zawsze że nie zatwierdzili reklamy. Nawet jak spróbowałem promować zwykle zdjęcie żeby zobaczyć czy mogę coś promować to i tak mi blokowało z tego samego powodu.
Na Fejsie widzę mega dużo reklam innych fanpagy które robią dokładnie takie same posty z tego samego linku i im zatwierdza.
Teraz zrobiłem nowego fanpage i sprawdza mi już od 12h, ale zwątpiłem że mi zatwierdzi ją.
Co mogę zrobić? Jakieś pomysły?


RE: Facebook blokuje reklamę- marketing wielopoziomowy" - Wizjoner - 07-11-2019 09:42

Czytałem ostatnio o czymś takim jak geotargeting bodajże - strony, które Ci się wyświetlają mogą być wyświetlane np. dla naszego kraju tak, że promują dany link, a dla innych krajów i facebooka wyglądają całkowicie inaczej i niby promują coś całkiem innego. Może ktoś bardziej obeznany z tematem się wypowie, może też w ogóle to nie jest przez to, ale mam nadzieję, że coś Ci pomogłem Tongue


RE: Facebook blokuje reklamę- marketing wielopoziomowy" - Pablo1878 - 07-11-2019 10:02

Też jestem ciekaw tego tematu. Bo reklam tego typu widzę pełno a jak chciałem zrobić podobną to zdjęli mi ją po 12 godzinach.


Facebook blokuje reklamę- marketing wielopoziomowy" - Snaggy - 08-11-2019 14:04

Moge pomoc odezwij sie na priv.

Enviado desde mi Redmi Note 7 mediante Tapatalk