Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
By nie robić nic i się patrzeć z za biurka - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: By nie robić nic i się patrzeć z za biurka (/Temat-By-nie-robic-nic-i-sie-patrzec-z-za-biurka-165046)



By nie robić nic i się patrzeć z za biurka - Michalooo37 - 06-11-2019 17:52

Witam w moim dzienniku pracy!

Na początek napiszę coś o sobię (jak każdy).
Jestem Michał .Jestem jeszcze niepełnoletni. Interesuję się piłką nożna, sportami siłowymi, grami.
Myślę że zarabiał będę głównie na afiliacji aczkolwiek przewiduje działać też na inne sposoby. Posiadam jakąś tam podstawową wiedzę na temat zarabiania w sieci. Dziennik głównie będzie mi służył do monitorowania postępów oraz utrzymywania motywacji, która w tym momencie jest na dobrym poziomie!!! Dobra tego pisania lecę działać! Pozdrawiam!

Główny cel: Dorobienie do auta

Plany na dziś!
-Założenie konta w banku z jakieś promocji od kogoś na forum
-Stworzenie kont na fb
-Stworzenie fp na temat gier
-Rozwój konta instagram (mam konto z różnymi memami, które obserwuje na ten moment około 500 osób)
-ogarnięcie kilku maili do promowania


Także działam!


RE: By nie robić nic i się patrzeć z za biurka - C H R I S - 06-11-2019 22:36

Działaj systematycznie, a efekty przyjdą same. Życzę powodzenia! Smile


RE: By nie robić nic i się patrzeć z za biurka - Wizjoner - 07-11-2019 01:54

Również zacząłem dzisiaj swój dziennik pracy, więc super będzie śledzić i porównywać postępy Smile Powodzenia życzę!


RE: By nie robić nic i się patrzeć z za biurka - mysc - 07-11-2019 03:45

Powodzenia Smile

Plany na dziś udało się spełnić? Pytam bo wydają się dość niekonkretne - po prostu nie napisałeś dokładnych liczb, czy sam nie wiesz ile kont/maili potrzebujesz?Smile


RE: By nie robić nic i się patrzeć z za biurka - Michalooo37 - 07-11-2019 21:15

Także, pierwszy update.
Co do planów na wczorajszy dzień. Założyłem 4 konta na fb uzupełniłem profile dołączyłem do grup, załatwiłem znajomych. Na instagramie dodałem 3 zdjęcia (oba na ten moment mają po około 70 lików). Zrobiłem 6 dość chwytliwych maili. Co do fanpage to przygotowałem tylko grafiki. Jestem w trakcie załatwiania konta w banku.

I tu ku mojemu zdziwieniu wpadł mi wczoraj lead za 2.30zł. Także pierwsze pieniążki już są !!! Huh

Dziś mało co zrobiłem bo późno wróciłem do domu.
- porobiłem kilka grafik.
-"Posiedziałem" chwile przy fb.
-Poszperałem trochę na moim głównym mailu. Znalazłem tam między innymi różne konta w grach w które kiedyś grałem. Także wystawiłem te konta do gier na sprzedaż. Za jakieś tam grosze.


Mam w planach posiedzieć gdzieś do północy i przy jakiejś dobrej muzyce poczytać trochę poradników na tematy w których planuje działać.
W między czasie wstawię kilka postów na ig

Pozdrawiam!

(06-11-2019 22:36)C H R I S napisał(a):  Działaj systematycznie, a efekty przyjdą same. Życzę powodzenia! Smile
Dzięki!!!

(07-11-2019 01:54)Wizjoner napisał(a):  Również zacząłem dzisiaj swój dziennik pracy, więc super będzie śledzić i porównywać postępy Smile Powodzenia życzę!
Dzięki i również życzę Ci powodzenia!!

(07-11-2019 03:45)mysc napisał(a):  Powodzenia Smile

Plany na dziś udało się spełnić? Pytam bo wydają się dość niekonkretne - po prostu nie napisałeś dokładnych liczb, czy sam nie wiesz ile kont/maili potrzebujesz?Smile
Dzięki! Fb i maile co jakiś czas będę potrzebował więc raczej będę pisał że po prostu zrobię kilka kont


RE: By nie robić nic i się patrzeć z za biurka - adi_hq - 07-11-2019 21:21

Powodzenia!
Z FB pewnie wiesz, że trzeba uważać Smile
A konta z gier wystawiasz na allegro ? Czy masz jakiś inny portal? Bo sam mam sporo kont w grach przeglądarkowych z wysokimi lvl`ami


RE: By nie robić nic i się patrzeć z za biurka - Michalooo37 - 07-11-2019 21:27

(07-11-2019 21:21)adi_hq napisał(a):  Powodzenia!
Z FB pewnie wiesz, że trzeba uważać Smile
A konta z gier wystawiasz na allegro ? Czy masz jakiś inny portal? Bo sam mam sporo kont w grach przeglądarkowych z wysokimi lvl`ami

Dzięki! Na allegro się nie opłaca. Mam jeden portal plus grupki fb i w sumie też na koncie steam napisałem informacje że coś tam mam na sprzedaż i zgłosiła się jedna osoba