Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
ShareCash pomocy - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: Sharecash (/Forum-Sharecash-88)
+---- Wątek: ShareCash pomocy (/Temat-ShareCash-pomocy-16504)

Strony: 1 2


ShareCash pomocy - omisiu - 13-11-2010 10:03

Założyłem konto na sharecash ale nie wiem o co dokładnie chodzi. Wiem tylko, że Polacy ściągać nie mogą. Do czego są potrzebne konta YT? I gdzie najlepiej linki wystawić aby było dużo pobierań za, które dostanę kasę?

Jak bym coś pomylił to naprostujcie i wytłumaczcie będą plusy ++ :]


RE: ShareCash pomocy - Athemis - 13-11-2010 10:11

Zgłoś się do mnie na pw to zapodam Ci poradnik dla newbie.
Sharecash to tak jak Hotfile czy inne tylko płaci za każde pobranie, a nie za ich 1000.


RE: ShareCash pomocy - Yanke$ - 13-11-2010 10:56

Sharecash to stronka, która umożliwa zarabianie w sieci.

Najlepiej korzystać z YouTube i tam wstawiać swoje filmiki. Konta YouTube są po to, żeby botować filmiki, tj. dodawać sobie plusy i dobre komentarze, by zwiększyć wiarygodność filmiku i jednocześnie ilość pobrań.


RE: ShareCash pomocy - Athemis - 13-11-2010 12:35

Napiszę tutaj bo od tego tematu się zaczęło, a więc poradniki wszystkim, którzy się na pw zgłosili wyślę wieczorem (ok. godziny 18).

Pozdrawiam Smile


RE: ShareCash pomocy - Yanke$ - 13-11-2010 13:08

Nie wiem, czy to legalne, dawać linki do poradników, które można kupić za kasę, ale wystarczy przegooglować frazę 'sharecash+pdf' (albo w innej kolejności) i można zdobyć kilka fajnych poradników jak dla początkujących.


RE: ShareCash pomocy - omisiu - 13-11-2010 13:10

Czyli youtube ma zachęcić innych do ściągnięcia filmiku którego wstawiłem na YT?


RE: ShareCash pomocy - Egon - 13-11-2010 13:20

poczekajmy do 18 to dostaniemy poradnik,ja bym chociaż chciał zarabiać 1$ dziennie


RE: ShareCash pomocy - omisiu - 13-11-2010 13:33

oczywiście wszyscy po plusie


RE: ShareCash pomocy - Marczyk - 13-11-2010 14:56

Kilka poradników SC, ogólno dostępnych. Możliwe że się przydadzą: http://uploaded.to/file/g5s70j


RE: ShareCash pomocy - Athemis - 13-11-2010 18:02

Okej, ode mnie poradniki rozesłane tym, którzy się zgłosili Wink