Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zapraszamy tych co chcą poważnie zarobić! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Zapraszamy tych co chcą poważnie zarobić! (/Temat-Zapraszamy-tych-co-chca-powaznie-zarobic-16501)

Strony: 1 2 3 4


Zapraszamy tych co chcą poważnie zarobić! - DarkDevil - 13-11-2010 01:01

Aby zostać moim reffem na Filesonic i osiągać takie wyniki codziennie,lub większe (dlatego większe bo ja mało czasu jestem na kompie i dlatego możecie mieć wiecej)

[Obrazek: qv3591_aa.JPG]

Kasa dosyć ładna leci chociaż teraz powinna już lepsza iść bo będe mieć wiecej czasu

Nie jest tak łatwo być moim reffem
Ponieważ mam dosyć ludzi ktorzy w ogole sie nie znają na rzeczy a chcą zdziałać cuda przygotowałem test po rozwiązaniu ktorego daje reff linka do zapisania się oraz rady na wage złota.

TEST:
1.Czy masz konto na forum peb.pl i czy możesz dodawać tam linki bez akceptacji moderatora?
2.Czy masz konto na darkwarez.pl?
3.Czy masz konto na precyl.pl i możesz dodawać tam linki bez akceptacji moderatora?
4.Czy wiesz co to jest Remote-Upload?
5.Jak wiesz co to jest Remote-Upload to w skrócie mi wyjaśnij na czym polega
6.Czy wiesz co to jest mirror?
7.Czy masz czas dzienny chociaz 2 godzinki (pierwsza godzina rano ,druga godzina po poludniu) aby wrzucać pliki?

Rozwiązania z testu prosze wysyłać na PW lub na GG:8861785

Jeżeli zostaniesz moim reffem i poradzisz sobie z zarabianiem i bedziesz zarabiał dobre pieniądze to:
1.Moi poleceni--najlepsi będą dostawać wynagrodzenia w postaci przelewu na PayPal.
2.Będziesz informowany o tym czego się dowiem nowego na temat większego zarobku.
3.Będziesz ze mną w stałym kontakcie na GG

Pozdrawiam



RE: DarkDevil-Porady,Nagrody,Test i koniec z reff-idiotami - Shaiders - 13-11-2010 09:08

Polecam tego użytkownika ! Ma super sposób na zarobek!

[Obrazek: zarobek.jpg]
link z 9.00

[Obrazek: dd2340_11111111.JPG]
link z 12.30

[Obrazek: 243423434.png]
link z 15.00

Zacząłem zarabiać wczoraj od 17 ! Mi się taki sposób podoba !


RE: DarkDevil-Porady,Nagrody,Test i koniec z reff-idiotami - DarkDevil - 13-11-2010 17:19

pomoge kazdemu kto ma chęciSmile
szukam też osób ktore znają sie troche na tym zeby zalozyc nasze wlasne forum o zarabianiu
piszcie

Potrzebuje osób ktore by rozreklamowaly nasze forum i tez sie na nim udzielały,mam nadzieje ze razem do czegos dojedziemySmile

Wlasnie jestem w trakcie tworzenia forum.
Myśle ze do grudnia powinniśmy się wyrobić o ile sie zbierzecie ze mną


RE: DarkDevil-Porady,Nagrody,Test i koniec z reff-idiotami - Dareczek13 - 13-11-2010 23:13

To ja to ogarniam spokojnie, więc na forum moge się przydac i mam również duzo swoich sporobów Wink


RE: DarkDevil-Porady,Nagrody,Test i koniec z reff-idiotami - Takahari - 13-11-2010 23:26

Odpowiedział bym ale wole sam coś osiągnąć i się z tym porządnie ogranąć zresztą zakupiłem od ledo poradnika Big Grin i juz sie zwrócił +6$ na plusie btw jeśli jakieś dziecko od razu myśli że od razu będą cuda i złote góry to się głęboko myli regularność to podstawa i klucz do sukcesu
pozdro dla ledo


RE: DarkDevil-Porady,Nagrody,Test i koniec z reff-idiotami - DarkDevil - 14-11-2010 01:42

Takahari trafna myśl


RE: DarkDevil-Porady,Nagrody,Test i koniec z reff-idiotami - DarkDevil - 15-11-2010 18:56

Jeszcze na zachęte dam wam zarobki z wczorajszego dnia

[Obrazek: beztytuuna.jpg]

Zachęcam ciągle do napisania do mnie na gg:8861785
Teraz mam juz wszystko opracowane w jednym palcu i kasa leci dość ładnieSmile



RE: DarkDevil-Porady,Nagrody,Test i koniec z reff-idiotami - DarkDevil - 24-11-2010 22:12

UWAGA!!
1 Grudnia najlepsza trójka moich poleconych dostanie reffbacki 50%

Tabela reffów:
[Obrazek: fa1ce9864a1aca68afdccd5b8485b656.jpg]

I tak będzie co miesiąc.
Być może zmienie reffbacki na Nagrody w stylu:Prezent PayPal (ileś $)
Ale puki co myślę że to jest dobre bo tyle na ile pracujesz tyle dostaniesz a jeszcze zarobisz i jeszcze się nauczysz czegoś ode mnieSmile


RE: DarkDevil-Porady,Nagrody,Test i koniec z reff-idiotami - Dareczek13 - 24-11-2010 22:27

Jak widać powyżej ^ Jestem najlepiej zarabiającym refem ; )
Moje srednie dzienne zarobki to 8$, ale wciąż to szlifuje na więcej. Jeżeli jest ktoś zainteresowany tym zeby zostac moim refem co jasne wiąze się to z poznaniem moich metod na taki zarobek niech się regnie i napisze na GG ;D (nie bede rozmawiał z "zielonymi" w strefie upania").Moich refów podobnie jak DarkDevil wynagradzam 50% refback'iem.

MÓJ REF: http://www.filesonic.com/referral/884119

GG: 13989247

Czysty link: http://www.filesonic.com


RE: DarkDevil-Porady,Nagrody,Test i koniec z reff-idiotami - DarkDevil - 25-11-2010 14:52

Witam Ponownie!

Tym razem po krótkim zastanowieniu się i obmyślaniu co by wymyśleć atrakcyjnego dla reffów stwierdziłem , że nic nie moge wymyśleć.
Dlatego zwracam się do Was.Macie jakieś fajne pomysły na nagrody dla reffow?
Najciekawsze z nich i takie które będą realne(bo przecież nie kupie telewizora najlepszemu reffowSmile)
wprowadze w życieSmile

Pozdro