Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Udostępnianie i zapisywanie streamów - wordpress - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Udostępnianie i zapisywanie streamów - wordpress (/Temat-Udostepnianie-i-zapisywanie-streamow-wordpress-165000)



Udostępnianie i zapisywanie streamów - wordpress - azzaz - 04-11-2019 15:03

Cześć

Ma ktoś jakiś sprawdzony sposób/wtyczkę na udostępnienie, oraz równoczesne zapisywanie streama na wodpressie?

Przykładowo X osób zapisuje się na szkolenie. Po dokonaniu wpłaty osoby te dostają ode mnie na maila link/dane do logowania, żeby obejrzeć szkolenie. Szkolenie jest w formie streama.

Równocześnie zależy mi na tym, żeby streamy były zapisywane na serwerze tak, żeby inny użytkownik, który kupi np. konto premium w tymże serwisie miał dostęp do wszystkich streamów jakie odbywały się wcześniej.

W jaki sposób tego typu rozwiązanie najlepiej zaimplementować na stronę postawioną na wordpressie? Wszystkie sugestie mile widziane, te ciekawe nagradzam reputem Wink


RE: Udostępnianie i zapisywanie streamów - wordpress - Dante_/ - 04-11-2019 15:36

Możesz skorzystać z vimeo ( osoby, które posiadają hasło mogą obejrzeć video/stream ), a potem wrzucić embed player vimeo na stronę.


RE: Udostępnianie i zapisywanie streamów - wordpress - azzaz - 04-11-2019 18:49

Pomysł dobry, myślałem właśnie wcześniej o czymś podobnym przy wykorzystaniu dysku google, ale był problem, że każdy z użytkowników musiałby mieć konto gmail co utrudnia trochę dostęp dla użytkowników, którzy musieliby go dopiero zakładać. Dzięki za pomysł.