Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Wypłata z 2Captcha - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zdobyte Nagrody (/Forum-Zdobyte-Nagrody-149)
+--- Dział: Wypłaty (/Forum-Wyplaty-165)
+--- Wątek: Wypłata z 2Captcha (/Temat-Wyplata-z-2Captcha-164970)



Wypłata z 2Captcha - Vindow - 02-11-2019 18:37

Po jakichś 6 godzinach przepisywania obrazków (rozłożonych w jednym tygodniu) uzbierałem na próbę dolara i wypłaciłem na portfel BTC. Dodam, że ten serwis to kompletna strata czasu dla osób, które swój czas mogą poświęcić na coś produktywnego. Dla mnie rozwiązywanie captcha i czerpanie z tego zysków jest jeszcze satysfakcją. Jeżeli ktoś byłby zainteresowany rejestracją, napiszę co i jak na PW.

[Obrazek: oTsrW.png]

[Obrazek: a3ie9.png]


RE: Wypłata z 2Captcha - radek0389 - 02-11-2019 19:34

(02-11-2019 18:37)Vindow napisał(a):  Dla mnie rozwiązywanie captcha i czerpanie z tego zysków jest jeszcze satysfakcją.

Chcesz powiedzieć, że będąc na naszym forum, mając dział z poradnikami, dostęp do mentorów darmowych/płatnych, strefy wtajemniczonych za grosze czy też różne dzienniki do inspiracji, wybrałeś przepisywanie captchy za 0,17$ za godzinę?


RE: Wypłata z 2Captcha - nik5pl - 04-11-2019 14:26

Kompletna strata czasu...


RE: Wypłata z 2Captcha - Arivi - 11-11-2019 03:32

(02-11-2019 18:37)Vindow napisał(a):  Po jakichś 6 godzinach przepisywania obrazków...

Pamiętam jak jakieś 4-5 lat temu też tego spróbowałem i wypłaciłem dolara w bitcoinach, ale się po trzech latach ucieszyłem gdy z dolara zrobiło mi się 50zł Big Grin

A co do poprzednika to nawet go nie słuchaj. Hivemikro jeszcze zanim upadło też było tylko zwykłym microjobsem gdzie siedziałeś cały dzień i dzieliłeś zdjęcia na kategorie a jakoś 10$ potrafiło się uzbierać w parę godzin Wink Warto czasem przetestować różne serwisy a nuż się uda złapać jakąś perełkę.