Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zarobić na autko - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Zarobić na autko (/Temat-Zarobic-na-autko-164959)

Strony: 1 2 3 4


RE: Zarobić na autko - shf - 07-04-2020 16:52

(07-04-2020 13:35)siudzin napisał(a):  alfa zarabista furka tylko niestety lubi się rozpadać Sad

Ja akurat zdecydowanie odradzam alf, widziałem co ziomka mamuśka przeżyła i nigdy nie zdecydowałbym się na alfe. Wiadomo, że jeden egzemplarz może być gruzem a drugi może być żyletą ale zniechęcenie zostało. Osobiście odradzam alf Jerk


RE: Zarobić na autko - siudzin - 07-04-2020 17:45

(07-04-2020 16:52)shf napisał(a):  
(07-04-2020 13:35)siudzin napisał(a):  alfa zarabista furka tylko niestety lubi się rozpadać Sad

Ja akurat zdecydowanie odradzam alf, widziałem co ziomka mamuśka przeżyła i nigdy nie zdecydowałbym się na alfe. Wiadomo, że jeden egzemplarz może być gruzem a drugi może być żyletą ale zniechęcenie zostało. Osobiście odradzam alf Jerk
same! o to mi chodzilo wlasnie ze fajnie sie jezdzi ale sa strasznie gowniano robione


RE: Zarobić na autko - dazy19 - 07-04-2020 18:19

alfy nie są aż takim padłem jak się wydaje Tongue silnik od fiata w sumie zawieszenie trochę niskie ale jak się o nie zadba to będzie jeździło czasem elektryka się spierniczy także to już mały kłopot Smile Powodzenia i bierz ogarnięty egzemplarz co miał porobione mankamenty Smile Sam ostatnio łatałem giulie po strzale i tanie części i przyjemnie się nią było zająć Tongue owocnych zarobków Smile


RE: Zarobić na autko - adi_hq - 10-04-2020 12:40

Brat ma 147 1.9 i jest mega zadowolony, od kilku lat zero problemów. Być może trafił na dobry egzemplarz. Przyjemność z jazdy super.

Co do ankiet to wypełniam tylko podczas oglądania filmów więc te 3 panele w, których działam zostaje.
Wczoraj zlecona wypłata 40 zł z ankiet.
Próbna reklama na facebooku puszczona, domena zwróciła się pierwszego dnia.
Zrobiłem film na YT odnośnie niszy i stąd są pierwsze leady.