Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Cel - stabilne 100zł/dzień - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Cel - stabilne 100zł/dzień (/Temat-Cel-stabilne-100zl-dzien-164948)

Strony: 1 2 3


RE: Cel - stabilne 100zł/dzień - mathiubx - 13-01-2020 21:35

Podziałałem trochę przez weekend, od 29 grudnia czyli od powrotu po dwóch tygodniach do teraz wpadło 320 zł na MyLead.
Wczoraj 34 zł, dzisiaj 19 ale jedynie co to linki wstawiłem, trochę zmieniłem tekst reklamy i na LP. Wczoraj 14% konwersji, dzisiaj 20% Smile
Rozwijam dwa konta fb, mają po 400 znajomych, za kilka dni rzucę tam linkami.
Jak ktoś ma jakieś fanpage ero do sprzedania, to śmiało PW. Nie mogę napisać w dziale "Kupię" bo nie mam 50 postów Sad

Na stronę domenę już mam, chciałbym jeszcze zakupić jakiś fanpage 10-15k lajków w podobnej tematyce.
Z tym poczekam, bo najpierw trzeba szablon strony ogarnąć, wczoraj chyba pół dnia siedziałem na WordPressie i nic nie udało mi się zrobić beka
Myślałem że w dzień to ogarnę, a tu jednak się trochę z tym zejdzie. Zawsze chciałem się nauczyć strony robić, to teraz mam okazję ;p


RE: Cel - stabilne 100zł/dzień - mathiubx - 31-01-2020 18:55

Podsumowanie stycznia

No siema, dawno nic nie pisałem. Pracuję cały czas Smile


W styczniu zarobiłem:

[Obrazek: Screenshot-20200129-221543-Chrome.jpg]


W tygodniu trochę mam mniej czasu na działanie, tutaj screeny z ostatniego weekendu (sobota i niedziela):

[Obrazek: Screenshot-20200126-202156-Chrome.jpg]

[Obrazek: Screenshot-20200127-095341-Chrome.jpg]


Cieszę się, że w końcu coś się ruszyło i widać progres. W tygodniu po pracy staram się chociaż te 2 godziny popracować, w weekend 5 godzin conajmniej.

Ruch aktualnie z fake kont FB, Snapa i trochę z czatów. Na FB łącznie na 3 kontach jakieś 4.5k znajomych. Snap utrudnia mi działanie, kilka dni temu usunęli mi konto +/- 800 views na mystory.
Założyłem nowy, jednak zauważyłem, że muszę mieć nałożonego shadow bana i chyba ukrywają zaproszenia do znajomych. A jak przyjmę kilku znajomcyh nagle dostaję czasowego bana.
No cóż, trzeba odpocząć od snapa trochę. Pewnie wpadłem w jakiś filtr albo coś.


Aktualnie chciałbym ogarnąć jak się pracuje na fanpage ero.
Zakupiłem nawet jeden 1800 lajków, ale jeszcze nic nie wstawiałem.
Jedynie co mnie zastanawia, jak go monetyzować? Mogę wstawić link w informacje/posta bez obawy o bana?
Mogę mieć podpięte przykładowo 20 fanpage pod real konto FB?
Czaq mi mówił o czatbocie, będę z tym też próbował.


Myślę też by zrobić lepszy landing page i uderzyć w FB ads z promocją, muszę zaczerpnąć wiedzy jak to zrobić by nie zostać zbanowanym Big Grin


Wpadłem również na pomysł na promocję kampanii inwestycyjnych.
Domenę .com mam już zakupioną, która mnie kosztowała 60 zł i w sumie tyle.
Jedynie trzeba trochę zainwestować, by ruszyć z reklamą, a czy to się zwróci to nie mam pojęcia.
Wydaję mi się, że jak zrobię wszystko jak należy to mogą być z tego całkiem fajne pieniądze. No zobaczymy Lol


Plany na luty

- rozwijać zaplecze w social mediach (konta i fanpage)
- zakupić proxy, kolejne konta FB i działać na większej ilości kont
- pracować przynajmniej 2 godziny dziennie, w weekendy przynajmniej 5 godzin (w sumie robię tak od jakiegoś czasu, ale fajnie byłoby to utrzymać)
- przygotować wszystko pod kampanie inwestycyjne i ewentualnie ruszyć z reklamą już w lutym



Przez ostatnie 3 dni mało zarabiałem, chciałem chwilę oddechu złapać i zaplanować działanie na luty. Zapowiada się ciekawie Cool

Im dłużej działam, tym bardziej utwierdzam się w przekonaniu, że dobiję do maja te 100 zł dniówki Smile na początku była to dla mnie fantazja


SkyTower-FX

Zysk w styczniu - 246%

Rozegrałem 6 pozycji, w tym 4 zyskowne. Na luty chcę podwoić stawkę.

Czuję się w tym coraz pewniej, jak na początku nawet przy stawce 100 zł na zagranie był megą stres, to teraz przed zagraniem czuje podekscytowanie i adrenalinę Big Grin

Zysk mógłby być około 300%, gdybym nie ostatnia pozycja, ale cóż Smile raz się wygrywa raz przegrywa.

Cały zysk do tej pory trzymam w BTC i planuję wypłacić gdy cena przebiję $10k, to jeszcze zarobię na kursie z 10-15% Smile

Chętnie wstawiał bym screeny z rozegranych pozycji i jaka stawka, ale wiecie jak jest Jerk2




A tak już poza tym to przyszła mi dzisiaj paczuszka z yerbą, piję teraz pierwszy raz i jest całkiem spoko Lol


Macie dobry kawałek, ja nastawiam się na ostre działanie od jutra