Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Cel - stabilne 100zł/dzień - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Cel - stabilne 100zł/dzień (/Temat-Cel-stabilne-100zl-dzien-164948)

Strony: 1 2 3


Cel - stabilne 100zł/dzień - mathiubx - 01-11-2019 10:19

Siemka! Tak jak zaplanowałem z dniem 1 listopada zakładam dziennik.

Po co?
Chcę obserwować swoje postępy, mieć wszystko czarno na białym, utrzymać motywację, a swoją drogą będzie to fajna pamiątka, gdy spojrzę na pierwsze wpisy po dłuższym czasie.

Nazywam się Mateusz, mam 21 lat (w lutym 22) i pracuję na etacie Undecided
zarabianie przez internet interesowało mnie od dłuższego czasu, ale jakoś nie mogłem się zebrać i sam do końca nie wierzyłem, że ja też mogę.

Pewnego dnia przeglądałem to forum, znalazłem post Czaq'a z mentoringiem, postanowiłem zaryzykować i napisałem do niego.
Zaczęliśmy działać jakoś w połowie września w MyLead, pierwsze leady. Średnio to szło. W październiku już było coraz lepiej, mieliśmy cel 300zł, a przez cały ten miesiąc zarobiłem ponad 400zł Wink.
Mamy już plan działania jak to rozkręcać, tylko szkoda, że mam tak mało czasu, ale codziennie staram się przynajmniej 1-2 godziny poświecić temu. Powoli, a do celu!
W weekendy dłużej, więcej wolnego czasu.
Póki co opieramy się na jednej niszy, ale będziemy próbować również inne Wink

Jakie cele? Na listopad 1000zł. Myślę, że na luzie porównując wrzesień, a październik Cool
Cel na najbliższe pół roku?: dojść do stabilnych dniówek 100zł/dzień. Powiedzmy, że do maja.

Wpisy będą nieregularnie, będzie progres i wena to coś będę skrobał Smile


RE: Cel - stabilne 100zł/dzień - mysc - 01-11-2019 22:07

1-2 godziny dziennie, to na same działanie na pewno wystarczający czas. Oprócz tego, polecam sobie jednak zapisywać pomysły, które przychodzą w ciągu dnia - tak żeby czas przeznaczony na zarabianie wykorzystywać już do konkretnych realizacji działań, a nie siadania i zastanawiania się "co by tu teraz zrobić".

Czyli po prostu polecam planować sobie pracę wcześniej Smile Życzę powodzenia w dążeniu do celu!Smile

Pozdrawiam!


RE: Cel - stabilne 100zł/dzień - dzemba - 01-11-2019 22:53

(01-11-2019 22:07)mysc napisał(a):  1-2 godziny dziennie, to na same działanie na pewno wystarczający czas. Oprócz tego, polecam sobie jednak zapisywać pomysły, które przychodzą w ciągu dnia - tak żeby czas przeznaczony na zarabianie wykorzystywać już do konkretnych realizacji działań, a nie siadania i zastanawiania się "co by tu teraz zrobić".

Czyli po prostu polecam planować sobie pracę wcześniej Smile Życzę powodzenia w dążeniu do celu!Smile

Pozdrawiam!

Jak bym siebie czytał, mam kilka stron Worda zapisane zajawkami i pomysłami, zawsze jak nie wiem co robić posiłkuję się tym plikiem, a zapisuje tam wszystko co może przynieść wartość Smile (niekoniecznie pieniężną)


RE: Cel - stabilne 100zł/dzień - mathiubx - 02-11-2019 09:53

Dzięki! Wink Zauważyłem właśnie, że sporo czasu tracę na braku organizacji. Muszę nad tym popracować.


RE: Cel - stabilne 100zł/dzień - marek_____ - 03-11-2019 09:24

Napisz coś więcej na temat tego, jak pozyskujesz ruch Smile. Własna strona i SEO, profile na social media, spam czy wszystko po trochu?


RE: Cel - stabilne 100zł/dzień - mathiubx - 03-11-2019 11:39

Głównie póki co opieram się o social media, cały czas je rozwijam i kieruję ruch na landing page Wink


RE: Cel - stabilne 100zł/dzień - umpek - 03-11-2019 20:02

Powodzenia, będę z ciekawości obserwował twoje poczynania Wink


RE: Cel - stabilne 100zł/dzień - Czaq - 05-11-2019 14:09

Trzymam kciuki Mathiu Wink Obserwuje dziennik i życzę Tobie wytrwałości!


Cel - stabilne 100zł/dzień - tomek019 - 05-11-2019 20:44

Trzymam kciuki, napisz coś wiecej o swoich działaniach


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


RE: Cel - stabilne 100zł/dzień - heycrey - 05-11-2019 23:46

Powodzenia Wink Jak się chce to wszystko można