Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zarabiaj z doświadczonymi traderami - icmarkets.com - cTrader - PAMM - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Inwestycje (/Forum-Inwestycje-324)
+--- Dział: Forex (/Forum-Forex-340)
+--- Wątek: Zarabiaj z doświadczonymi traderami - icmarkets.com - cTrader - PAMM (/Temat-Zarabiaj-z-doswiadczonymi-traderami-icmarkets-com-cTrader-PAMM-164947)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9


RE: Zarabiaj z doświadczonymi traderami - icmarkets.com - cTrader - PAMM - PUSHON - 10-11-2020 00:18

Poszło z refa

[Obrazek: win.png]

Pierwszy dzień, 200$ na crazy Big Grin
Ta kwota już jest po opłaceniu prowizji?


RE: Zarabiaj z doświadczonymi traderami - icmarkets.com - cTrader - PAMM - marek505 - 11-11-2020 22:44

(10-11-2020 00:18)PUSHON napisał(a):  Pierwszy dzień, 200$ na crazy Big Grin
Ta kwota już jest po opłaceniu prowizji?

profit minus fee dla tradera


RE: Zarabiaj z doświadczonymi traderami - icmarkets.com - cTrader - PAMM - marek505 - 14-11-2020 22:25

W tym tygodniu też na plus, aczkolwiek wysypała się strategia EUR JPY która miałem, nie daje już jej kolejnej szansy.
Reszta w normie Big Grin


Zarabiaj z doświadczonymi traderami - icmarkets.com - cTrader - PAMM - arturpinkowicz05 - 16-11-2020 11:54

Też oczywiście u mnie z refa. A ja mam pytanie odnośnie rozliczania się z tego. Jest do zapewne banalne pytanie ale dopiero początku i chciałbym się dowiedzieć. Rozliczamy się dopiero gdy wpłacimy środki prawda ?

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka


RE: Zarabiaj z doświadczonymi traderami - icmarkets.com - cTrader - PAMM - marek505 - 20-11-2020 19:20

(16-11-2020 11:54)arturpinkowicz05 napisał(a):  Też oczywiście u mnie z refa. A ja mam pytanie odnośnie rozliczania się z tego. Jest do zapewne banalne pytanie ale dopiero początku i chciałbym się dowiedzieć. Rozliczamy się dopiero gdy wpłacimy środki prawda ?

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

Rozliczasz sie zgodnie z obowiazujacym cie prawem tam gdzie mieszkasz. W polsce forex rozliczasz jako zyski kapitałowe 19% od wygenerowanego zysku rocznego na rachunku

zapytaj ksiegowego lub doradce Big Grin


Zarabiaj z doświadczonymi traderami - icmarkets.com - cTrader - PAMM - arturpinkowicz05 - 20-11-2020 19:37

Zle mnie zrozumiałeś, chodzi o to że jeśli mam plan trzymać tam swoje środki powiedzmy 2 lata to rozliczyc sie z tego muszę dopiero gdy te środki wypłace?

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka


RE: Zarabiaj z doświadczonymi traderami - icmarkets.com - cTrader - PAMM - drought - 20-11-2020 21:58

A nie lepiej samemu się nauczyć grać jakieś strategie? Smile


RE: Zarabiaj z doświadczonymi traderami - icmarkets.com - cTrader - PAMM - marek505 - 21-11-2020 15:49

(20-11-2020 21:58)drought napisał(a):  A nie lepiej samemu się nauczyć grać jakieś strategie? Smile

No jasne, ze lepiej jeśli potrafisz panować nad emocjami, nauczyć się zarządzania kapitałem, zarządzania ryzykiem i trzymać nerwy na wodzy.

Naucz się Big Grin później możesz ja rozgrywać na ctrader i inni będą mogli korzystac Big Grin

Nie znam kraterów, którzy zarabiają systematycznie, za to znam takich którzy systematycznie traca Big Grin

Nie jest sztuka zarobić w 3 miesiące 500% sztuka jest zarabiać systematycznie i utrzymać kapitał, a to jest bardzo trudne.

Jedno co najbardziej traci kraterów i dlaczego oni tracą pieniądze to jest to ze nie trzymają się założonej strategii i chcą być lepsi od rynku.

Dlatego ja korzystam z automatyzacji i zyski z tego na poziomie 20-50% rocznie sa dla mnie zadowalajace.

Oczywiscie fajnie jest systematycznie zarabiac cos kazdego miesiaca, jednak nie jest to proste na rynkach finansowych bo one sa zmienne. Dlatego ja korzystam z kilku różnych narzędzi gdzie zyski sie mi nakładają i mam pensje co miesiąc Big Grin


RE: Zarabiaj z doświadczonymi traderami - icmarkets.com - cTrader - PAMM - drought - 21-11-2020 16:17

Rozumiem Smile Tak z ciekawości zapytałem. Znam traderów którzy ogarniają dobrze money menagment, trzymają się strategii i w ogólnym rozrachunku są na sporych plusach. A i owszem jest sporo nauki wraz z nauką kontroli siebie ale jak by nie patrząc Twoje finanse są w Twoich rękach a nie "obcych". Sam stawiam swoje pierwsze kroki w tradingu i owszem widzę że to nie jest proste zadanie, lecz uważam że będzie to bardziej korzystne niż kopiowanie traderów. Jak wspomniałeś nie jesteśmy w stanie być lepsi od rynku bo jeśli spróbujemy to prawdopodobnie rynek szybko to zweryfikuje i nas wyrucha a my zostaniemy z pustym kontem. I żeby nie było że zaczepki czy coś bo nie o to chodzi Big Grin Fajnie że odbywa się to na icmarket bo sam tam stawiam moje kroki i może jeśli opanuję to co sobie założyłem do perfekcji to spróbuję dać swoje strategie do kopiowania Wink


RE: Zarabiaj z doświadczonymi traderami - icmarkets.com - cTrader - PAMM - marek505 - 23-11-2020 00:56

(21-11-2020 16:17)drought napisał(a):  Rozumiem Smile Tak z ciekawości zapytałem. Znam traderów którzy ogarniają dobrze money menagment, trzymają się strategii i w ogólnym rozrachunku są na sporych plusach. A i owszem jest sporo nauki wraz z nauką kontroli siebie ale jak by nie patrząc Twoje finanse są w Twoich rękach a nie "obcych". Sam stawiam swoje pierwsze kroki w tradingu i owszem widzę że to nie jest proste zadanie, lecz uważam że będzie to bardziej korzystne niż kopiowanie traderów. Jak wspomniałeś nie jesteśmy w stanie być lepsi od rynku bo jeśli spróbujemy to prawdopodobnie rynek szybko to zweryfikuje i nas wyrucha a my zostaniemy z pustym kontem. I żeby nie było że zaczepki czy coś bo nie o to chodzi Big Grin Fajnie że odbywa się to na icmarket bo sam tam stawiam moje kroki i może jeśli opanuję to co sobie założyłem do perfekcji to spróbuję dać swoje strategie do kopiowania Wink

Dokładnie jest tak jak piszesz, trading jest dla wszystkich, ale nie dla każdego - Mnie nie pociaga manualny trading na tą chwilę, dlatego zarabiam tak nie inaczej Big Grin



Podsumowanie ostatniego tygodnia

[Obrazek: sgd4ySC.png]

[Obrazek: 4ib4mX7.png]