Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zarabiaj z doświadczonymi traderami - icmarkets.com - cTrader - PAMM - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Inwestycje (/Forum-Inwestycje-324)
+--- Dział: Forex (/Forum-Forex-340)
+--- Wątek: Zarabiaj z doświadczonymi traderami - icmarkets.com - cTrader - PAMM (/Temat-Zarabiaj-z-doswiadczonymi-traderami-icmarkets-com-cTrader-PAMM-164947)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9


RE: Zarabiaj z doświadczonymi traderami - icmarkets.com - cTrader - PAMM - marek505 - 01-09-2020 01:31

Dopłaciłem do strategii 2100$

Equity SL ustawiony na 4680$

Saldo rachunku 5000$

[Obrazek: fawydrF.png]
[Obrazek: cdcrMvT.png]




RE: Zarabiaj z doświadczonymi traderami - icmarkets.com - cTrader - PAMM - Morwa - 01-09-2020 08:24

Czy widać transakcje które są wykonywane przez bota? Czy mogę zobaczyć jak została otwarta i zamknięta pozycja w czasie rzeczywistym?


RE: Zarabiaj z doświadczonymi traderami - icmarkets.com - cTrader - PAMM - marek505 - 02-09-2020 01:14

(01-09-2020 08:24)Morwa napisał(a):  Czy widać transakcje które są wykonywane przez bota? Czy mogę zobaczyć jak została otwarta i zamknięta pozycja w czasie rzeczywistym?

To nie bot, a trader handluje. Tak wszystko widać mamy wgląd do historii:

[Obrazek: kChiGeM.png]


RE: Zarabiaj z doświadczonymi traderami - icmarkets.com - cTrader - PAMM - marek505 - 03-09-2020 09:32

Od 3.08 trader na strategi RELAX uhandlował dokładnie 759.17$ prowizja dla niego to 30% więc 227.75$ 

Zaczynałem od kwoty 2250$ i są to głownie zyski z tego kapitału, więc bardzo dobry wynik! 

531.42 to czysty zysk dla mnie za okres miesiąca! 

W tym miesiącu rozpoczynamy handel z saldem 4969.69$ gdzie margines błedu SL na equity ustawiłem na 4700$ czyli kapitał może obsunąć się o ~250$ czyli jakieś 5% 

[Obrazek: GZLtplf.jpg]

Lecimy z kolejnym miesiącem ???

Więcej na początku tego wątku jak i na moim blogu, link w stopce.


RE: Zarabiaj z doświadczonymi traderami - icmarkets.com - cTrader - PAMM - marek505 - 13-09-2020 23:20

Transakcje 7-11 września 2020

Mieliśmy handel tylko 9 i 10 września zysku jakieś 50$

Saldo to 5020.98$ i Equity SL na 4700
[Obrazek: zKPMmo7.png]
[Obrazek: J2HRWPo.png]
[Obrazek: 8R7Of15.png]


Zarabiaj z doświadczonymi traderami - icmarkets.com - cTrader - PAMM - arturpinkowicz05 - 14-09-2020 05:39

Siema, zarejestrowałem się z refa ale szukam coś z niższym progiem wejścia. Masz c9s na oku?

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka


RE: Zarabiaj z doświadczonymi traderami - icmarkets.com - cTrader - PAMM - marek505 - 14-09-2020 12:39

Aby nie było za nudno, to odpaliłem jeszcze kilka innych strategii, zobaczymy jak sobie będą radzić.

Strategie można odpalić za 100-200$

Najdłużej obserwuje strategie Crazy oraz Night

[Obrazek: EDXgnZz.jpg]

(14-09-2020 05:39)arturpinkowicz05 napisał(a):  Siema, zarejestrowałem się z refa ale szukam coś z niższym progiem wejścia. Masz c9s na oku?
Zobacz te, które dodałem wyżej może coś dla siebie znajdziesz.

Jeśli chodzi o stop loss to zazwyczaj największe obsunięcie, jakie mają traderzy których obserwuje to na poziomie 20% więc można i tak SL założyć

Strategie tutaj sa warte uwgi:

[Obrazek: BiljtRq.jpg]


RE: Zarabiaj z doświadczonymi traderami - icmarkets.com - cTrader - PAMM - marek505 - 17-09-2020 09:47

Aby nie było, że nonstop jest kolorowo to dziś w nocy jeden trader się wysypał, a prawie ten gdzie ja nie miałem SL, bo zapomniało mi się. Dlatego należy bardzo mocno na to zwracać uwagę i ustawić ten SL na obsunięcie kapitału 20-25% i wtedy jeśli jest taka sytuacja to konto zostanie odcięte a kapitał nie przepadnie  

strategia night została zamknięta przy stracie 91%, za to inne sobie jakoś radzą. Lecimy dalej

[Obrazek: UIaLnpZ.png]


RE: Zarabiaj z doświadczonymi traderami - icmarkets.com - cTrader - PAMM - marek505 - 18-09-2020 23:24

Dziś piątek 18.09.2020 i kolejne podsumowanie strategii.

Strategia RELAX za dużo nie handlowała, ale coś tam wpadło na plus.

Transakcje 14-18 września 2020

Mieliśmy handel tylko 15,16,17 i 18 września zysku jakieś 75$

Saldo to 5096.11$ i Equity SL zostawiam na 4700
[Obrazek: VYLbYYd.png]
[Obrazek: GTdbC1U.png]
[Obrazek: va9dRxE.png]



--------------------------------



Jak wcześniej pisałem, odpaliłem kilka innych strategii takie w których można ruszyć już za 100 i za 200$

Na razie wygląda to tak jak poniżej, może trochę to opiszę co się wydarzyło, bo jedna a dokładnie NIGHT strategia została zamknięta całkowicie plus jeśli ktoś nie zastosował SL (jak w tym wypadku ja) to zakończył trading na minus 91% kapitału Big Grin mnie to kosztowało 230$

Dlatego jak mantrę powtarzam o tych SL

Ja korzystam z poniższych strategii obecnie, możecie zobaczyć % zysku od kapitału.

SL mam już wszędzie ustawiony na obsunięcie max 25% wartości kapitału.

[Obrazek: fCbD13S.png]

Jak macie jakieś pytania zapraszam do dyskusji, chętnie wszystko wytłumaczę. Pozdrawiam





RE: Zarabiaj z doświadczonymi traderami - icmarkets.com - cTrader - PAMM - marek505 - 22-09-2020 14:38

Dziś było gorąco na strategiach !

Trieu wybiło na SL na poziomie 25%, czyli mojego maksymalnego ryzyka. Z 200$ zostało 156.26 Jak wyprowadzi reszte transakcji dam znać później, bo tu jeszcze się handel nie zakonczył

EurJpy także SLze 100$ mojego depozytu zostało 74.45$ Trader dalej gra i ma otwarte pozycje, ja obserwuje jak wyjdzie z tego, oraz poźniej wyciagam wnioski 



Jesli chodzi o moją główną strategie Relax także wybiło mnie na SL, jednak z tym iż u mnie relax miał sl na poziomie ~8.5%, bo zabezpieczałem mój kapitał podstawowy jak i 50 % zysku, który zarabia trader - finalnie trader wyprowadził pozycje i zamknął wszystkie i saldo było by z lekkim plusem, gdzie ja zostałem wywalony z gry. 

Zaczynam kopiować ta strategię ponownie jednak faktycznie zaufam bardziej i ustawie SL na poziomie 20% całego kapitału.

Należy wyciągać wnioski z tego, dlatego też to tutaj opisuje


Lecimy dalej  oby na plus