Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zarabiaj z doświadczonymi traderami - icmarkets.com - cTrader - PAMM - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Inwestycje (/Forum-Inwestycje-324)
+--- Dział: Forex (/Forum-Forex-340)
+--- Wątek: Zarabiaj z doświadczonymi traderami - icmarkets.com - cTrader - PAMM (/Temat-Zarabiaj-z-doswiadczonymi-traderami-icmarkets-com-cTrader-PAMM-164947)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9


RE: Zarabiaj z doświadczonymi traderami - icmarkets.com - cTrader - PAMM - marek505 - 07-07-2020 14:55

(06-07-2020 17:44)darek20 napisał(a):  Witam
Potrzebuję porady wtopiłem na giełdzie zblokowało mi rachunek. Z działu finansowego dostałem propozycję wycofania wkładu własnego. Jeżeli uzupełnienie konto do sumy X przejdę na konto VIP wtedy mam możliwość wypłacenia całego wkładu.
Konto VIP obejmuje fundusz ochrony wkładu własnego. Miał ktoś z was taki przypadek ? Firma (swisstrade.exchange)

Hej, twoj wpis nie dotyczy watku, ja nie korzystam z dziwnych brokerów, tobie też odrdzam. O tym co opisałeś słyszę pierwszy raz.

Nie wierze w jakies odzyskiwanie wkładu i inne takie przez firmy zewnetrzne.

Przed wkładaniem pieniędzy wystarczyło wpisać w google slowo: swisstrade.exchange opinie, dowiedziałbyś się wiecej w tym temacie. Dziwi mnie, że ludzie tego nie robią a na hurra wkładają gdzieś kase, nie znając przy temu ryzyka. W google także szukaj rozwiązań.

https://www.google.com/search?q=swisstrade.exchange+opinie&oq=swisstrade.exchange+opinie&aqs=chrome..69i57.8697j0j4&sourceid=chrome&ie=UTF-8

https://forexrev.pl/forex/swisstrade-exchange/

https://www.wykop.pl/link/5507887/padlem-ofiara-brokera-swisstrade-exchange-moja-historia/

Kolejne transakcje ze strategii Relax od 02.07 - 07.07


[Obrazek: UkRO4a6.png]
[Obrazek: SeAsCqL.png]


RE: Zarabiaj z doświadczonymi traderami - icmarkets.com - cTrader - PAMM - marek505 - 10-07-2020 20:57

Podsumowanie tygodnia 6.07-10.07 strategia RELAX 

Link do strategii

https://ct.icmarkets.com/copy/strategy/3602

Mój depozyt został zwiększony dnia 30.06 do 2000$ dzis saldo wynosi 2235.93$

Wynik to 11.5% od depozytu w 2 tygodnie czyli 10 dni tj średnio 1% dziennie,  moim zdaniem bardzo dobry wynik, buduję dalej konto. Mam zamiar je podbudować, po czym założyć SL na mój kapitał podstawowy.

[Obrazek: jzziCWr.png]
[Obrazek: RNR4V6a.png]



Strategia RELAX GOLD VERSION

Linkdo strategii: 

https://ct.icmarkets.com/copy/strategy/8479

Mój depozyt to 900 $ z dnia 02.06

Po 2 tygodniach saldo wynosi 990

Zestawienie ostatnich transakcji:

[Obrazek: FGUN20p.png]
[Obrazek: 3AKyf2L.png]
[Obrazek: QJZkK1O.png]
[Obrazek: ALyyobM.png]
[Obrazek: DyogZ3d.png]










Jeśli są jakieś pytania zapraszam do zadawania ich tutaj lub prywatnie. Pozdrawiam


RE: Zarabiaj z doświadczonymi traderami - icmarkets.com - cTrader - PAMM - marek505 - 13-07-2020 18:26

Wypłaciłem 100$ zysku z RELAX i odpaliłem strategie RELAX High Return

[Obrazek: IhjNcm4.png]

Wypłata z konta

[Obrazek: 5mYRUyh.png]

Odpalenie strategii high

[Obrazek: APLzyYZ.png]

[Obrazek: N8wUpN8.png]


RE: Zarabiaj z doświadczonymi traderami - icmarkets.com - cTrader - PAMM - marek505 - 26-07-2020 08:06

Relax high return został zamknięty, chyba gość stwierdził, że rozdrabnianie się nie ma sensu.
Relax gold także został wstrzymany, na nim mam lekki minus z powodu odjechania kapitału.

RELAX chodzi dalej i ma najlepsze wyniki.

Zestawienie transakcji RELAX od 08.07 - 24.07

[Obrazek: Ra3ra17.png]
[Obrazek: CiMEOMz.png]
[Obrazek: xF5Bfk3.png]
[Obrazek: iwFjJVG.png]
[Obrazek: xF5Bfk3.png]
[Obrazek: 5ehG7TR.png]

w dniu 26.07 została pobrana prowizja za trading
[Obrazek: N5OziGn.png]


RE: Zarabiaj z doświadczonymi traderami - icmarkets.com - cTrader - PAMM - marek505 - 05-08-2020 11:51

Podsumowanie



Z uwagi na to, że na moim koncie, którym kopiowałem pojawił się błąd i kopiowanie zostało zatrzymane. Zatrzymałem to całkiem i wypłaciłem depozyt z zyskiem. Po opłatach i prowizjach dla tradera i brokera jest to jakieś 700$



Przeniosłem środki na inne podkonto i ponownie zrestartowałem copy trading strategii RELAX z minimalnym wkładem 2000$. 



Mój depozyt to 2250$ złożony dnia 03.08.2020


[Obrazek: lSWbxmp.png]


Będe na bieżąco co jakiś czas aktualizował to co się dzieje na moim rachunku.

kilka ostatnich transakcji na nowym podkoncie z depozytu 2250$obecnie mam saldo na poziomie 2324$ co daje 74$ zysku minus 30% od zysku opłata dla tradera, wiec realnie moge już wypłacić 50 $

[Obrazek: xtcsXdP.png]
[Obrazek: hoiYs8T.png]


RE: Zarabiaj z doświadczonymi traderami - icmarkets.com - cTrader - PAMM - marek505 - 08-08-2020 15:44

Pierwszy tydzień na nowym koncie zysku 149.88$ -30% dla tradera.

 [Obrazek: Ig18yqB.png]


RE: Zarabiaj z doświadczonymi traderami - icmarkets.com - cTrader - PAMM - marek505 - 14-08-2020 20:58

Mamy piątek 14.08. Kolejny tydzień zamykamy na plus  na saldzie jak widać 2522$ z czego 272 $ to profit. Do wypłaty na czysto po prowizjach dla tradera jest 190.4$

Tym razem do strategii dodałem cotygodniowe zwiększanie Equity Stop loss na całym kapitale, aby w razie większej obsuwy kapitału ochronić kapitał podstawowy i trochę zysku. Polecam każdemu.
[Obrazek: V2pdSXq.png]
[Obrazek: DMVS9HU.png]



RE: Zarabiaj z doświadczonymi traderami - icmarkets.com - cTrader - PAMM - marek505 - 21-08-2020 22:03

Mamy piątek 21.08. Tydzień zamykamy na plus  na saldzie jak widać 2660$ z czego 410 $ to profit. Do wypłaty na czysto po prowizjach dla tradera jest 287$ wyhandlowane w 3 tygodnie. Całkiem dobry wynik prawie 95$ tygodniowo to jakies 360 pln  

Więc moje saldo wynosi 2537$

Jak co tydzień zwiększam Equity Stop loss na całym kapitale, aby w razie większej obsuwy kapitału ochronić kapitał podstawowy i trochę zysku. Zwiększam go na poziom 2450$ i jeśli jest zysk w którymś dniu to dźwigam go o 50% tego zysku. Polecam każdemu.

[Obrazek: VXkjS5V.png]
[Obrazek: bdFc7h9.png]


RE: Zarabiaj z doświadczonymi traderami - icmarkets.com - cTrader - PAMM - marek505 - 28-08-2020 22:36

Mamy piątek 28.08. Ten tydzień rownież zamykamy na plus  na saldzie widać 2814$ z czego 564 $ to profit. Do wypłaty na czysto po prowizjach dla tradera jest 394$ wyhandlowane w 4 tygodnie.  Prowizja dla tradera to 30% od całego zysku 564-30% to 169$

Moje saldo na czysto wynosi 2644$ 

Jak co tydzień zwiększam Equity Stop loss na całym kapitale, aby w razie większej obsuwy kapitału ochronić kapitał podstawowy i trochę zysku. Zwiększam go na poziom 2500$ i jeśli jest zysk w danym dniu to dzwigam go o 50% tego zysku. Polecam każdemu.

[Obrazek: Q9ufsef.png]
[Obrazek: IjB0FLP.png]


RE: Zarabiaj z doświadczonymi traderami - icmarkets.com - cTrader - PAMM - marek505 - 31-08-2020 16:10

Update
Ja korzystałem ze strategii Projektfx77, lecz ona jest już niedostępna, dlatego obecnie korzystam z projektu RELAX - obserwowałem go długo jak i ma bardzo fajne wyniki

Wystarczy wyszukać taką strategię, gdzie tradrem jest  URAI  i oficjalnie napisał, że ma tylko tę jedną strategię.



Informacje jak założyć konto znajdziecie na 1 stronie tego wątku.

Po prawej u góry klikamy START COPYING

[Obrazek: pbl05yC.png]
[Obrazek: VdjMN91.png]