Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Wypłata obcej waluty z PayPala - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Konta Bankowe (/Forum-Konta-Bankowe-449)
+--- Dział: Systemy Płatności Internetowych (/Forum-Systemy-Platnosci-Internetowych-206)
+---- Dział: PayPal (/Forum-PayPal-335)
+---- Wątek: Wypłata obcej waluty z PayPala (/Temat-Wyplata-obcej-waluty-z-PayPala-164941)



Wypłata obcej waluty z PayPala - DorszGaming - 31-10-2019 17:00

Mam trochę funtów na swoim koncie, jednak nie da się ich wypłacić na żadne konto bankowe bez przewalutowywania (na którym się zbyt dużo traci). Znacie może jakiś sposób na wypłatę tych funtów bez złodziejskiej wręcz prowizji paypala?


RE: Wypłata obcej waluty z PayPala - Pablo1878 - 31-10-2019 17:09

(31-10-2019 17:00)DorszGaming napisał(a):  Mam trochę funtów na swoim koncie, jednak nie da się ich wypłacić na żadne konto bankowe bez przewalutowywania (na którym się zbyt dużo traci). Znacie może jakiś sposób na wypłatę tych funtów bez złodziejskiej wręcz prowizji paypala?

Próbowałeś się z kimś dogadać w sprawie wymiany gotówki? Co prawda też stracisz trochę ale znacznie mniej.


RE: Wypłata obcej waluty z PayPala - DorszGaming - 31-10-2019 20:22

(31-10-2019 17:09)Pablo1878 napisał(a):  
(31-10-2019 17:00)DorszGaming napisał(a):  Mam trochę funtów na swoim koncie, jednak nie da się ich wypłacić na żadne konto bankowe bez przewalutowywania (na którym się zbyt dużo traci). Znacie może jakiś sposób na wypłatę tych funtów bez złodziejskiej wręcz prowizji paypala?

Próbowałeś się z kimś dogadać w sprawie wymiany gotówki? Co prawda też stracisz trochę ale znacznie mniej.

Nie znam nikogo kto wymienia waluty i to przez różne systemy


RE: Wypłata obcej waluty z PayPala - kotek34 - 14-11-2019 22:33

Mozesz wyslac te pieniadze z PayPal za pomoca Xoom na Revolut i nastepnie tam zamienic na zlotowki po normlanym kursie i sobie wyplacic. Sam tak wlasnie zrobilem z funtami i wszystko bez problemu przeszlo. Za transfer wzieli 2,5 funta od kwoty 300 funtow. Na Revolucie zamienilem po kursie 5zl podczas gdy PayPal oferowal 4.81zł tak ze roznica widoczna i oczywista.


RE: Wypłata obcej waluty z PayPala - Pablo1878 - 14-11-2019 22:45

(14-11-2019 22:33)kotek34 napisał(a):  Mozesz wyslac te pieniadze z PayPal za pomoca Xoom na Revolut i nastepnie tam zamienic na zlotowki po normlanym kursie i sobie wyplacic. Sam tak wlasnie zrobilem z funtami i wszystko bez problemu przeszlo. Za transfer wzieli 2,5 funta od kwoty 300 funtow. Na Revolucie zamienilem po kursie 5zl podczas gdy PayPal oferowal 4.81zł tak ze roznica widoczna i oczywista.

Dzięki za pomysł z tym. Miałem sporo euro to zleciłem właśnie na Revolut. Wink


RE: Wypłata obcej waluty z PayPala - DorszGaming - 27-11-2019 22:45

Trochę czasu minęło, skorzystałem z usług TransferWise i jestem zadowolony, temat do zamknięcia