Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Refback 90% na każdej stronie. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Refback (/Forum-Refback-283)
+--- Dział: Refback za Pieniądze (/Forum-Refback-za-Pieniadze-129)
+---- Dział: Archiwum (/Forum-Archiwum-317)
+---- Wątek: Refback 90% na każdej stronie. (/Temat-Refback-90-na-kazdej-stronie-164937)



Refback 90% na każdej stronie. - 121 - 31-10-2019 10:01

Refback 90% na każdej stronie

Ostatnio postanowiłem dzielić się zyskami z ankiet (poradnik możecie znaleźć tutaj) i pomyślałem, że mogę rozszerzyć działalność i oferować refback również na innych stronach. Dlatego właśnie powstał ten wątek.

Refback 90% na stronach z ankietami jest ważny przez 3 miesiące, później spada do 75% i zostaje już na takim poziomie, a na pozostałych stronach refback przez cały czas wynosi 90%.

Aktualnie oferuje refback na tych stronach:
Opiniepl - (Ankiety)
Timebucks - (Ankiety i nie tylko)
Surveyo24 - (Ankiety)
Ysense - (Ankiety)
Swpanel - (Ankiety)
Tgm panel - (ankiety)
Univox - (Ankiety)
Greenpanthera - (Ankiety)
Mypay - (Zadania typu rejestracje na stronach)
Clicksgenie - (Czytanie płatnych maili)

Chyba nie można zostawiać bezpośrednio refów w tym temacie dlatego proszę o napisanie wiadomości na pw z jakiego serwisu chcesz otrzymać refback i w ciągu kilku chwil wyśle Ci mój link.
Jak się zarejestrujesz z mojego linku wyślij mi wiadomość ze swoim nickiem lub mailem (najlepiej i tym i tym bo niektóre strony pokazują tylko nick a inne tylko mail) oczywiście stronę na której się zarejestrowałeś oraz mail do paypala w celu wysłania płatności

Jeśli chcesz zarejestrować się na innej stronie i otrzymywać refback, a nie znajduje się ona na liście to napisz do mnie wiadomość prywatną i w ciągu kilku minut od przeczytania wiadomości ją dodam.

Rozliczam się zawsze pod koniec miesiąca.


Refback 90% na każdej stronie. - Hybrid1990 - 12-01-2020 21:06

Moderator uznał temat za PRZEDAWNIONY i przenosi go do Archiwum.