Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Widok osoby zakładającej fanpage - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: SocialMedia (/Forum-SocialMedia-451)
+--- Dział: Facebook (/Forum-Facebook-452)
+--- Wątek: Widok osoby zakładającej fanpage (/Temat-Widok-osoby-zakladajacej-fanpage-164914)



Widok osoby zakładającej fanpage - timeto - 29-10-2019 16:18

Cześć!

Piszę z kilkoma zapytaniami. Często jak przegląda się profil danej osoby widać stronę, jaką zarządza. Jest to domyślnie pokazane?

Chodzi mi o coś takiego jak tutaj na obrazku:
[Obrazek: Screenshot-8.png]


Planuję założyć fanpage i zależy mi na tym, żeby nie było tego widać w profilu użytkownika.

Drugie pytanie dotyczy lajków. Planuję kupić lajki, jednak zależy mi na tym, żeby były to osoby realne oraz żeby lajki "przychodziły" równomiernie, aby zwiększyć wiarygodność strony. Zależy mi raczej na osobach tylko z Polski. Może korzystaliście z podobnych usług? Smile

Trzecie i ostatnie pytanie trochę offtopic. Jest na stronie zarabiam.com dział poświęcony MLM bądź dział, w którym można publikować informacje o danym marketingu sieciowym?

Z góry dziękuję za odpowiedzi i pozdrawiam Smile


RE: Widok osoby zakładającej fanpage - Guxinimod - 29-10-2019 17:41

Co do pierwszego pytania - możesz edytować to na swoim profilu obok tej informacji Wink Więc w zależności czy chcesz czy nie, to zaznaczasz.


RE: Widok osoby zakładającej fanpage - ZeNo - 29-10-2019 19:08

Domyślnie nie ma napisanego kto założył fanpage. Tam jest tak pokazane ponieważ ktoś sobie w ustawieniach zaznaczył że zarządza tą stroną i opublikował to


RE: Widok osoby zakładającej fanpage - timeto - 30-10-2019 00:57

Dzięki za odpowiedź Smile No to teraz wystarczy "tylko" dobrze poprowadzić fanpage Wink


RE: Widok osoby zakładającej fanpage - ZeNo - 31-10-2019 21:28

(30-10-2019 00:57)timeto napisał(a):  Dzięki za odpowiedź Smile No to teraz wystarczy "tylko" dobrze poprowadzić fanpage Wink

Za jaką opłatą mogę ci udostępnić posty i nabić ci trochę like. Posiadam fanpage 120 tys like. Jezeli jestes zainteresowany to priv


RE: Widok osoby zakładającej fanpage - wachow - 01-11-2019 14:09

https://zarabiam.com/Temat-PROMOCJA-FanPage-zdobywanie-lajkow-FACEBOOK-156355