Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Programy do surf i ptp - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Programy do surf i ptp (/Temat-Programy-do-surf-i-ptp-164896)



Programy do surf i ptp - djMruczekk - 28-10-2019 12:46

Witam koledzy i koleżanki.
Chciał bym się dowiedzieć co polecacie wrzucać w linkach do wyświetleń z paczek w revsharach by najlepiej zarobić dodatkowego grosza. Reklamy typu 5sek i kliknij dalej odpadają timer 10s. Aktualnie używam rottat4all ale słabo płacą.


RE: Programy do surf i ptp - xdax1 - 28-10-2019 13:21

Rotate4all słabą płacą? Tak się składa, że to najlepsza pewna i mająca największe stawki strona PTP ($0.25 za 1000 wejść). Niczego innego nie znajdziesz, a jeśli będzie to jest to najpewniej scam.


RE: Programy do surf i ptp - TheBot - 01-11-2019 17:50

(28-10-2019 13:21)xdax1 napisał(a):  Rotate4all słabą płacą? Tak się składa, że to najlepsza pewna i mająca największe stawki strona PTP ($0.25 za 1000 wejść). Niczego innego nie znajdziesz, a jeśli będzie to jest to najpewniej scam.

Polemizował bym ... Jak dla mnie bezkonkurencyjnym jest eurosptp.
Wiem , że euros liczy 1IP/24h i niektórym ciężko zdobyć unikatowy ruch , ale jak dobrze ruszysz mózgiem to się da ... , Ostatni CPM wynosił 1.00€/1000

A tu wypłata , którą otrzymałem dziś :

[Obrazek: 1PGKQWp.png]


RE: Programy do surf i ptp - xdax1 - 01-11-2019 18:04

Przy dobrej niszy to i każdy PTP może dobrze płacić.
Znam tą stronę od dawna i żeby dobrze zaliczało trzeba mieć naprawdę dobry sposób na ruch. Ciężko tam z zaliczeniem/akceptacją linku PTP ze względu na liczne problemy z okienkami etc.

Teraz był 1€ CPM a wcześniej jaki? Co prawda wieki temu tam zaglądałem, ale nie był za duży. Chyba, że się coś zmieniło.


RE: Programy do surf i ptp - TheBot - 01-11-2019 18:17

(01-11-2019 18:04)xdax1 napisał(a):  Przy dobrej niszy to i każdy PTP może dobrze płacić.
Znam tą stronę od dawna i żeby dobrze zaliczało trzeba mieć naprawdę dobry sposób na ruch. Ciężko tam z zaliczeniem/akceptacją linku PTP ze względu na liczne problemy z okienkami etc.

Teraz był 1€ CPM a wcześniej jaki? Co prawda wieki temu tam zaglądałem, ale nie był za duży. Chyba, że się coś zmieniło.

w poprzednim miesiącu był większy bo : 1.5€ , nie wiem czy coś wpływa na to , czy po prostu admin sam sobie ustala , względem swoich zarobków .