Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Od ilu postów można dodać refback do swoich tematów na stronie? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Od ilu postów można dodać refback do swoich tematów na stronie? (/Temat-Od-ilu-postow-mozna-dodac-refback-do-swoich-tematow-na-stronie-164894)



Od ilu postów można dodać refback do swoich tematów na stronie? - 121 - 28-10-2019 10:53

Przeczytałem regulamin w zakładce refback za miesiące i nie znalazłem żadnych informacji na ten temat, a mój wątek został usunięty ponieważ miałem za mało postów. Sad


RE: Od ilu postów można dodać refback do swoich tematów na stronie? - adrian018 - 29-10-2019 20:53

Wątek został usunięty pewnie z powodu iż dodałeś link/ kod refbacku w temacie.
Za takie rzeczy zazwyczaj usuwają tematy i dlatego zobacz na tematy innych ludzi, każdy pisze że info wysyła na priv i dopiero tam się przekazuje linka polecająego/ kod osobie zainteresowanej. Smile
Pewnie chodzi o to, żeby nie było linkowania wielu ref stron z naszego forum o zarabianiu. ;]


RE: Od ilu postów można dodać refback do swoich tematów na stronie? - marcinpiekarczyk - 29-10-2019 20:58

j) Zabrania się umieszczania reflinków (z wyłączeniem działów, które na to zezwalają po podaniu czystego klikalnego linku i oraz posiadania 10 napisanych postów) oraz wszelkich treści, które są nielegalne, propagują nielegalne czyny lub naruszają prawa innych osób.

w głównym regulaminie forum


RE: Od ilu postów można dodać refback do swoich tematów na stronie? - Ememq - 05-12-2019 22:47

Sam się na to nadziałem, nie lubię dostawać warnów już na samym starcieWink


Od ilu postów można dodać refback do swoich tematów na stronie? - Hybrid1990 - 12-01-2020 21:06

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.